Po své výbušném chování ve Fast Five se Dwayne Johnson předvede jako provinční otec, na kterého tvrdě dopadlo, když jeho dospívajícího syna nespravedlivě obžalují a odsoudí k deseti letům za mřížemi. Aby očistil jméno svého syna, začne otec pracovat v utajení a riskuje všechno, včetně vlastního života, aby zmírnil jeho rozsudek. (Filmbox)

Radiq

Žádná velká sláva. Dějově to moc uvěřitelné nebylo, ale se zavřením jednoho oka se to dalo přehlížet. Dwayne Johnson tady předvede snad jen jednu větší akci a jinak je to spořádanej podnikatel, kterej se ani nebije, ani nezabíjí. Barry Pepper měl tu bradku nalepenou a bylo to moc očividny. Jinak prostě: žádná velká sláva... ()

StanislachKo

Seriózny film s Dwaynom. Bez prehnanej akcie a coolovosť zranená na minimum. Že hahaha?! No áno, tiež som si hovoril, ale ten film bol ozaj... hmm... Dobrý? Bol! Rovnako ako spomínaný dwayne, či výborné dialógy a samozrejme pointa, na ktorú sa takýmto spôsobom poukazuje fakt žalostne málo. V USA to ozaj funguje tak, že môžeš zaživa upáliť psa, dostaneš pokutu, upáliš človeka, tak do dvoch rokov môžeš byť vonku ak sa budeš slušne chovať. Ale keď ti príde poštou balíček, o ktorom nič nevieš, prevezmeš ho a keďže sú v ňom drogy, ideš na 10 rokov bezpodmienečne? naaajs! ()

chelseaman22

Já najít u svého parchanta dvě kila metamfitaminu, tak mu lupnu takovou, jež bude jasně predikovat absenci kapesného v následujících šesti měsících. Místo toho rychlý a zběsilý otec dá krk všanc a infiltruje se do ghetta černochů a mexikánů, aby snížil trest svému nebohému rozmazlenému frackovi. A jelikož se jedná o praví americký snímek s označením "dle skutečné události", tak otec "stavař" zacílí přímo na toho největšího mexického hlavouna kartelů operujícího v oblasti Coahuila de Zaragoza. A resumé? Stádní vole! 48% Celosvětový výdělek k 18. 1. 2014: $42,930,462, což je 2,86 násobek budgetu ()

karlik4801

Já mám hroznou radost, po tom co jsem viděl Pain and Gain, kde Rock už něco hraje, jsem se rozhodl kouknout se na jeho další filmy. A vidím, že ve Snitch má taky co hrát. Prostě to není jen novodobý akční symbol, ale je i celkem přesvedčivý v roli obyčejných lidí. Jinak zápletka je jednoduchá, vytvořená pro to, aby mohl vzniknout kvalitní thriller se sympatickými postavami. Také chválím dobře sestříhaný a díky tomu emotivní konec. ()

žvanimírek

Je to dobrý, ale zbytečně dlouhý. The Rock hraje a mně to nijak neurazilo, nicméně když vidím v obsazení tohle nasnídaný hovado, tak primárně očekávám, že bude napínat svoje masivní bicepsy, vystrkovat trapézy, trhat ruce a neohroženě rozbíjet hlavy všem, co se na něj jenom blbě podívaj. Ve Snitchi dostane akorát jednou přes hubu od nějakýho chudáka a divák nemá ani možnost vidět ty jeho vohromný pracky... ()

Mr.Husts

Z keců že Dwayne neumí hrát, co tu čtu v každém druhém komentáři je mi na blití a vzbuzují ve mně chuť na autory tu dvěstěkilovou dvoumetrovou svini s indiánským ksichtem poslat aby jim to v hlavince trochu srovnala. Nicméně čekal jsem další řežbičku kde bude Rock rozkopávat hlavy hnusných kriplů, pálit části jejich těl a hlásit jak pán. Jaký to byl šok po zjištění, že hraje hodného taťku kterého dokope i partička 20 kilových fetek. Děj tohle mírné zklamání, ale zachránil, napětí, akce, psychoušský ksicht Šejna z Walking Dead a nic mi ke štěstí nechybělo. Hodně příjemná napínavá podívaná. ()

