I Love You Phillip Morris

• USA I Love You Phillip Morris (více)

Steven Russel (Jim Carrey), šťastně ženatý muž, se dostane do problémů a odpykává si trest ve vězení. Zde se setká s Phillipem Morrisem (Ewan McGregor), do kterého se bezhlavě zamiluje... Inspirováno skutečnou událostí. Skutečný Steven Jay Russel se proslavil mnoha bizarními útěky z vězení, které realizoval vždy v pátek 13. Vydával se za soudce, lékaře, údržbáře. Při jednom útěku přepadl banku, když ho zatkli, předstíral infarkt a v nemocnici tvrdil, že má AIDS. Další útěk se mu zdařil, když si přebarvil vězeňský mundúr na zeleno a vydával se za bachaře. Poslední útěk se mu povedl v roce 1998 a po něm následoval trest 144 let za mřížemi. Bylo mu naměřeno IQ 169. (Bioscop)

strelenaL

Šílený,úžasný to film....nemohla jsem se přestat smát. :-D Až mě pusa bolela. Velmi doporučuji i když mi filmy potýkající se gay tématikou nic moc neříká. Tenhle film je bomba. Jim a Ewan = "Forever Young". ()

Ichabod

Romantika která nezná konce a láska, kterou méně přátelské prostředí (kriminál) jen tak nerozhodí :-) McGregor se s rolí popral neuvěřitelně a je přirozený jako kdekoliv jinde (jako rytíř Jedi, nebo Iggy Pop, či ultra-teplomet v tomto snímku). Talent Jima Carreyho se uplatnil fantasticky, ale dokonale převedená postava Stevena Russela na plátno je i díky celkové chuti tvůrců natočit kvalitní romantickou komedii s homosexuály bez extrémního přehánění a poněkud netradiční kulisy, kterýma se Steven prodírá z toho dělá opravdu zábavnou podívanou. ()

Guzo

I Love You, Phillip Morris je komediální drama a jako takové se špatně hodnotí. Nicméně pokud vezmu film jako celek, tak se mi velmi líbil, Jim Carrey předvádí svůj tradiční (=skvělý) výkon, ale překvapil mě Ewan McGregor - ten stejně jako v letos natočeném Muži ve stínu odvedl výbornou práci. 7/10 ()

klima777

Ewan McGregor výborný; Jim Carrey se naštěstí příliš nepitvoří. Hořko sladké. Vtipné a vlastně smutné. To je celé? Prozatím stačí. Pro diváky, kteří snesou pouze Philadelphii a nebo rádoby komedie o "buzničkách", určitě. Krok vpřed, dva kroky vzad, trocha vaření z vody, výsměch všemu & všem a drobný políček vyťatý do tváře Hollywoodu. Slabší tři hvězdy. ()

J-o-k-e-r

No no, tady moc kladně hodnotit nemůžu. Problematika gayů mě bohužel moc nebere, a u některých záběrů jsem se radši otočil. Nevím, to je hodně subjektivní názor. Nicméně právě kvůli tomuto námětu je příběh vlastně originální. A když spojíme J. Carreyho a E. McGregora je těžké očekávat slabý film (oba předvedli dobrý výkon, ikdyž nutno podotknout, že Ewan měl poněkud menší prostor)...oba protagonisty mám moc rád, ale tento film si mě tolik nezískal, a určitě si ho už nepustím. 3* za hlavní hrdiny a svým způsobem originální děj. Zavěrem stručně: oba mají mnohem lepší filmy ;) ()

R1CH1E

Čekal jsem bláznivou komedii, která je Carreymu vlastní, ale dostal jsem jemně vtipné a docela emocionální drama, u kterého opět zafungovala ona věta "Podle skutečné události". McGregor je jako buzík dokonalej, dokonce si ho vychutnával víc než Carrey, který tu sice válí, ale nevyžívá se v tom jako on. Bohužel, vtipů bylo jen pár, originální střih potěšil, ale nezáchránil občas příliš vleklý děj, který ale vyrovnává správná stopáž. Konečná pointa byla velice dobrá a kulervoucíscéna, při které se spolu Carrey s McGregorem líbají mi zůstane v pměti ještě jo kurva dlouho.. Proto * navíc. ()

horacko

Komédia ako má byť. Originálny príbeh, originálna "romantika", originálny humor. Jim zahrá skvelo každú rolu, či už je to legenda Andy Kaufman alebo teplý kriminálnik. Ewan tam so svojou skvele zahranou naivitou a nevinnosťou v očiach dokonale pasuje. Tú pesničku milujem a nemohol som sa jej zbaviť z mojej hlavy poriadne dlho. Čo povedať.....FUCKING TEXAS ;) ()

šerminator

Čekal jsem něco jako Chyť mě, když to dokážeš, ale to se tomu neblížilo. Celou dobu jsem uvažoval o třech hvězdách, ale snad proto že mám rád 'happy endy', snad kvůli slušnému soundtracku a hlavně kvůli Ewanu McGregorovi jsem zvýšil hodnocení. Kupodivu není to Carrey, kdo tenhle film táhne. I když se snaží ze všech sil, nějak mi jeho role nesedla a není to tím, že bych byl na něj vysazený. Spíše mi to připomnělo výkon ve filmu Lhář, lhář. To Ewan, to bylo jiné kafe a už jen proto se stojí na ten film podívat. Suma sumárum, průměrný děj, super konec, úžasný McGregor = slabší 4*. ()

