Yes Man

• USA Yes Man (více)

Kailo

Jimík už nám sice zestárl, ale i tak hrát umí a to předvedl zde. Neříkám, že má pořád ten Elán co měl za mlada, ale nikdo není stále mlád že ? No, k filmu... Prostě komedie, která pobaví a pro slabší povahy i rozesmutní. Upřímně si myslím, že ty dojáky mohli vynechat. Už je to na mě moc ohrané,ale aspon že je Happy end :o) a další velké Plus je pro mě Zooey... ach ty její písně, ach ty její oči. No, tuhle holku jsem si sakra zamiloval____ Have a Fun 85% ()

Necrotongue

I na druhý pokus jsem byl s filmem spokojen. Jde naštěstí o jeden z filmů Jima Carreyho, který není postaven na jeho pitvoření, herecké obsazení bylo velmi slušné, a i když jde o romantickou komedii, takže je předem jasné, jak snímek dopadne, bavilo mě sledovat, jakou cestou se k očekávanému závěru dostal. Já jsem se každopádně dobře bavil, Zooey Deschanel to tradičně slušelo, takže pohodové 4*. ()

ARI50

Ano prostě nechcete říkat ano protože potom jste fakt v prd.... ale to nevadí protože najdete jiný smysl života a hlavně Jim dost dobře pobavil. ()

MáŠa

Já sem dost spokojenej. Film se poved, příjemně se na něj kouká, nedávám 5 jen kvůli tomu, že chybí kapka nějaké té výjimečnosti, něčeho, díky čemuž by se z filmu stalo něco víc, než jen povedená komedie. Na MovieZone mě trošku nahlodali názorem, že je Jim na tohle už starý no a bohužel jim musím dát trošku za pravdu. Jim je skvělej, ale je na něm znát, že je tak nějak už starší než ostatní. To ty vrásky a tak. ()

duklak2

Gumák Carrey říká ano. Na obličeji má pár vrásek a na otázku. Kolik vám je? Musí odpovídat. Ani se neptejte. I přes svůj věk dokazuje, že je to pan herec a svoje velké peníze si opravdu zaslouží. Musím se přiznat. Když jsem poprvé uslyšel o této komedii, tak mé očekávání nebylo nikterak veliké. Po pravdě. Čekal jsem nějaké béčko z dílny na sny Hollywoodu. Bylo pro mě veliké překvapení, když jsem si film vyhledal zde na CSFD a snímek zářil červeně. Řekl jsem si tedy. Chlape to musíš co nejdříve vidět. Carrey je borec a nikdy ho nepřestanu obdivovat. Je to neskutečné, ale vždyť jemu bude zanedlouho už 50 let. A baví pořád stejně. Jasně, můžete namítat. Přibylo mu pár vrásek v jeho gumovém obličeji, ale vůbec to nevadí. Gagy ve filmu jsou povedené. Příběh je velmi originální. Jen si to sami představte. S něčím nebudete souhlasit a ve vašem okolí se začnou dít prapodivné nehody. Malou kaňkou se může zdát, že celý snímek stojí jenom na Jimovi. Scénář jde díky tomu trochu mimo. Dále musím souhlasit s uživatelem DaViD´82. Ta pěvecká scénka na římse byla opravdu trapná a rejža si ji mohl odpustit. Některé scénky by si zasloužily dotáhnout až do konce. Jako např. ta v letadle i pár jiných. Málem bych zapomněl pochválit herečku Zooey Deschanel, která zde hraje v kapele a výborně jezdí na skútru. Svoji roli zvládla na výbornou. Spolu s Jimem vytvořili vtipnou ústřední dvojici, kterou najdete v málokterém filmu. Doufám, že se v brzké době spolu ještě v nějakém snímku objeví. I ostatní herci nezklamali. Yes Man zde po právu září červeně. Takže díky Jime, dávám ti 4 hvězdy. ()

MeanWhile

Dříve než jsem se ještě na Yes Mana podíval, tak jsem slýchával a četl, že Yes Man už neni klasickej Jim Carrey, ale už se nechová tak, jak ho známe třebas z klasického Ace Ventury. Takže jsem sám nevěděl co to bude, ikdyž jsem si byl jist, že to nějaká vážná role nebude, protože je to komedie. Ale po shlédnutí mi Jim Carrey ani tak změněnej nepřišel, nějaké velké změny jsem nepociťoval, takže jsem byl s výsledkem velmi spokojený. Jako vždy mě Jim Carrey oslnil a v případě Yes Mana mu z toho vznikli u mě čtyři hvězdy. ()

Lucasion

Mám k tomuhle filmu napsat komentář? Ano. Mám ho pouze vychvalovat a vůbec nekritizovat? Ano. Je to dobrý film a stojí za to? Ano, Ano, Ano. Jim Carrey jako neuvěřitelný Carl, co se vymaní z pout obyčejného života a skočí (doslova) po hlavě do řetězu událostí, které se na sebe nabalují a neznají konce. Asi každý z nás zažil chvíle, kdy se stranil kolektivu a zíral doma tupě do zdi. Ano Carl zrovna takovéto období prožívá. Ovšem jakmile za chvíli zjistí, život je velmi bohatý na překvapení a zážitky. Stačí se jen nebránit a říkat – Yes! Yes man je velmi dobrá úsměvná a humorná komedie. Jim je opět neodolatelný a jako komik nezklamal. Jasně, od jeho parádních předchozích rolí je těžké, sám sebe trumfnout. Nicméně i Yes man patří do poličky těch lepších. Parádní pozitivní a úsměvná komedie, která i po několikátém zhlédnutí stále baví stejně. V momentu, kdy se Carl rozhodne na všechny životní rozhodnutí říkat ano, pak je to správná zábava. Scéna s kytarou a jumperem. K nezaplacení! (87 %) ()

