Reklama

Reklama

V nedaleké budoucnosti budou mít lidé možnost nahradit své poškozené orgány za umělé náhražky, které za velmi vysokou cenu prodává na úvěr společnost Union. V případě, že majitel nesplácí včas, orgány mu seberou vymahači. Nejlepšími pracovníky v tomto oboru jsou Remy a jeho kamarád z dětství Jake. Náplní jejich práce je násilně odebírat orgány od lidí, kteří nejsou schopni je splácet. A to se neobejde bez smrti majitele! Jednoho dne se Remymu stane úraz, který téměř nepřežije. Když se probudí, zjistí, že mu bylo implantováno jedno z nejlepších srdcí, které jeho společnost nabízí. A s ním samozřejmě pořádný dluh. Když se zpozdí se splátkou, vyšle společnost svého nejlepšího vymahače, Remyho bývalého parťáka Jakea. A tak se najednou lovec stává lovnou zvěří... (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (760)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Občas nějaký film zaujme, některý víc, některý míň. Můžou za to hlavně hlavní herci. O to zajímavější to je, když jsou ti herci dva a hrají spolu. Jude Law a Forest Whitaker se tak sešli v, pro mě, naprosto neobvyklých rolí akčního sci-fi a ukázali, že dokážou být super parťáky. Tedy do chvíle, než se Judemu objeví v těle umělé srdce. To je pak o průser zaděláno a vlastně o tom vypráví celý tento příběh. Tenhle příběh je ale postavenej na hlavu tak šíleně, že se na něj dá koukat. Z diváka si totiž dělá takový dobrý den, že jsem to ještě nezažil. Chudák Forest, že to všecko musel zahrát. Na druhou stranu, klobouk dolů, že to zahrál. Jednou hraje nejlepšího parťáka na světě, pak udělá průser, je z něj sráč, pak je zase dobrák, pak zase sráč a nakonec to skončí tak nádherně Americky, že nemůžu dát nižší hodnocení. Na druhou stranu málokdy se setkám s tak příjemným sci-fi filmem, který mě na konci tak nádherně potěší, že snad začnu přemýšlet, jestli jsem neviděl alternativní konec. Oni ti Američani jsou celkově dost ujetý na alternativní konce, takže bych se ani nedivil. Nevidět poslední dvě minuty, udělal bych líp. Pokud z tohodle filmu chcete mít lepší pocit, tak se taky na poslední dvě minuty vyserte a budete mít pokoj. Jude Law a Forest Whitaker tu totiž předvádí super výkony a ty dvě minuty Vám za to nestojí. Nebo možná stojí, ale pak nebudete vědět, na čí straně vlastně jste, protože režisér to víc posrat nemoch. Takový konce totiž Amerika točí pro ty, kterým se už nelíbí ty uslazený čajíčky. Nasosaj nás a pak nám pod kotel naložej tak, že z toho tejden nevstanem...No a teď z toho máte stejnej guláš jako já co..a to je vlastně dobře. Nebudete mi moct vyčíst, že tu píšu nějaký posraný spoilery, když to ani není pravda. Když bych to měl říct jednodušejc tak snad tak, že Repo Men je velice dobrý sci-fi s dobrými herci, ale debilním koncem. Ale bylo mi líto napsat komentář k tomuhle filmu v jedný větě s pár slovy. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Pro začátek bych chtěl všem doporučit, aby se podívali na zde hůře hodnocenou, nicméně lepší, odvážnější a originálnější Genetickou operu. A teď k tomuto filmu. Začátek docela šlape, nicméně zanedlouho se film začne propadat hlouběji a hlouběji do nezáživnosti, bloudí v labyrintu klišé a neví, jak se z něj dostat. Prostředek na mě nefungoval téměř vůbec, protože tak nějak nesnáším, když vrah káže o morálce (ničím jiným Lawovo tažení proti společnosti není). V závěrečné části pak přijde jedna poměrně působivá scéna, korektní a od začátku očekávaný happy end. V duchu nadávám a jsem připraven film brutálně odstřelit. Ale pak se odkryje zatím největší letošní podvod na diváka, který mě na jednu stranu dosti naštval, no na stranu druhou mi sebral většinu výtek, co jsem k Repo Menům mohl mít. Výsledný dojem tak nakonec mám značně rozporuplný. ()

Reklama

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Asi 90 minút to boli pekné 3*. Tá riedka zápletka (priznane vykradnutá z Montyho Zmyslu života) nemá dostatočnú silu, aby vybudovala dostatočne "dickovskú" atmosféru. Celý vývoj deja je absolútne predvídateľný - napokon, povstalcov proti systému, ktorému ešte nedávno prisluhovali, sme videli nielen v Minority Report či Equilibriu, ale aj v mnohých ďalších filmoch. Oduševnení herci (skvelý Jude Law - a veril som mu aj prácu s nožom) a príjemne neexhibujúca réžia to však držia nad priemerom. Čo ten film vystrelí k výšinám, je záverečná polhodina. Prečo? Pretože nekompromisné ultrabrutálne násilie je v dnešnej dobe taká vzácnosť, že jasám pri každej čepeli, s chuťou vrazenej do lebky. A tu ich je fakt požehnane. Poučenie: Neserte spisovateľov, hlavne ak píšu ešte na starom dobrom písacom stroji. ()

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Jednotlivosti super (zvláště ty ‚na hudbu‘), celek tisíckrát viděné klišé, které zvláště ve druhé třetině nemá ani kapku drajvu. Cynický úvod potěší a závěr má fantastické grády, jenže takových protisystémových revolt už tady byly spousty a Sapochnik bohužel umí zaujmout jen na průměrné délce písničky. Law super, Whitaker má sklony přehrávat. Neutuchající krvavé gejzíry – palce nahoru! 3 a ½. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Žid Zákon a Hvozd Bílober hvězdí v hlavních rolích kulantní akční Vě-fa. Není to až takový bourač bloků, nicméně působí děsně ochlazeně a patří k tomu lepšímu, co letos z Cesmínového lesa vylezlo. Solidní a v detailech roztomilá zábava pukajících jader ! ()

Galerie (42)

Zajímavosti (4)

  • Na scenári sa začalo pracovať už v roku 2003. (Greenpeacak)

Související novinky

Netflix chystá další interaktivní seriál

Netflix chystá další interaktivní seriál

17.09.2021

Streamovací služba Netflix v roce 2018 nabídla divákům svůj první interaktivní zážitek pomocí epizody Black Mirror s názvem Bandersnatch. V té si lidé mohli na obrazovce sami vybírat, jak má hlavní…

Mambo s transplantovaným srdcem

Mambo s transplantovaným srdcem

08.12.2007

...a dalšími orgány si zatančí Jude Law. Už jste asi pochopili, že film studia Universal Repossession Mambo není dalším příspěvkem do vlny tanečních slaďáků. Adaptace sci-fi románu Erica Garcii je…

Reklama

Reklama