Autogram

Spočiatku veľmi zábavné, rýchle a vtipné, ku koncu už prehnané a nudné. Napriek nápaditým útekom z väzenia, ktorých je na jeden film až príliš. Práve tie sú asi jediným spojítkom so skutočnými udalosťami a keď sa film v jednom momente označuje za životopisný, tak podvádza, rovnako ako hlavný hrdina skoro po celý čas. Keby film aj v druhej polovici zostal bláznivou gay komédiou, tak mohol dopadnúť lepšie, lebo na riešenie vážnej drámy lásky dvoch homosexuálov by sa Jim Carrey musel zbaviť svojich gumových grimás. ()

Myrreczech

Nakonec zvítězila lenost a místo toho, abych si došel pro disk vedle do pokoje, jsem od televize prostě nevstal a řekl si, že se teda kouknu na ten film o gayích. A nakonec jsem se opravdu bavil slušným příběhem, velmi dobrou hlavní dvojicí a překvapivým badluck koncem. Navíc filmu přidalo i to, že takových těch scén, které heteráky příliš nepobaví nebylo tolik, takže docela spokojenost. ()

Jaro.Krafcik

Netflix prekvapil a dal aj dabing. Jim Carrey v jeho dalšiej strelenej úlohe. Tentoraz si zahral homosexuála ktorý skončí v base. Počujete dobre, ale zase to vôbec nebolo hrozné a ak to človek berie parodicky tak ide o jeden z najlepších LGBT filmov. Naozaj mi táto komédia sadla. Asi hlavne vďaka výberu hercov a mnoho humorných scénok. Aj keď ten záver bol ozaj smutný ale zároveň veselý. 3* ()

At0m!c

Celou dobu sledování jsem se skvěle bavil. Po dlouhé době film u kterého jsem se od srdce zasmál. Nic mi tam nechybělo a Carrey s McGregorem sehráli skvělé herecké výkony. ()

HomeAlone

Kazdopadne sa musim priznat ze som cakal nieco uletenejsie ala Jim a to sa nestalo . No musim uznat ze nudit som sa nenudil , dej bol zaujimavy az sa mi ani nechcelo verit ze je to podla skutocnej udalosti . ()

Josefin

V obsazení skvělí herci, J.Carrey, E. McGregor, ale stejně jsem se moc nepobavila.Což chápu, když si uvědodomím, že je to dle skutečné události. Zvykla jsem si na to, že Jim mě rozesmívá, ale ke konci se to změnilo v melodrama, což pro mě mělo trpkou příchuť a do smíchu mi nebylo. Bohužel na mě v tu chvíli působil rozporuplně,ale vtipné scénečky ala taneček a líbačka chlapi uhráli skvěle. Nakonec jsem ráda, že je tu dost pozitivních ohlasů i když se jedná o gay tématiku. Tímto reaguji na uživatele či uživatelku, která/ý/ si nebral servítky jen malá vsuvka do genetiky pro tohoto uživatele. Tady se jedná o recesivní a dominantní geny, jež ovlivní vznik pohlavního genu DNA. Bohužel to tito lidé neovlivní, kdykoliv si můžete něco o této tématice něco přečíst a né předem odsuzovat. A zrovna tak teprve,když to jde do kin, víte přece o co půjde a máte svobodnou volbu, zda na to jít či ne. Vy ostatní jste skvělí, snažíte se to pochopit a to je fajn, že padají tabu sice pomalu,ale ano. ()

P1tr

Tohle bylo až zbytečně moc gay. Film je až příliš povrchní a kýčovitý, místy možná až příliš doslovný a nechutný. Nebýt herců, byla by to nesledovatelná slátanina. Carreyho přehrávání je tradičně fajn a bylo jen otázkou času, kdy McGregor bude obsazen do role homosexuála. On mi vždy připadal až moc "slaďoučký" a po jeho tím pádem přesvědčivém výkonu v tomto snímku mu už jen stěží někdy budu žrát heterosexuální postavu... ()

Lenulinka

Vzhledem k tomu, ze nemam rada Jima Carreyho, tak koukejte, jak krasne hodnotim. Opravdu se mi to libilo. A dokonce jsem jim tu lasku verila... ()

spikey1

Carrey a McGregor jsou jako buzničky prostě úchvatní. Lehce podobný nástin jako mají Finty Dicka a Jane má však jiné vyznění v podání tohoto homosexuálního páru. Celek působí jako hořká komedie a je prostě rozkošný, dívat se na tyhle dva je úplně jiný zážitek než snášet homosexualitu zkrocené hory... tohle je prostě ohromná zábava. ()

latvar

Hodně rozpačitý film, Jim Carrey opět nezklamal a zvládl roli homosexuála na jedničku. Bylo to hodně zajimavé, dobrodružné a při konci i trochu sentimentální, ale vždycky není tak hrozně, aby nemohlo být hůř, 70% ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

09.03.2008

Carrey + McGregor = velká láska

Carrey + McGregor = velká láska

25.12.2007

K Vánocům patří příběhy o lásce, a tak tady pro vás jeden máme. Co na tom, že je to láska homosexuální a odehrává se za mřížemi? ;-) O komedii I Love You Phillip Morris, která bude režijním debutem… (více)