Yes Man

• USA Yes Man (více)

Crawler-D

Bál jsem se, že to bude jen sled bláznivých kousků Jima Carreyho, který si bude zkoušet všechno na světě. Naštěstí se z toho vyklubalo něco chytřejšího a příjemně zábavného. ()

JohnRambo

Videl som tento film už niekoľko krát a stále ma baví. Je to jednoducho veľmi príjemná ,,podívaná,, a preto zvyšujem o jednu hviezdu na zaslúžený plný počet. ()

Trainspotter

Jako u mnoha jiných dvou- a tří hvězdičkových filmů jsem měl opět neodbytný pocit, že jsem podobný film už viděl. Chyběl smích před obrazovkou a bohužel nechyběla obvyklá Carreyova pivtořící se gumová tvář. ()

Amroth666

Z polovina pravda, z polovina smyšlené a do toho všeho neskutečně zábavné. Ideální film, super komedie se skvělou hlavní rolí a parádní každou scénou s Jimem Carreym. ()

exitak

Až mi příště někdo bude doporučovat film J.C. a bude tvrdit, že se to uplně vymyká jeho předchozí formě, tak ho asi rovnou vezmu něčím po hlavě. Jinak vcelku zajímavý námět akorát to je takové plytké, nezáživné. Z tématu by se dalo vytěži mnohem víc než pár trapných situací ale to by to nesmělo být situováno jako komedie, a ještě bohužel, nepříliš zábavná. ()

C0r0ner

Milý, jednoduchý film, který těší především svojí bezprostředností a staví na perfektně vybrané ústřední dvojici. Samozřejmě je myšlenka jako taková úplný nesmysl, který by v reálu přivedl Carreyho brzy do hrobu, ale pro potřeby scénáře se to dá odpustit. Není to nic přelomového, ale na jedno obveselení je to optimální. 80% ()

Flynn

Film, který se dá lehce zařadit do průměru. V počátečním životním postoji hlavního hrdiny jsem se trošičku viděl, a jeho nadšení a bláznovství může dobře dopadnout pouze ve filmu :o) ne sranda, docela se to dalo, ale viděl jsem už hromady lepších komedií. Povedená postavička Normana, to byl skvělý trouba. ()

lakikaki

-Je Yes Man old schoolovou komédiou? -Yes. -Obsahuje teda všetky pozitíva a negatíva, ktoré z toho vyplývajú? -Yes. -Je Jim Carrey skutočne späť vo svojej najlepšej, "Ace Venturovskej" forme? -Yes. -Ale vzhľadom na svoj vek by sa už mohol trošku krotiť, je tomu tak? -Yes. - A čo Zooey, je aj tu prekrásne rozkošná? -Oh, yes... ♥ -Ehm, no dobre. A čo ostatní herci, sú vedľajšie postavy tiež skvelé? -Yes. -A je skvelý aj soundtrack? -Yes! -A čo napríklad také záverečné titulky, počul som, že sú jednoduché a dokonalé zároveň, je to pravda? -Yes. -A nie je scenár náhodou predvídateľný a plný klišéovitých nápadov? -Maybe. -OK, "maybe" je fajn, "maybe" je dobré... "Maybe" sa mi páči... Tak a už len posledná otázka: bavil si sa dobre, lakikaki? -YEAH!!! [79%] ()

Gabbo

Opravdu na tomto filmu nehledám logiku a díval jsem se pro zábavu.. A ta byla.. několikrát jsem se hodně nahlas smál.. nejvíc asi při bitce před hospodou. Stárnouci Jim Carey má stále co nabídnout a Zooey je zde velice pěkná ozdoba. ()

Wormboy

Klasicky sablonovity pre Carreyho vyprodukovany "pribeh", v ktorom sa looser hrdina stava stastnym hrdinom a stretava "tu pravu", s ktorou si preziju nevyhnutny vztahovy pad a hrdinove vytriezvenie, aby sa k sebe vratili s este vacsimi fanfarami. Proste pribehovy zlepenec, ktory ma byt priestorom pre Carreyho nonstopano. Niekolko scen vtipnych, Carrey obstojny, Zooey Deschanel po Udalosti o nieco lepsia, avsak stale na hereckej urovni vystupu na maturitnom vecierku a celkove vyznenie filmu teda totalne priemerne. 2,5/5* ()

