V nedaleké budoucnosti budou mít lidé možnost nahradit své poškozené orgány za umělé náhražky, které za velmi vysokou cenu prodává na úvěr společnost Union. V případě, že majitel nesplácí včas, orgány mu seberou vymahači. Nejlepšími pracovníky v tomto oboru jsou Remy a jeho kamarád z dětství Jake. Náplní jejich práce je násilně odebírat orgány od lidí, kteří nejsou schopni je splácet. A to se neobejde bez smrti majitele! Jednoho dne se Remymu stane úraz, který téměř nepřežije. Když se probudí, zjistí, že mu bylo implantováno jedno z nejlepších srdcí, které jeho společnost nabízí. A s ním samozřejmě pořádný dluh. Když se zpozdí se splátkou, vyšle společnost svého nejlepšího vymahače, Remyho bývalého parťáka Jakea. A tak se najednou lovec stává lovnou zvěří... (TV Nova)

Nessos

Přišlo mi to celé jaksi "klišoidní" a ani ten konec mě nijak nevytrhnul ze křesla, i když byl mnohem vydařenější, než byl ten vysněný. Jako by byl Repo Men šitý příliš horkou jehlou, chybělo mi tam něco hlubšího, zkrátka něco, co by ten konec umocnil. Promarněná šance.. ()

Ferenzo

Repo men je film o tom, jak se stane z kočky myš, ale také o přátelství. Trochu drastická závěrečná scéna, ale jinak to docela jde. Film pěkně utíká a herecky je to také zvládnuté. Ikdyž musím uznat, že Jude se mi na tuto roli úplně nehodí. Forest ale zahrál výborně. Průměrný Sci-Fi z budoucnosti, ale koukatelný. 70%. ()

uodevr

Klišovité až na půdu, ale vrcholí to přímo dechberoucí směsí báječného vizuálu a podmanivého soundtracku, přičemž samotné finále jsem rozdýchával jen těžko. A když už se zdá, že se to uzavře nechutně křečovitým happyendem, přichází upřímně nečekaný zvrat, ze ktrého kulím oči ještě teď. Film je to celkově víceméně průměrný, ale ten konec to vskutku zvedá dost vysoko. ()

Kubi21

Výborná sci-fi. Chytrá, napínavá, vtipná a s parádní atmosférou. Jestli nás čeká takováhle budocnoust, tak pěkně děkuji. Nápad není nikterak nový, už to tu bylo, ale to zpracování, vyprávění a herecké výkony se skvěle padnoucí hudbou, mne opravdu dostali. Vskutku si myslím, že ve výčtu žánru chybí komedie, protože jsem se ne jednou, ale téměř celý film usmíval a dost často i vybuchl smíchy. Co se týče herců, tak Jude s Forestem a Lievem jsou dokonalí. Zkrátka a dobře opravdu vynikající filmeček, u kterého si musím opět postěžovat, jaktože nebyl v českých kinech. Opravdu jsme zasypáváni doslova kravinama a takovéto filmy se nám vyhýbají. PROČ! ()

anyonecek

Slušnější akčnák, který mě vtáhl do děje už od začátku. Byl tu pokus o radikální překvapení v závěru filmu, který se podle mě docela povedl. Jsem rád, že tam ten zvrat byl jinak by to bylá obyčejná kravinka. u mě pěkných 75%. ()

BadAs

wow .-) orgasmicke nasílí .-) a kdo si neeuumí představit juda lawa jako charizmatickeho bouchače .-) (a že kurva umí s nožem A sekerou ) by se mněl kouknout na tohle .-)...je jen otázka času kdy jud ziská roly nějakeho superhrdiny .-) ()

gicous

Hollywoodské sci-fi puštěné ze řetězu. Zřídka kdy viděný úkaz, kdy se v rámci systému dostává ven film s bezpočtem brutálních a krvavých scén, s dvojící neakčních hvězd v akčních rolích a nesmlouvavým příběhem dohnaným ad absurdum (hlavně závěr jako by přiletěl z nějakého jiného šiléného filmového vesmíru). Jude a Forest se snaží vypadat drsně a akčně, ale přeci jenom jsem jim to moc nežral. Hlavně v soubojích ztrácejí. Nicméně plusem je šikovný střih a kamera, která jim hodně pomáhá. Líbila se mi hudba a nápad, který je ale ve střední pasáži degradován na pouhé zátiší, jež dává všem těm honičkám z místa na místo alespoň nějaký smysl. 6/10 ()

Joiner

Mé snad největší zklamání a snad i nasrštvání za poslední dobu. Film naláká slušným obsazením i námětem. Nadchne zajimavou myšlenkou a člověk se těší na duchaplné finále.To se ale nekoná. Jak měl film u mě našlápnuto na 5 hvězdiček,tak v druhé půli strmě padá do odpadu. Jakoby druhou polovinu točil/napsal někdo jiný,než začátek. Proměna hlavní postavy na zabijáckého hrdinu a scéna vzájemného rozřezávání těl zaživa, aby si pod kůží načetli kód je úplné úlet. Dvě hvězdičky dávám za obsazení a první polovinu filmu,která i tak nestojí za to vidět znovu,když pak příjde ten strmý pád a já se zase naserštvu. ()

borohub

No ty vole.. Celou dobu to působilo jako průměrný (možná spíše podprůměrný film), který skončí klasickým happy endem, kdy budou všichni hodní zachráněni a ti zlí skončí v kaluži krvi. Tenhle film je něco úplně jiného a myslím že většina lidí prostě bude mít otevřenou hubu při tom konci. Takže opravdu, jenom kvůli tomu totálnímu finále to za to opravdu stojí. Původně jsem chtěl hodnotit tak 3-4 hvězdami, ale kvůli tomuhle fakt musím dát 5. 84% ()

