Yes Man

• USA Yes Man (více)

Timak

Jime Jime ... už jsi přece jen starší a je to na Tobě vidět. Už Ti to tolik nejde a je to na Tobě vidět. Pořád jsi muj oblíbenec, ale asi už bys to měl předat někomu jinýmu a zkoušet něco jiného ... v těch dramatech Ti to celkem sedne ()

anusha

pozor na prvych 20-30minut tie su ozaj na smrt nudne doslova (najviac vazne na svete )then je to uz len lepsie a lepsie ale ten zaciatok oooch ozaj prec ostre predmety povrazy pre vase dobro ()

Petr23

Carrey je tady sice v trochu starší verzi, ale v nejlepší formě. Zajímavý scénař a dobré herecké výkony dvou hlavních postav. Navíc mejdany ala ,,Harry Potter a 300" jsou bezkonkurenční. ()

Brandon

Jo, pryč s negativismem, zajetými stereotypy a pozvolným rozkladem sebesama. Naprdnout se redbullem a vzít svůj život pěkně zvostra. Yes, taková fajnová, rozverná komedie. A na Zooey něco je. ()

Madadajo

Babka stará Tillie mě fakt dostala, nevím jestli jen kvůli tomu bych to nenazval odpadem - modlil jsem se aby se probudil a byl to jen sen, ale nestalo se... Jdu zvracet ()

VasaX

Carreyho comeback do původních komediálních střevíců je tu. Trochu dospěl, poněkud zfádněl a je takový nemastný neslaný. Carrey je stále sympaťák, sem tam skopičinka či ksichtění, což je sice príma, ale nic nového. Naštěstí mu sekunduje alternativně-okouzlující Zooey Deschanel, což filmu jen přidává. Dávám čtvrtou hvězdičku za "celoživotní dílo" s tím, že doufám, že tohle byl jeho poslední počin tímto směrem. Protože příště to buď bude nečekaná pecka nebo (pravděpodobněji) pecka přímo do obličeje. A to nikomu na důstojnosti nepřidá... ()

Tereza666

Jééé, super. Carrey!! Dle mého jeden z nejlepších komiků je zpět a ve formě. Skvělá komedie, kde navíc krásná Zooey jen září . ()

Brain-D

Zooey Deschanel je nádherná a ty její oči září krásnou modří. Jim je zpátky a předvádí zase své herecké výkony, zde hraje muže, který všemu říká NE!, ale to se brzy změní a začne díky nějakému klubu a přesvědčení kamaráda říkat ANO! a to opravdu všemu :D, Při tom všem potká úžasnou dívku. no to musíte vidět :) ()

Aven

Nenáročná a veskrze příjemná oddychovka. Nijak extra jsem se nenasmál, film však drží pohromadě a po celou šablonovitou stopáž nenudí. Možná se na něj někdy podívám znovu, spíš ale ne. ()

sskrblik

Nenáročný film na který se příjemně kouká. Jim hraje výborně ikdyž nepředvádí už dávno své grimasy jak dříve. Dále tu máme vynikající alternativní hudbu v podání Eels. Zkrátka velice uspokojující oddychovka a zřejmě nejoblíbenější film hnutí ANO. ()

zdenny

Příjemná komedie, kdy to J. Carrey moc nepřehání a jeho komediálnost je i pro zkušenějšího diváka příjemná. Výborná scéna byla ta na semináři "YES", kde člověk může sledovat stádovitost typu "Fire Up" v Amway nebo dnešních obchodníků s produkty typu "ZFP". Před šesnácti lety jsem na jednom takovém setkání byl a ano, ve filmu to probíhalo přesně tak. Pozdější romantická linka byla klasika, ale celkově byl film příjemný. ()

sochy.zirafka

Ta myšlenka se mi usadila v hlavě a vrtá, vrtá, vrtá...Dobře. Od zítřka budu na všechno říkat ano. A pokud ne od zítřka, tak určitě od pozítří. A když ne... Jim Carrey opět ukázal, že není pouhým hercem "těch stupidních komických rolí". Slečna Deschanel byla pouze roztomilá. ()

Compadre

Pobavil jsem se podle očekávání průměrně..Carreyho mám rád tak akorát, všechny ty jeho eskapády taky nežeru a tohle byl přesně ten jeho standart. Nemohu se bohužel ubránit pocitu, že z Yes Mana se dalo vyždímat tý srandy o dost víc. Srandovnější situace, a tak..víc než tři hvězdy zkrátka nedam.. ()

Sany33

Yes man je v podste prvoplánová komédia,ktorá vsádza všetko na jednu originálnu kartu,ktorou je fakt, že sa z nepolepšiteľného hatera stane človek, ktorý na všetko vo svojom živote odpovedá "Áno!".Ide o veľmi priemernú komédie na ktorú sa dá pozerať ale mne osobne vadilo nedotiahnutie niektorých celkom vtipných scén do tej roviny v ktorej by som ich rád videl a tým pádom sa pre mňa stávali nezaujímavé. Teda keby som mal hodnotiť film ako taký ide o dosť šedivý priemer. Avšak producenti mali ešte jedného žolíka v rukáve a tým je Jim Carry, ktorý sa pre podobné komediálne úlohy priam narodil a dodáva snímke ten pravý ride a posúva ju o kategóriu vyššie. Bez neho by som sa k filmu určite nevrátil ale na šťastie alebo práve preto som rád že som si ho pozrel znova a mohol mu dať nadpriemerné hodnotenie. 75% ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí