Unrealik

Opět za 4 hvězdičky, prostě film, který je vhodný pro děti i dospělé. A oproti druhému dílu jsou silnější, neboť je film zábavnější. ()

Tumbik

Nejlepší postavičkou je jednoznačně veverka a její nekonečné lpění po žaludu :D. Lepší než dvojka, ale horší než jednička. Celkem dobré. 80% ()

KraLuban

Jedna z mnoha Dob ledových...člověk si ani nepamatuje, která je která. Pro děti prima. Buck to drží, veverky už to fakt nevytáhnou - ten nápad se dávno přežil. ()

soukyd33

lepší než 2. díl, ale přesto drží rekord 1. díl. Příběh nás zavede tam, kde neměl nikdo co dělat. Jenomže naše podivná parta má problém. Tím problémem je Sid, ten našel něco co mu nepatří, a ten někdo komu to patří to chce zpátky. O akci a napětí se stará náš tým, a o zábavu a humor klasicky veverka. Poznámka: Veverka je opět TOP. Hvězdiček 4**** ()

Bogrant

Úžasný nápad ako oživiť dinosaurov. Ako tretia Doba ľadová v poradí to vôbec neurazilo tie dve prechádzajúce, skôr naopak, vďaka famoznému cool lasičákovi Buckovi sa mi to páčilo snáď ešte viac. ()

NikiVai

Já se opět bavila. Naši hrdinové vs dinosauři, Sid jako rozněžnělá matka, odvážný Buck, Manny jako ustrašený nastávající otec, no paráda. Jediné, co je pro mě otravné je ta opice a její žalud :))))) ()

maniak123

Film překonal všechny moje očekávání, čekal jsem trapné, ohrané fóry, místo toho se mi dostalo úžasných 100 minut plné zábavy. Nebyla minuta, kdy bych se nesmál. Kloubouk dolů! ()

VikyPatrik

Super jízda, u který se člověk ani na chvilku nenudí, protože na to zkrátka nemá čas už jen kvůli Buckovi, se kterým se setkáme asi po 20 minutách a jeho šílenost střihnutá s neodolatelným hrdinstvím, které se na oplátně hodně dlouho nevidělo, odrovná jak Vás tak i děti. Pravda, než se všechno dostalo k záchranné misi, musel si člověk vytrpět nadcházející mamutí rodičovství, Sidův mindrák z toho, že rodinu nemá a Diegův odchod ze smečky, protože se cítí jako nadbytečný... :( Ale pak se jejich cesty sejdou v podzemí v dinosauří zemi a o zábavu je postaráno příjemnými gegy, hláškami a sympatickými postavami. Po dlouhé době trojka, co se nadmíru vydařila. Viděno v 3D, ve 2D ubírám hvězdičku. ()

Turtle

První díl inteligentně pobavil snad každého. Druhá díl se z toho snažil těžit bez kapky invence no a třetí díl to dotáhl k dokonalosti. Absolutně nudné a bez nápadu. Tenhle film pobaví opravdu jenom mále děti, kterým ke smíchu stačí když se postavička o něco praští a udělá srandovní obličej. Nudné a dlouhé. Až nemožně nadužívaný Scrat (veverka). Pokud jste film viděly s úděsným českým dabingem tak si odečtěte ještě 0,75 hvězdičky. Některý chvilky a gagy ale docela pobavily a šlo se na to dívat. ()

terc

Priznám sa, že tento film som išiel pozerať s istou obavou nakoľko je to tretie pokračovanie a mal som obavy z opakovania sa gagov z predchádzajúcich dvoch častí. Našťastie sa moje obavy nepotvrdili a tak isto ako u minulých dieloch aj pri tomto som sa skvele bavil. Očividne autori našli svoju inšpiráciu v období jury, ktorá ponúkla kopu možností ako dostať našu "svorku" do úzkych. Na tomto filme sa deti na sto percent nudiť nebudú, ale ani dospelí neprídu o dobrú zábavu. ()

insanity_

Hezké tři hvězdičky - film je evidentně zaměřený hlavně na malé diváky a tomu jsou i střižené vtipy. Potěšila postava Bucka, která film hodně osvěžila a pár momentů, kdy jsem se vážně od srdce zasmál. 3D technologie film posunuje filmový zážitek samozřejmě o kategorii výš, ale jednou stačilo. Nemyslím, že se k "trojce" ještě někdy vrátím, ale za shlédnutí stojí. ()

patamach

Super filmík, pokud se chcete zasmát a vydechnout si. Je plný starých známých postav i jejich nových přátel, kteří film příjemně oživí...Nehledě na super 3D projekci, která filmu dodává další hvězdičku. Prostě pohodový film pro celou rodinu, takže neváhejte a upalujte do kina:) ()

Umělec

Dá vám přesně to, co od podobných animáků čekáte. Nic víc, nic míň. * navíc za 3D, to dodalo některým scénám na zajímavosti.... 70% ()

YNWA

Pravděpodobně nejlepší ze všech dílů Ice Age. Naprosto dokonalá podívaná v kině. Opět velmi povedený český dabing. Ale co mě nejvíc potěšilo, byl zájem diváků. byl jsem až na 7 představení v jednom kině, a stejně bylo téměř vyprodáno. Co dodat? asi jen, že se těším na čtvrté pokračování tohoto úspěšného snímku pro celou rodinu:-) ()

Mithal

Nelíbila se mi jednička, nelíbila se mi dvojka a trojka je na tom podobně. Prostě Době ledové nemůžu přijít na chuť. ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016