MonaSax

Cítíte, že je něco špatně, nic se vám nedaří, práce vás sere, nikdo vás nechce a nebo ještě hůř? Tak to vůbec doopravdy nežijete, jen přežíváte, jste prázdný tělo bez duše a přesně to, co potřebujete je "Yes Man, Yes to life, Yes to everything!" Neuvěřitelně ulítlý, motivující a pozitivní dílko v čele s postavičkou jménem Jim Carrey. Někomu to sedne a někdo to prostě vyplivne a pachuť mu zůstane kdesi hluboko v trávicím ústrojí. Já jsem si pochutnala a klidně si dám tuhle dobrotu znova. Yes Man pracuje s tím, co každý potřebuje znát a umět aplikovat, k tomu, aby mohl žít naplno, být úspěšný v tom, co dělá, ať už je to cokoliv, prostě být šťastný, jen si to zabalil do svého vlastního (trochu poblázněného) hávu. Všichni určitě víte, o čem je řeč a jestli ne, tak je na čase to zjistit, nemyslíte? ()

Handle

No, sice jsem od toho nic moc nečekal, ale když jsem se dozvěděl, že ve filmu jde o to pořád říkat ''Ano'', uznal jsem, že nápad je to dobrý, avšak průměrně zpracovaný. Bavil jsem se, ale ne moc. V mých očích nikterak výjimečné, u mě film fakt nezazářil... ()

Shaqualyck

Samozřejmě, že je to příšerná ptákovina, ale asi se shodneme, že spáchat čas od času nějaké to dobrodružství je zkrátka potřeba. A nezkrotný komediální matador Jim Carrey názorně předvádí několik obzvláště vypečených tipů jak na to... Kupříkladu lze vyžahnouti blíže neurčené množství povzbuzujícího býčího nápoje, vyrazit na koncert nejlepší fiktivní kapely všech dob Munchausen By Proxy... anebo si třeba užít tematicky laděnou "Harry Potter party" v o několik čísel menším převleku, ve kterém nakonec můžete, stejně jako hlavní hrdina, nechtíc tak trochu připomínat karikaturu Heinricha Himmlera... :) ()

Kamca_

Jima Carreyho mám ráda už od dětství a pořád mě to drží. Tady opět ukázal, že je to pan herec a byl výborný. A k tomu ještě Zooey Deschanel. Všechno to krásně pasovalo, i když občas mě v ději vadila mírná trapnost, bez které by to bylo lepší, proto dám jen 80%. ()

ScarPoul

Ak vyslovene existuje režisér, ktorého komédie aj keď sú americké a strašne otrepané, ale vždy mi sadnú tak je to Peyton Reed. Mal som určité pochybnosti, ale pri sledovaní som na to zabudol a môžem s kľudom povedať že som si to užil. Carrey je späť a v plnej paráde. Ani jedno suché miesto. Síce trocha strnulý výraz ale konečne mi príde dospelejší a sympatickejší. Deschanel ako obvykle pôvabná a roztomilá, ja to dievča skrátka zbožňujem. Celkovo je to prehliadka rôznorodých postavičiek, ktorých charakter je aj na takom malom priestore načrtnutí výborne a hlavne jednoducho. Síce to nie je žiadna poriadna dávka reality ako apatowove filmy a ani tak neskutočne streštené ako frat pack ale rozhodne to má niečo do seba. Scenár aj napriek jednoduchej zápletke ktorá je nemenná, doslova srší nápadmi a je to sakramentsky vtipné. Ako vravím bol som milo prekvapení a vidieť carreyho úsmev ma dojalo. On na to skrátka má aby dokázal rozosmievať ľudí, plus Reedova krásna, nevtieravá réžia, ktorá síce spravila ďalšiu klišovitú komédiu, ale aj napriek tomu je radosť na ňu pozerať. Myslím že viac sa k tomu vyjadrovať ani nemôžem a ani nemusím. som milo prekvapený ale aj potešení že Reed nesklamal a Carrey je opäť v sedle. YES ()

Lacike

Mam na to rovnaky nazor ako Cervenak. Ked som film videl prvýkrát, tak ma neskutocne iritovalo debilne spravanie Jimovej postavy a filozoficke posolstvo filmu. Ale ked som ho videl druhykrat, tak som vypol mozog, znizil som ocakavanie ohladom Jimovych exhibicii na minimum a nakoniec som si film celkom uzil. Kedze uz lepsie komedie moj oblubenec Jim Carrey evidentne nenatoci, tak mi nic ine ani nezostava. Asi to nie je prilis dobra vizitka tohto filmu. edit: Na treti pokus ma znova strasne iritovala ta pritakavacska filozofa. Sice ju na konci zosmiesnia, ale je uz neskoro, kedze dovtedy musime cely film sledovat, ako sa nou hlavny hrdina riadi a pritom to vyznieva akokeby to bolo spravne. Nastastie Jim tu vystruha par vtipnych grimas a najde sa tu aj niekolko krasnych zien. A tym nemyslim Zooey, ktoru neznasam. Rovnako ako typ slobodomyselnej postavy, ktoru tu hra. Ale chemia medzi nou a Jmom celkom funguje, takze romanticka linia celkom zachranuje tu nezmyselnu filozoficku cast. 5/10. ()

Caszidy

Pro mne neuvěřitelně příjemné překvapení a snad nejzábavnější komedie, kterou Jim Carrey natočil. Velkou částí úspěchu je Jimova můza Zooey Deschanel a obsazení snad všech vedlejších rolí. Jako bonbónek navíc potěší Luis Guzmán v roličce sebevraha, střihnuvšího si s Jimem duet na římse. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí