V nedaleké budoucnosti budou mít lidé možnost nahradit své poškozené orgány za umělé náhražky, které za velmi vysokou cenu prodává na úvěr společnost Union. V případě, že majitel nesplácí včas, orgány mu seberou vymahači. Nejlepšími pracovníky v tomto oboru jsou Remy a jeho kamarád z dětství Jake. Náplní jejich práce je násilně odebírat orgány od lidí, kteří nejsou schopni je splácet. A to se neobejde bez smrti majitele! Jednoho dne se Remymu stane úraz, který téměř nepřežije. Když se probudí, zjistí, že mu bylo implantováno jedno z nejlepších srdcí, které jeho společnost nabízí. A s ním samozřejmě pořádný dluh. Když se zpozdí se splátkou, vyšle společnost svého nejlepšího vymahače, Remyho bývalého parťáka Jakea. A tak se najednou lovec stává lovnou zvěří... (TV Nova)

Crupier

Repo Men zobrazuje odvrácenou stranu společnosti, kdy jedni vydělávají na neštěstí druhých. Hlavní postava Jude Law (mimochodem dobře zahraná) se dostane paradoxně z jedné strany na druhou, kde se snaží vše zvrátit. - po tuto část i s hudbou 3*. Ale to co se stalo na konci mě donutilo ještě o jednu hvězdu zvyšit své hodnocení. ()

habertek

No asi v půlce filmu jsem uvažoval o 3*...postupem filmu jsem začal uvažot o 4*....ALE ten konec mě totálně dostal a to si 100% zaslouží 5*!!! ()

Havala

Výborný scifi kousek, opravdu se člověk pobaví, Líbil se mi ten Touareg s s masivníma kolama, ...řítí se pořádný masák!!! ()

2scha

dumám dumám 3-4* Chvilkama nekompromisně brutální, čepele v tomhle bijáku opravdu nezahálí. A to vzájemné odpípávání vnitřností v trezoru.A ten lahůdkovej konec. A navíc scifi kabát! Ukecal jsem sám sebe a dávám 4* ()

Pharlap

Doopravdy jsem čekal něco více, něco lepšího, něco akčnejšího, něco více jako Minority report. Něco, co by doopravdy splnilo mé očekávání, naplnilo přání velkého potenciálu, velkého sc-fi námětu. A co jsem dostal? Jen rutinní, banální zápletku o dlužnících, nehorázných požadavcích bank, obchodu s orgány, a pro mne záhadné bezbolestné a co navíc, někdy i za živa prováděné odběry orgánů, kdy hrdina jen zatne zuby, aby vydržel, když mu jeho partnerka jezdí čtěčkou čárových kódů v břiše, resp.hrudníku? To snad néé.. Houpat nás můžou, ale ne dělat kotrmelce. A pokud si chcem hrát na vážný sci-fi thriller, pak se vším všudy, a nikoli s prvky parodie. A nezachrání to ani charismatický J.Law ani jeho trochu raplý kolega Forest. Ne, ne.. tam kde Minority report nabíral dech, ke strhujícímu a uspokojujícímu závěru, se tento "drajv" vytrácí zhruba v půlce filmu a pak už se to hlemejždím a nudným tempem vleče ke konci. ()

DJ Kritik

Zaujal nápadom a dobrým podaním. Nesklamal pointou a spracovaním. Miestami drsný sci-fi film, ktorý nás čiastočne primäje sa zamyslieť nad životom ako takým. Vtiahnutie do deja: **** Realita: ** Akčnosť: *** Brutaluta: *** Sci-fi prvky: *** ()

Bartex

Film nabitý hercema až k prasknutí. Drsné, brutální..."reálné?!" Děsí mě, že se tohle může stát - doufejme, že ne! Závěr jsem nečekal, ale neuškodil. Znám lidi, kterým se to díky konci naprosto zhnusilo a byli z filmu nešťastní. ()

miki68cz

Ohrané téma, jehož konec čekáte hned od začátku. Trochu Blade Runner, trochu Likvidátor, trochu Total Recall. Od všeho trochu, ale docela se to povedlo namíchat a udělat zajímavý film s pravda občas hluchými místy ale i tak s dobrým nápadem, pěknou muzikou a velice slušnými hereckými výkony. ()

pekas

Hodně krvavý Sci-Fi Thriller. Kdo nemá rád operace, není vhodným divákem. Děj není nic moc nového a objevného, nicméně neurazil. Slabší čtyři. 75% ()

kurzweil

Je to tak...ústřední dvojka doplněná o Alici pěkně ladí, máme tu i pár dějových veletočů a kvalitní hudbu. až na pár pár drobností výborný film, a proto jen 4* ()