subic

Tak už vím, proč zdejší hodnocení není červené, i když je to vizuálně skvělý akční thriller. Celou dobu jsem váhal, jestli dám 4 a nedám, protože to totálně zazdil konec, i když byl tak trochu očekávaný. Jude Law opět v zajímavé roli, není to sice klasický akční hrdina, ale tady mu to sedne. Zbožím jsou tentokrát lidské orgány a když ne ně nemáš, vezmeš si je na splátky a když nemáš na splátky, vezmou si je zpět. Samotné vyjmutí orgánů není zrovna sterilní a jejich uchování je taky dost zvláštní, ale pro efekt je to asi dostačující. Každopádně laboratoř, kde se orgány vyrábí, je naprosto úchvatná. 70% ()

johnsnow

Old Boy mi dal fasa akcia a fest podpásový odjeb na konci. Tu som sa dočkal rovnako kvalitnej akcie a ešte väčšieho podpásového odjebu. 5* jak bič. ()

RigorMortis

Sympatická hlavná dvojka, kopa krvi, kšefty s orgánmi, svojský humor a trocha netypická téma filmu. Spočiatku celkom vtipné, asi od tretiny vážnejšie, no škoda toho konca, to si fakt mohli odpustiť (like, WTF). Carice van Houten ale potešila, konečne som ju videl v inej roli, než R'hllorovu kňažku a Stannisovu hlavnú mrchu. ()

mrclTV

Celkom svieži koncept v netradičnom podaní, ako inak nazvať dvojicu Jude Law a Forest Whitaker, ktorí hrajú vymáhačov z blízkej budúcnosti. Sú to také veselé kopy, ktoré si vymáhajú orgány, za ktoré nestíhate splácať splátky. To je asi skutočne prvý krát, čo vidím Whitakera alebo Lawa v takpovediac komediálnej polohe. Ale nebojte sa, srandičky pôjdu časom bokom, trochu sa to pre hlavnú postavu skomplikuje a zvrhne sa to na poriadnu mesiarinu. Celkom v pohode film, ktorý ničím neurazí. Je to obsahovo jednoduchšie, ale niekedy to veľmi vadiť nemusí. Ak film zoberiete ako drsnú čiernu komédiu, vyplatí sa to. No pozor - záver je celkom hnusný (myslené vo viacerých významoch). PS:Soundtrack! ()

Mamlas

Chlapík dluží svému zaměstnavateli a už pro něj nechce pracovat. Tak mu škodí. Doma má 1 dítě a 1 megeru, která ho vyhodí, protože nedělá to, co mu nařídila. Socialisticky orientovaní diváci budou asi hlavnímu hrdinovi fandit, protože je takový chudák a proč by si nemohl ponechat a nevrátit něco od bohatého zaměstnavatele, který je chamtivý. Objektivně je ale tento muž zloděj a vrah. Film je dost velká nuda, je to jako kolovrátek - pořád to samé dokola a i na zápletku se čeká velmi dlouho. (22%) ()

Nathaniell

Z klasického klišé film vybruslil celkem nečekaným koncem. Jinak vskutku standartní kostra příběhu viděná mnohokrát v různých variacích a částečně i dost neopatrně přitažená za vlasy. Příběh je na jednu stranu opravdu přes moc a jisté alternativy zkrátka ignoruje. SPOILER: Pokud bych já chtěl nějaký umělý orgán, neměl na něj peníze a věděl, že úrok je vysoký jak hovado, tak bych prostě šel a půjčil si na něj jinde... ... Ale jasně. Ono by se to dalo všechno podat a buď jak buď by se náš hrdina nakonec dostal tam, kde bylo potřeba ho mít. S lehkou výtkou tudíž dávám plno-palné 4* ()

3KAVKY

Opravdu strhující sci-fi a velké překvapení. Law a Whitaker jako kámoši už od školních lavic, kuchají neplatící zákazníky transplantační zlokorporace. Přiznávám, že jsem si tyto dva herce neuměl představit v jednom snímku, ale šlape jim to skvěle od brutálního začátku, až po trpký a šokující závěr. Bůh nás chraň před budoucností, jak ji stvárnil režisér Miguel Sapochnik. ()

Via

Celkem zajímavý film z oblasti sci-fi... a neříkám, že něco podobného trošinku nehrozí... Ale v také míře... Jinak průběh celkem odhadnutelný, konec si domýšlíte po dvou rovinách, které se tak trošku opravdu stanou... Hlavní představitel (Jude Law) velmi zajímavý vývoj... Zajímavé hlášky: "...práce jako práce...", "...Tohle je poučný příběh. Doufám, že se třeba poučíte z mých chyb. Protože nakonec...není práce jako práce. Jde o to kým jste. A pokud chcete změnit to, kým jste, pak jako první musíte změnit to, co děláte. ..." ()

Netflix chystá další interaktivní seriál

Netflix chystá další interaktivní seriál

17.09.2021

Mambo s transplantovaným srdcem

Mambo s transplantovaným srdcem

09.12.2007

...a dalšími orgány si zatančí Jude Law. Už jste asi pochopili, že film studia Universal Repossession Mambo není dalším příspěvkem do vlny tanečních slaďáků. Adaptace sci-fi románu Erica Garcii je… (více)