Jizni Tlapa

Skála opouští tradiční mlatička pózu a musím konstatovat, zlepšující se trend film od filmu. Práskač je netradiční akčňáček s vyvedeným příběhem a poměrně dotaženými vedlejšími postavami. Námět založený na skutečných událostech pak dává filmu na čtyřhvězdičkové zajímavosti ()

kinghome

Proč má kurva film s Dwaynem 112 minut? Je předem jasný, že začátek bude nudit. Je to čistý krimi, ve kterým se Dwayne snaží hrát otce roku a že mu to moc nešlo. Jeho i love you ve vězení bylo spíš směšný, než abych kvůli tomu něco cejtil. Kdyby to bylo zkrácený o 30 minut, tak by to bylo ideální a nikdo by se nenudil. Vystřihli by ty nudný kecy okolo a měli by jsme tu skvělou přímou krimi bez zbytečnejch keců. Takhle tu máme zdlouhavou průměrnou krimi, která začne bavit až na konci, když čekáte, jak to všecko taťulda vyřeší. Čekal jsem, že tam bude i nějaká srdceryvná událost, která ještě víc zamotá příběhem, ale nestalo se. Je to jen dlouhá krimi se slušným obsazení vedlejších rolí a snažícím se Dwaynem. 55% ()

LiborGondek

Takhle blbě nastavený zákon nemáme snad ani v ČR...! Je jedno koho nám práskneš, je jedno jestli je to pravda, trest je jak mávnutím kouzelného proutku podstatně nižší. No, vzhledem k tomu, že je to podle skutečné události, opravdu obdivuji otce (ve filmu výborně ztvárněném The Rockem), co všechno byl schopný obětovat, riskovat a udělat pro svého syna. Člověk by si řekl, že se z toho stát poučí a tak špatný zákon zruší, či upřesní. Bohužel takhle to nechodí... Film není žádným trhákem, spíše bych ho bral jako dokument, jako akční thriller ze života jednoho "obyčejného stavaře". A jako takový je velmi dobrý, akční, pravdivý a opravdu zajímavý. ()

Johnny.ARN

Dobrý B-čkový akčňák na základe skutočnej udalosti. Žiadne zbytočné výbuchy, nereálne zvraty, dejové odbočky a podobne. Čistý dej, čistá práca. Trochu ma prekvapilo správanie hlavného hrdinu v jednom momente, inak nie čo. Ale aj tak viac mu verím, keď nahodí výraz besného pitbulla a dobije polovicu osadenstva. Silné 3 z 5 ()

Lachtaan

Vidím, že většina z nás si film pouštěla s úplně jiným očekáváním, než které nám ve finále poskytl. Dwayne "The Croc" Johnson pro mě byl vždycky tím badass aktérem, vedoucím především akční nářezy jako je kupříkladu Fast Five a jeho následovníci v sérii. V roli starostlivého otce, jenž až do doby, kdy začne jít do tuhého, vedl střídmý a ničím nerušený život, mně osobně moc neseděl. Práskač nemá špatný scénář ani celkovou kontinuitu. Jen jsem si zde více užíval přítomnost mého nynějšího oblíbence na vzestupu Jona Bernthala než samotného The Rocka. A zrovna on je tím hercem, který si doposud dokázal pro sebe urvat celý film, v jakémkoli případě. ()

Dado

Nečakané solídny filmový zážitok, ktorému obsadenie The Rocka skôr uškodilo ako pomohlo. Vidieť totiž, ako v úlohe obyčajného otca dostáva v istom okamihu poriadne na frak od miernej presily, ktorú by v jednom zo svojich typických hereckých predstavení dokázal spacifikovať jednou rukou a v suchom tričku, je prinajmenšom úsmevné. Do istej miery to navyše kazí dojem z príbehu, ktorý síce nie je žiadnou výnimočnou prácou elitného scenáristu, no napriek tomu pôsobí väčšinu času vierohodne a zároveň napínavo. (60%) ()

ywo666

Na tento film mám dva pohľady. Prvý pozitívny. Rock ukázal, že vie aj hrať. Dá sa použiť v trilleroch bez väčšej nálože akcie. A Waugh nie je zlý režisér. Príbeh je hodne reálny (vlastne podľa skutočných udalostí). A ponúka viacero dobrých záberov. Vo filme potešil aj Barry Pepper a najmä skvelí Jon Bernthal sa vyznamenal. Rock si vyskúšal, či to bude fungovať. Funguje. Prichádza, ale druhý pohľad. Začiatok film je celkom nuda. Až druhá polovica naberie gule. A Rockovi sú je fyzické parametre totálne neuvyužité. Je tisíc herecov, ktorí by sa na to lepšie hodili. AK chce točiť vážnejšie filmy nech ešte vydrží 10-15 rokov. Zatiaľ chcem akciu. Silné tri *. Lepšie ako som čakal, ale stále žiadna výhra. ()

