Yes Man

• USA Yes Man (více)

Rudyamon

Ano, ano a opět a ano - Jim Carrey je prostě jednička! Tuhle komedii jsem viděl už několikrát a pokaždé mě dostane do stavu totálního kolapsu hraničícího s histérií. Scénou ve videopůjčovně se odstartuje opravdová smršť situací, ve kterých Jim exceluje. Když příjdou Carlovi přátelé do jeho bytu a najdou ho v pozici dokonale sešlé mumie s roztomile poletující muškou, to už zpravidla vůbec nemůžu ovládat své chování. Tuhle scénu můžu vidět stokrát a stokrát vybuchnu do totálního smíchu. Podobných scén s podobným výsledkem je ve filmu opravdu hodně. Jim opět potvrdil, že je komikem velkého formátu. Zároveň s komediálním prvkem je ve filmu zastoupená i velice hezká romantická linie, což filmu dodává na přitažlivosti. Zooey Deschanel je roztomilá, skvělý Jimův protipól, tahle role je pro ni nepochybně velkým plusem. Celkově se snad už ani nedá říct, že jsem se bavil, to byla naprostá orgie smíchu, neartikulovaných výkřiků a neovládatelných pohybů. Pokud by se to u tohoto filmu stalo jen napoprvé, dalo by se to pochopit. Pokud se to ale stane vždycky, když si ho pustím, může to znamenat jen to, že jsem buď blázen, anebo je tahle komedie naprosto skvělá. Ano, ano a opět ano - Jim Carrey je prostě jednička. Já jsem redbul, ty jsi redbul a Jim je nepochybně taky redbul, ale ten nejlepší! ()

lubomir91

Jedna z nejoptimičtějších komedií a poslední dobu. Co si budem nalhávat, jak zde někteří píší..logiku to moc nemá. Ale o tom film není, tento film měl opravdu čistě pobavit ...a to splnil,...humor všelijaký, ale zpracovaný do nejvyšší dokonalosti...Jim Carrey nám opět ukázal, jak zábavný komik dokáže být. Nenáročný snímek který je určen k odpočinku, relaxaci a zábavě... ()

Claude Speed

YES MAN není tak skvělý film, jak jsem předpokládal, pravda, Jim opět exceluje svými gumovými xichty, ale jinak jsem se během filmu moc nezasmál. Ty tři hvězdy dávám hlavně za tu velice zajímavou myšlenku. Odpovídat na všechno "ano" je velmi zajímavý námět, a ani se nebráním někdy to vyzkoušet. Jinak jsem už Carreyho viděl v mnohem vtipnějších a lepších komediích. 50%. ()

sanikope

Žiadny veľký intelekt, Jim Carey ako vždy Zooey D. tiež nemusím ale v tomto prípade im to musím prepáčiť. Yes man ma dostal. Presne poznám tie pocity keď sa v živote snažím vyhnuť mnohým "nepríjemnostiam". Keď si konečne poviem "áno choď do toho" tak to vo väčšine prípadou ide prekvapúco zľahka. A to je presne scenár YM, žiadna veľká logika iba priamočiary scenár i pre menej náročných. Čo ma však na filme najviac pobavilo??? No predsa aktívne fotografovanie pri joggingu. Už som to skúšal a odporúčam.... ()

10Domik10

Potenciál tohto filmu nebol využitý naplno, aj keď Jim Carrey snáď v komédii sklamať nemôže. Veľmi sľubná začiatočná 15 minútovka sa mi javila ako dobrý úvod skvelého filmu ale konečný výsledok ma o tom nepresvedčil. A dokonca mi to nepripadalo ani ako lepšia verzia Klamára, klamára, no napriek tomu som sa nenudil a opäť som sa na niektorých Jimových grífoch schuti zasmial. (napr. otváranie úst vo videopožičovni nemalo chybu :D). ()

Pathrose

No tak jako nebylo to úplně to pravé ořechové co známe od Jima. Taková vymejvárna mozků v podobě tý počáteční prezentace. Hned jsem si vzpomněl na 1984. Těch vtipů tam na Jima přeci mohlo být víc. ()

