Členové jednotky G-Force Darwin, Blaster a Juarez pracují jako agenti FBI na speciálním, tajném oddělení. Při riskantní operaci proniknou do domu bývalého obchodníka se zbraněmi a v jeho počítači objeví plán na zničení celého světa. Nepodaří se jim však získat potřebné důkazy a jejich oddělení je oficiálně rozpuštěno. Všichni tři se však rozhodnou, že ve své misi budou pokračovat a pokusí se zabránit zkáze lidstva. Úkol o to obtížnější, protože agenti jsou morčata. (TV Nova)

Kryton

WTF? Co bude následovat příště? To už není vyčerpán ZOO limit zvířat co budou animované? Tohle se vážně nepovedlo. ()

fannah

nečekaně rychlá a dobrá zábava, nebýt to tak přeplácané, dám 4 hvězdy. Steve Buscemi, Nicolas Cage, oba dva skvělí herci úžasně předabovaní českými dabéry :-) ()

frashmaker

Z tohodle tématu už se prostě nic vytřískat nedá a ani tady se to nepovedlo. Žádné dobré hlášky, vtipy, žádné překvapivé zvraty, žádné zajímavé neokopírované akční scény. Nic co by mělo člověka donutit, aby za to zaplatil peníze v kině, a možná ani aby se na to za pět let podíval v TV Nova.... ()

SaNcHeZ_cz

Snesitelná animovaná rodinná zábava, která nejen, že má poměrně vybrané obsazení ale navíc přesvědčuje, že i filmy o hlodavcích mohou být snesitelné a koukatelné. Zdravíme Alvina. ()

mysiak

Skvelá popcornová jazda, pri ktorej sa budú podľa mňa viacej baviť dospeláci viď hlášky Say hello to my little friend...skvelé hlasy dabingové, typická bruckheimerovská akcia...skvelá zábava proste ()

gogos

Výborná animace, skvělá akce, povedený soundtrack... To jsou hlavní klady. Kvalitu filmu však snižuje poměrně slabší scénář a snímek také postrádá více humoru. Občas se sice zasmějete, ale víc coolových vtipů by neškodilo. Vcelku se jedná o vtipnou a svižnou akční podívanou pro menší, která však ničím výrazně neuchvátí... ()

blackrain

Já jsem se bavila více než dobře. Nápad vytvořit z morčat špičkové agenty se mi hodně líbil. Morčata jsou legrační sami o sobě, natož pak v rolích pro ně neobvyklých. Nejsou to jen zvířátka na hraní. Agenty doplňují i jiná zvířata. Mimo jiné, se tu objeví krtek, který je velkým odborníkem na počítačové systémy. Jako skrytou kameru je nejlepší použít mouchu. Ta bzučilka se totiž dostane naprosto všude, i když se občas promění ve stíhačku. Ještě tu máme jednoho hrdinu z říše zvířat, je to šváb Hary, který měl na sobě namontovanou pidi vysílačku s kamerou. Ten dokázal zformovat armádu svých příbuzných. Ještě jsem neslyšela o nikom, kdo by chtěl ovládnout svět pomocí satelitně propojených kuchyňských spotřebičů. Na štěstí se to mu podařilo zabránit. Jedno z bojových morčat si neodpustilo vtípek na účet jedné hotelové dědičky. Juarezová: "Pane Bože, vypadám jako čivava Paris Hilton" ()

SarumanKo

Príbeh je úbohý zlepenec, ktorý variuje všemožné klišé špionážnych tímoviek, digitálne animovaná akcia nie je ničím výnimočná a uši to píli súčasnými mainstreamovými hitmi, ale dokopy to kupodivu funguje obstojne... Veková kategória cieľového diváka je niekde okolo 10 rokov, ale aj dospelý divák s kúskom mozgu v lebke sa zabaví priemerne, rýchlo a hlave bezbolestne (na rozdiel od trebárs podobných Chipmunkov). (5/10) ()