Matrinx

Lehounce nadprůměrný film se skvělým hereckým obsazením. U Jima Carreye je to skvělé snad standard (ten snad na to Yes! chodil taky. Budeš skvělým hercem ? ANO!), ale největší pro mě potěšení a novinkou byla Zooey. Sice jsem viděl s ní Stopařova průvodce po galaxii, ale tam jsem si jí jaksi taksi nevšiml. Ta holka je fakt swéééééét :) A víte co ? Nakonec tomu dám čtyři hvězdy(s otřenýma ušima) Bylo v tom pár nepěkných scén - třeba ta "postelová scéna" s babičkou, s umělými zuby ve sklenici , to bylo fakt nechutný :D Ale celkově s tou hlavní myšlenkou souhlasím - nevaž se, odvaž se! I když bych to vážně s tím ano nepřeháněl, a nechal si nějakou soudnost :) Stereotyp je hnus... ()

Andre3000

Rozhodně dobrý film, něco kolem 70%. Je to jiné , dá se říct i neokoukané a s mimem Jimem, který tomu dodává špetku bláznivosti. Trochu sem našel podobnost v "Jáchyme, hoď ho do stroje" i když je to spíše směšné. Docela dobře upozorňuje na životní streotypy, kterým se sem tam nevyhne nikdo. Znáte to taky, nechce se vám do hospody s lidmy, které jste dlouho neviděli, nebo kamarád potřebuje pomoct, ale je to děsně otravné a namáhavé. Varianta říkat na vše YES samozřejmě je nemožná, druhá možnost říkat YES, pokud to tak cítíte je dobrá a myslím, že by se tím každý měl řídit, pokud už to tak nedělá :-) ()

necisty

Yes man! Průměrná komedie, výborní a charismatičtí herci, příjemná a zábavná podívaná, se zajímavým námětem, který mě nutí dát čtvrtou hvězdu - zkuste si aspoň jeden den v životě na vše říct Ano. Ale bohužel k té čtvrté ještě trochu chybí. 65% ()

Pajky3

Jim Carrey už je možná trošku za zenitem, nicméně podobné komedie mu docela jdou. Škoda jen, že se tady střídají povedené scény s těmi nedobrými ba nechutnými a špatnými (cokoliv se sousedkou). Bradley Cooper těsně předtím než z něj Pařba udělala hvězdu a i Zooey pobavila. Nemyslel jsem si, že bych si to chtěl pustit znovu, ale když to šlo v tv, tak jsem se tomu nebránil. Takže verdikt? Průměrné? ANO! (Nechce se mi tomu věřit, ale po dalším promítání a po zamilování si Zooey Deschanel, to přeci jen ještě zvednu) ()

pufina

"YES!" Mám ráda Jima Carreyho i Zooey Deschanel. Příjemná hudba. Jediné "NO!" mám k Bradleymu Cooperovi, ten je tak příšerně nesympatický.. ()

kvasiva

ANO, ANo, Ano, ano .... já říkám NE ! Místy zábavné, místy trapné. Zooey Deschanel je to nejlepší na celém filmu. ()

Martrix

Jim Carrey je bezesporu skvělý komik, ale z nějakého důvodu na mě tentokrát působil dost nesympaticky a nebýt klasicky skvělého dabingu, bylo by to asi ještě horší. Možná měl za sebou jedno z těch špatných období, ale viděl jsem v něm spíš přetvařujícího se psychopata, než usedlého týpka, který se rozhodl změnit životní postoje. No a když se přidá má averze vůči filmům, které nabízí návody jak zlepšit svůj život... . Přesto to nebylo zase tak strašné. Pár momentů pobavilo, ale ve srovnání s Nalevo od výtahu, které jsem si pustil dopoledne...těžko k uvěření, že je žánr komedie tak širokospektrý, že se tam vejdou tak odlišné filmy. ()

Juto

Nenáročný, ľahký a príjemný film. Film začína kolísavo, ale končí celkom pekne, predovšetkým preto, že Jim Carrey má v Zooey Deschanel úžasného hereckého partnera. 6/10 ()

messiah

Ale upozorňuju že ty tři hvězdy jsou pozlacený. Zábava to byla perfektní, Jim Carrey jede! Humor je v porovnání s hromadama rádoby vtipných teenage romantických hovnomedií naprosto perfektní, což je velice vítaným a osvežujícím luftem v zaneřáděných kinosálech. V podání Carreyho je i ten námět - že musí stále říkat ano - perfektní. Jen ta amerika...v jednu chvíli si ze sebe dokáže vystřelit stvárněním Yes shromáždění které skvěle paroduje jakékoli pompézní shromáždění by jů es ej, aby za chvilku bylo prohlášeno "budeme každý týden jezdit do nějakého amerického města a poznáme tak celý svět". Ale to je drobnůstka nad kterou se pozastavuju tady v komentáři naposled. Pěkné ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí