Nemám nič proti prevedeniu, ani hereckému obsadeniu... možno proti presvedčeniu, stálo to ozaj zato?! "Určite áno"! Kate Beckinsale mám ozaj rád, ale tuna bola na môj vkus veľmi snaživá. Pevne odhodlaná žena, ktorá šla bezhlavo za svojím cieľom... aby ochránila tzv. svoj "zdroj", prišla takmer o všetko, taktiež toho veľa zničila, avšak nežalovala, ako by mohla?! K čomu to bolo ozaj dobre... určite by ublížila svojmu zdroju a stratila danú dôveru, aké fascinujúce 6/10(1.3.2009)

Znáte to, někdo se tváří jako největší hvězda a vy si jen říkáte, co to je zase za přetvařujícího se blbečka. S tímto filmem je to podobné. Tváří se vážně a syrově, ale celkově vyznívá do prázdna. Velká škoda, že můj oblíbenec David nedostal více prostoru, i když mi do dramatu příliš nesedí. U Kate platí čím starší, tím krásnější a navíc je zde jako jedna z mála opravdu přesvědčivá. Pokud to vypnete těšně před koncem s tím, že se nedočkáte vysvětlení, uděláte velkou chybu.(23.2.2010)

• heyda

Bacha na SPOILERY!!! Dobře odehraný investigativní film, to nepopírám, ale příběh nezajímavý a těžce povrchní. Vlastně ani během filmu jsem moc nepochopil, co má prezident společnýho s Venezuelou. No ale nejvíc mě dostal konec. Tak ona trčí rok ve vězení a pak jde dobrovolně ještě na další 2 roky jen kvůli tomu, aby nepřišli na to, že jí to práskla dcerka od vedle. Co by asi tak CIA udělala malinké holčičce, vždyť to není pro nikoho hrozba??? Celé počínání té reportérky je díky tomuto faktu naprosto postavený na hlavu. Měla jim to říct hned první den a stejně by se prd stalo. 25%(4.8.2014)

Znepokojujúci film nielen o etike novinárskej práce, ale najmä o tom, ako sa v zemi, ktorá sa tak vychvaľuje slobodou a úctou k právu stala bezpečnosť najvyššou a vlastne absolútnou hodnotou. Z toho hľadiska ma oslovila reč, ktorú obhajca Rachel predniesol pre najvyšším súdom. V komentároch sú najrôznejšie názory na výkony jednotlivých hercov. Mňa jednoznačne zaujala Vera Farmiga a tiež aj Matt Dillon.(6.6.2014)

Novinárčina je sviňa..po State of Play...prichádza ďalší dobrý snímok z prostredia novinárov..ale tuto to nie je až také priame...skôr ide o to ako ďaleko ste ochotní zájsť aby ste udržali pravdu...a film Nothing but the Truth..má dobrú skladbu - skvelých hercov, dosť dobrý dej...a drží sa týchto proporcií tvrdo a nekompromisne..celkovo ide o dosť solídnu drámu, ktorá je zaujímavá a stojí za to určite vidieť..ale State of Play je lepšie...(5.12.2009)

• - Filmovalo sa v meste Memphis a okrese Shelby County v americkom štáte Tennessee. (MikaelSVK)

• - Film je lehce inspirován skutečnými událostmi ze života agentky CIA Valerie Plame a novinářky Judith Miller. (D3VIL)

• - Předchozí film Roda Lurieho Reportér v ringu je také o novináři toužícím získat Pulitzerovu cenu a je založen na skutečných událostech. (D3VIL)