elanius

(63/2013, DVDRip) / Podľa komentárov a hodnotenia filmu tu na CSFD sa mi zdá, že som bol asi úplne inak naladený a hlavne nevedel som o filme nič. Podľa mňa sa totižto jedná a skrytú bombu. Aby bolo jasné, nejedná sa o prevratné originálne dielo. Jednoduchý príbeh (na prospech veci), od začiatku do konca som bol v napätí, chvalabohu vo filme neexistujú zbytočné patetické kecy. No a páni tá hudba. Moc som sa tu v komentároch o tom nedočítal, ale podľa mňa je Snitch doprevádzaný skvelou, vygradovanou hudbou, perfekne to dokresľuje akčné scény. Lahôdka ja naháňačka s truckom. Dúfam, že Jon Bernthal sa bude viac objavovať v dobrých filmoch, po Walking Dead tu ukázal, že na to má. Budget 15M, incomes 43M, nice. (9/10) ()

venison

Kupodivu celkej koukatelnej thriller z prostředí drogových kartelů navlečené na průser synka a tatínka, který pro jeho záchranu před vezením udělá naprosto cokoliv.. Susan Sarandon potěšila rolí, na kterou u ní nejsem zvyklá, a objevila se i někde jinde než v romantické komedii - mimochodem, strašně jí ta role policejní dominy sekla.. Jediná opravdu velká vada byl "skála" Dwayne Johnson, kterýmu jsem opravdu nevěřila, že je "obyčejný tatík", který se v klídku nechá zmlátit i skupinkou zfetovanejch dealerů - na to měl asi tak o 20 kg víc svalů.. Divé ho viděl v "neakčním" thrilleru takřka beze zbraně.. Hodil by se víc někdo jako Nicolas Cage nebo Bruce Willis nebo Liam Neeson.. ()

Trustme

Mr. Rock skvěle skrývá svojí pravou identitu válečného býka v dlouhém rukávu černého šatstva opticky maskující jeho svalovinu, aby nebylo odhaleno jeho filmové primární určení pro nevážné zabijení zlých protivníků v žánru kategorie maximum action & unreal fighting. Je sice pěkné, že svojí filmovou kariéru nechce absolvovat jen ničením krás naší planety, ale sakra chlape, tuhle roli mohl hrát někdo o 60kg svalových tkání lehčí! Naštěstí mu snad někdo z blízkých hereckých koordinátorů řekne, že je ho škoda pro drama podle skutečných událostí. Přesto si vážím, že Dwayne zkouší tuhle jinou polohu a jde proti kolegům, kteří stále hnijí na dně akčního žánru, než by se odhodlali překvapit. ()

Pump odpad!

Předstírané, bez herectví, prázdné a nucené. Miluji akční filmy a mám moc rád The Rocka, ale tohle je moc i na můj špatný vkus. Naprosto příšerně vykonstruované nebo chcete li vystavěné. Vztahy nefungují. Nemá to žádnou šťávu. Připadalo mi to jako film, který si natočí parta znuděných "star" pro legraci co divák vydrží. Waugh možná potřebuje méně prostoru k natáčení ()

VanTom

Zajímavý příběh, který se možná chvílemi mohl podobně odehrát i ve skutečnosti, občas slušné napětí a dobrý výkon Dwaynea Johnsona v civilní dramatické roli (i když mi tedy pár desítek minut trvalo, než jsem akceptoval, že tu baseballku prostě do ruky nevezme a nevydá se vymlátit drogový kartel pěkně sám na férovku). Škoda, že v závěru dostaly logika a realita pekelně na frak a ani po akční stránce mne přetlačovaná s kamiónem nijak nevzala. ()

Mishqo

Nebyť toho naivného scenára plného zbytočných scén (ergo kratšia minutáž by na škodu nebola) tak to mohlo vypáliť o niečo väčšiu dieru do sveta. Ale faktom ostáva, že aj napriek tomu sa na to dalo záživne pozerať. ()

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

25.02.2012

Dokonce k té nejhrdinštější. Studio MGM se jej totiž snaží ukecat do role legendárního starořeckého siláka Herkula. Zapomeňte ale na rodinnou taškařici ve stylu Kevina Sorbo. Film Hercules: The… (více)