Perníkový táta - Série 1

(série)

Epizody(7)

Středoškolský učitel, kterému je diagnostikována smrtelná rakovina, se snaží zajistit finanční budoucnost svojí rodiny výrobou a prodejem pervitinu. (Netflix)

sarkikos

Těšila jsem se na to a byla jsem zvědavá, takže jsem k seriálu nepřistoupila s despektem, ale právě naopak. Nechápu to všeobecné nadšení. Obecně - dialogy váznoucí , na úrovni sitkomu, totéž jednotlivé scény, Není tam nic, co by mě nechalo vystavět si k postavám nějaký vztah, všichni jsou mi ukradený. Vlastně mi to celý připadá jako plochej komiks. Než se děj doškobrtá k něčemu, co buď překvapí nebo pobaví,nebo se někam posune, trvá to věčnost. Jako když chce baletit tlustej šerednej chlapeček.. Obsah - Téma je pro mě podbízející se divákům – prostě drogy jsou v módě. O tom vůbec nechci mluvit, protože na tom to skřípe celý. Film to ani nepopisuje, ani nevysvětluje, ani neomlouvá, ani nezavrhuje.nic. Prostě je asi normální, že dospělej vzdělanej ( což ovšem kromě znalostíi chemie nedává nijak najevo) otec rodiny chce pro prachy vařit svinstva, který v důsledku hodně jiných rodin a životů zlikvidují. Zdá se, že celej vodvaz je v tom, že perník chce vařit starej kokot. Je príma, že všechno vořou, ale to není nic novýho a samo o sobě to není nosný. To dělá líp i Pat a Mat. Vlastně bych ale dost uvítala, kdyby někdo natočil jeho hodiny chemie, protože ty jsou fakt zajímavý. Tohle píšu po čtvrtým dílu. Dám tomu ještě chvilku. Po první sérii: teda jestli tam něco je, se mnou se to úplně míjí. Nic. Nuda. Spíš odpor, než nuda. Má to na mě podobnej účinek, jako beseda s Kájínkem. Seru na to . Život je krátkej. ()

Tobias18

Začátek skvělého seriálu je podle mě stejně skvělý jako zbytek. Není to vůbec tak akční, tak napínavé ani tak emocionálně vypjaté, ale teprve začínáme. Poznáváme ještě zcela nevinného Walta jako muže, který by ani mouše neublížil, a vystrašeného, mladého Jesseho Pinkmana. Sedm dílů byla také rozhodně velmi rozumná stopáž. Skutečně jsem si to užil. 90%. ()