ABLABLABLA

Spousta neotřelých nápadů (discokoule ze švábů byla super) a musím říct, že jsem se opravdu bavila. Nápad slibný, docela se ho podařilo i dobře zpracovat, ale mohlo to být ještě lepší, například Zach Galifianakis mohl alespoň trochu hrát. Vůbec veškeré neanimované postavy tu předvedly otřesné výkony, za které by se měly stydět. Kdyby nebylo toho, možná by film dosáhl i na 4*. Protože nápad že celý svět ovládne jeden malý krtek je opravdu nevídaný. ()

Dr. Hawkeye

Když jsem se poprvé doslechl o tomto filmu, řekl jsem si - a je to tady, Jerry definitivně zblbnul, zesenilněl a je konec. Dlouho jsem se bál na film podívat. Až dnes. Nevím, zda jsem byl v nějaké eufórii, ale bavil jsem se poměrně velmi dobře. Odmyslíte-li si fakt, že hlavní padouch obrátí během několika vteřin a že tak nějak po bruckheimerovsku vše dobře dopadne (a taky to, že Trevor Rabin vykrádá tu sebe, tu Hanse Zimmera), budete se docela bavit... I když chce to trochu regrese;) ()

..Lucas..

Čekal jsem hroznou blbost, ale nakonec jsem se bavil víc než dost. Pohodový film pro celou rodinu. A Zacha Galifianakise jsem viděl snad poprvý v normální roli. ()

MATADOR

Spin-off Dr. Dolittlea mixnutý s Transformers. Je to milé a roztomilé, snaží se to o vtip, ale nedaří se. Ani ty malé děti se tomu nesmály. ()

Easykk

Kdepak, podruhé už si to nepustím. Ale jako jednohubka, když si chcete odpočinout od všech těch krvavejch stejků a plechovejch verků je to víc než ucházející. A pro děti to musí bejt bomba. ()

Thomassi

Ano, bavil jsem se. Jednotka čtyř morčat zachraňuje svět před ztransformovanými domácími nástroji. Je vidět, že si tento snímek mnohé bere od Transformerů. Jako akční film asi neobstojí, ale jako povedený nářez pro děcka určitě ano. Dokonce jsem se místy i smál. Samotní herci nějak moc nezazářili, ale morčata byla skvělá a srandovní. No a krtek, ten samozřejmě taky. Na sobotní večer pro celou rodinku je to geniální. ()

m@rz

Dětská komedie. Spíše pohádka. Typický Disney. Nepřátelé jsou zlořádi, kteří i tak vypadají. Hlavní hrdinové jsou zase roztomilá zvářátka a jejich lidští kamarádi mají přívětivé povahy. Happy end je pak jasná rutina. Občas mi to připomínalo Alvin a Chipmunkové a taky Transformery (to hlavně teda ten konec). Ale grafikům a animátorům všechna čest. ()

FilmFan24

Zábavný mix z všemožných i nemožných akčních filmů z produkce Jerryho Brucheimera určený především pro nejmladší diváky. Prvotní nápad vzešel od režisérova syna, který propůjčil svůj hlas hloupým myškám. Úžasná animace, rychlá akce a mnohé hlášky z nichž ta nejlepší je v českém dabingu úplně potlačená, ale za to v originále je morčetem pronesená věta "Yippeeki yay coffemaker" naprosto bezchybná. Čirá zábava v té nejlepší tradici pana Disneyho po které nechci víc a při které jsem si to se synem moc pěkně užil. ()

grogodil

Rovnako ako kedysi pri Cats & Dogs ma film prestal baviť po zhruba 20 minútach. Škoda, že zvyšku filmu chýba zábavnosť, hravosť a ľahkosť úvodnej misie. ()

Cage ryje na zahradě

Cage ryje na zahradě

25.11.2007

A proč ne? Plížení podzemními chodbami má přece natrénováno z Lovců pokladů a určitě se mu nevyhne ani v blížícím se pokračování. Jenomže ve akční komedii G-Force, která Nica opět dá dohromady s jeho… (více)