Scharra

Rozvedený Carl má v životě smůlu, rutinu a je věčně negativně naladěný. To se změní, když potká dávného kamaráda, co vyznává sílu slova ANO. Ten ho pozve na seminář, kde si Carl řekne, že by to přece jen mohl zkusit a šílený sled událostí může začít. Vtipná komedie pro všechny ty ubrblané negativisty ()

mogul01

Film, který jsem si pustil spíše náhodou, protože jsem sebou na dovolené neměl žádný jiný. A dlouho už jsem nebyl tak mile překvapený. Pobavil jsem se skěle a pustil jsem si ho rád i podruhé, potřetí. Pro mě jeden z nejlepších z Jimem Carreym. ()

Doski

Viděl jsem tento film jednou a moc se mi líbil, ale teď jsem ho viděl po druhé a já musím hodnocení zvýšit o 1*, protože je to opravdová komedie. Jim Carrey na vrcholu, Zooey sympatická, krásná a skvělá jako vždy a kamarádi taky dobří. Scénář je vynikající, námět a téma skvělé a skvěle zpracované. Depresivní prostředí vyměněno za kladný přístup ke všem výzvám je strašně motivační a takový osvěžující. Trapné momenty se najdou, ale 70% filmu je sranda, 20% romantika a zbylá část jsou trapárny a titulky. Řekněte tomuhle filmu ''Ano'', vyplatí se to a zasmějete se. 85% ()

Reek

Ačkoliv mi je Jim Carrey krajně nesympatický a nejsem jeho fanoušek, u tohoto filmu jsem se skvěle bavil, protože humorných situací tam bylo víc než dost. ()

Jaxx84

Logika filmu je naprosto zvrácená. Příklad: Je Yes Man nejlepší film, který jste kdy viděli? ANO! vs. Je Yes Man nejhorší film, který jste kdy viděli? ANO! ... Tak co tedy? Šikovně poskládaný scénář, který lze číst pozpátku. Na odreagování jsou však Jim a Zooey dostatečně sympatičtí, a tak jsem u filmu vydržel do posledního "maybe yes", i přes ten hvězdně pruhovaný pseudo optimismus, který mě ničí, neboť slovy Járy Cimrmana: "Jsou chvíle, kdy by se měli optimisté popravovat." 5/10. ()

Nocturno culto

Jim je ve formě a Zooey překrásná a roztomilá, jen ten scénář mi přijde takový prvoplánový, předvídatelné, což je škoda, neboť se z toho námětu dalo vymáčknout trochu víc.. Některé scénky stojí za to, např.orální specialistka v podobě staré sousedky nebo všechny záběry s Carlovým nadřízeným Normanem, ten byl správně ujetej..takže kolem a kolem, vychází mi to na nějakých cca 65-70 % .. ()

ZnalecH

V každém filmu se dá nalézt nějaká myšlenka, nebo poselství. Já osobně tu ideu vždy hledám a většinou nějakou najdu. Na začátek musím varovat, že se tu nachází "amerikanismy" (neboli věci typické pro americké filmy). Ale jdou velice snadno přehlédnout a užít si podívanou. Je tady zcela jasné, o co tady jde, a já to hodnotím velice pozitivně. Komedie s božským Jimem Carreym, parádním dějem a vtipné scény? Pro ty ani nemám dostatečná adjektiva. Takže rád vám tento můj jeden z nejoblíbenějších filmů doporučím. ()

bearmeedek

Když se v poslední době vrátím k nějaké US komedii, zhruba po 10-ti letech, většinou tam už nevidím humor a spousta věcí mě spíš štve. Hlavně chování postav a jakási logika. Asi je to dobou. Toto ale není případ filmu YES MAN. Dost mě překvapilo, že je to pořád humorné a někam se to vyvíjí. Asi je to tím jednoznačným tématem YES a ne jinými "moudry". Zároveň jsem rád, že si film zachoval původní název, protože český překlad ANO MUŽ by v dnešní době mohl zvedat negativní emoce (slovem ANO). ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí