Mladý pár (Patrick Wilson a Kerry Washington) se právě nastěhoval do svého kalifornského domu snů. Záhy se však stává terčem souseda, který těžko snáší, že má každý z manželů jinou barvu pleti. Přísný osamělý otec (Samuel L. Jackson) pracuje jako losangeleský policista a zároveň si umínil, že se stane samozvaným strážcem pořádku v okolí. Jeho noční kontrolní procházky a až příliš zvědavé oči někomu přinášejí pocit bezpečí, ale mladé novomanžele stále více obtěžují. Proti trvalému narušování soukromí se dvojice nakonec začne bránit. (oficiální text distributora)

LeePriest

Samuel L. Jackson je v tomto filmu opravdu strašná svině. Hlavně díky němu je Dům na špatné adrese s trochou bídy ještě jakž takž koukatelný. Jinak se jedná o nepovedené klišé, které se snaží s něčím velkým vyrukovat, jenže stále nic... a pořád nic. Pak přijde závěr, kdy jsem si říkal, že teď už musí nějaká povedená velkolepá scéna přijít. Namísto toho jsem na úplném konci filmu jen zklamaně zvedl obočí. Bohužel, pro mě to byla až na Samuela L. Jacksona jen dlouhá, hluchá a nezáživná nuda. ()

tomaszon

Abel se k sousedům přibližoval stejným tempem, jako se v dáli šířil oheň. Nebýt finální scény, která mi absolutně zkazila postupně budovanou atmosféru, mohlo být i o hvězdičku víc... ()

R-Fitch

Nebýt ve filmu Samuel L. Jackson, tak bych to asi ani nedokoukal, ale on svou roli zvládl parádně. Problém je v tom, že scénárista s režisérem neuměli vytvořit kriminální psychologický thriller s docela zajímavým potenciálem. Místo toho se člověk až na pár okamžiků docela nudí. A těch méně nudných je vážně jenom pár. Fakt je, že Samuel se snažil seč mohl, ale jeden herec to udržet nemůže. ()

penegal

No prostě AAAAA! Tak tenhle film mě fakt dostal. Celkově to není nic moc, ale naprosto totální je S.L. Jackson, který mě stále dokáže překvapit, rozesmát, překvapit....jo to už jsem říkal :-P K tomuto filmu se většina lidí staví dost kriticky, ale přesto, koukněte se na to a pak si řeknete, mám já to ještě dobrý a naši policisté jsou fakt "zlatí" :-D ()

mimuzik

Klasický thriler s výborným Samuelem L. Jacksonem, nebýt jeho, moje hodnocení by šlo ještě dolů. Je vidět, že režisér ovládá spíše divadelní jeviště a na filmu to bylo docela znát. Chyběl tomu ten pověstný šmak ale celkově se na to dalo koukat. Film nepřekvapí ale ani nezklame. ()

kyblik2

Tento film si zaslúži podľa mňa ďaleko lepšie hodnotenie. Film, ktorý je dosť realitou v dnešnej dobe. Pekne prepracovaná gradácia deja. Koniec veľmi pekný ! 5 hviezd - ja som vo filme chybu nenašiel, nemal som čas ich hľadať.... ()

pirate

Vzhledem k tomu, že ve filmu šlo jen o to, jak se snažil jeden soused vyprovokovat druhého a nakonec se ho rozhodl rovnou odstranit, tak mě vtáhl a já se spokojeně díval, ačkoli by mě tohle asi vždy zcela nudilo. Nevím, jak to ten film udělal, ale dávám 60%. ()

JecteJogurty

Pri tomto filme mi bolo skutocne luto Samuela L. Jacksona.... Ale musim vyzdvihnut to, ze dialogy medzi mladomanzlemi boli viac logicke ako ucelove, co som vobec necakal. ()

dogrose

Tajně jsem doufala, že to bude spíš drama než thriller, v němž konečně jednou uvidím, jak se manželé spojí proti lumpákovi a společně ho porazí chytrými prostředky asi jako Kevin, co byl sám doma. Prostě obyčejný příběh o lidech, kteří musejí čelit manipulaci, což může reálně zažít každý z nás. Bohužel. Samuel L. Jackson je ovšem vynikající, mít ho za souseda, tak okamžitě dům prodávám; film byl dobře stupňován. Nicméně to bylo tisíckrát ohrané klišé, které nejde pod povrch, jen dobře využívá toho, co u diváků funguje. Prostě jedne dobře strávený sobotní večer, když se nechce nikam jít, ale nic víc. ()

Vlkodlak13

Psycho-drama, kombinace, která mi jde silně proti srsti. Depresivní, nervózně napínavý průběh filmu. Je pěkný když si najdete dům, který jste dlouho hledali, ale blbý je, když je váš nový soused rasista, který vás šikanuje a co je ještě blbější, když je policista.. Víc nevím co dodat.. ----- Vím, že život není vždy lehký, ale proč si jej znepříjemňovat takovými (drama) filmy..ale to je jen můj názor na filmy žánru drama. Pokud se však chcete kouknout na psychologické drama, není to špatný. ()

kotrlak

Tenhle flick mě příjemně překvapil, páč jsem o něm neměl tušení. Není to žádný veledílo světový kinematografie, ale aspoň to není nuda. Pro příslušníky a zastánce BLACK LIVES MATTER to musí bejt vrchol filmovýho umění, kultovní flick s černým mučedníkem v hlavní roli... ()