LaMadame

Lehce brutální záležitost, už jenom samotná myšlenka, která ovšem s ohledem na neustálé odlidšťování, tak mimo není....Zvláštní, že po chvíli vám ta krev, ty jatka v přímém přenosu, přestanou vadit. Možná je to tím, s jakou samozřejmostí ti dva svoji práci vykonávají. Nelze také nezmínit scanovací milostnou scénu, něco tak zvráceného jsem snad neviděla. Přesto, a nebo právě proto, nakonec volím 3***. ()

Mr.Roman

Kvalitne nakrútený a zahraný úlet roku, s až hrozivo jasným podtónom, ktorému by neuškodilo ubrať na doslovnom závere. Najkrajšie na tomto filme, ak pominiem niektoré nezabudnuteľné scény, sú pocity a myšlienky, ktoré vám začnú behať hlavou hneď ako ho dopozeráte, čo u mňa rozhodne nebolo posledný krát. ()

deep

Vyloženě milý a roztomile brutální béčko. *** jen proto, že mě cca 20 minut kdesi uprostřed nudilo a závěrečná pointa mě mírně naštvala. ()

mikhail

Ťažko hodnotiteľné. Film mal veľmi dobrý štart. Prevládal čierny humor, tajomno, sarkazmus, kritika spoločnosti. Ale približne od polovice filmu to skĺzlo ku klasickému akčnému filmu (režisér príliš často videl Kill Billa???) . Záver to zase trochu podvihol. ()

KillHurt

První třetina filmu je skvěle nabitá akcí a nádherným cynismem pohrdajícím lidským životem a ještě pár důležitými hodnotami. Závěrečná třetina všechno potrhuje a je skvělým vyvrcholením celého filmu. prostřední část na mě trochu působila jen jako lepidlo, s pomocí kterého si autoři přilepili část A k části B, nicméně právě tato část dokreslovala celý svět buducnosti, který na mě místy pomrkával očkem Philipa K. Dicka. Ke konci jsem se nachvíli zalekl, že opravdu film upadl do úplné patetičnosti, ale konec mi to naštěsti vyvrátil. Law, Whitaker i Schreiber tvoří skvělou trojici a každý z nich si ukradne kousek filmu pro sebe. Nejhezčí moment: "Dream a little dream of me" jako kulisa k posranému životu, která fungovala už ve Falloutu. Vlastně všechny písně krásně umocňovali zážitek z filmu. Dobrý výběr. ()

J.Cobra

Tak tohle jsem nečekal. Nejspíš to bude tím, že druhá polovina filmu již nebyla tak dobrá jako první a více jsem od toho nečekal... a proto, jak jsem psal, jsem to nečekal ;oD ()

Black3R

Dosť brutálne, dosť akčné, dosť napínavé, dosť šialené, miestami som musel uhýbať pohľadom pretože krv a bolesť ma nijak obzvlášť nepriťahujú, ale musím povedať že koniec ma dosť nadchol, kto by to povedal že druhá polovica to bol iba sen ;) .....85% ()

george82

Tak takovou budoucnost snad mít nebudeme. Na můj vkus trochu brutální, ale i tak se může dít. Dostal mě závěr filmu, který jsem opravdu nečekal. Law s Whitakerem jsou bezvadní. Schreiber v této roli nemohl moc co ukázat ze svého hereckého umění. Velmi slušný je i soundtrack. ()

Netflix chystá další interaktivní seriál

Netflix chystá další interaktivní seriál

17.09.2021

Mambo s transplantovaným srdcem

Mambo s transplantovaným srdcem

09.12.2007

...a dalšími orgány si zatančí Jude Law. Už jste asi pochopili, že film studia Universal Repossession Mambo není dalším příspěvkem do vlny tanečních slaďáků. Adaptace sci-fi románu Erica Garcii je… (více)