Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

Gamine

Největším plusem tu pro mě byla mystická atmosféra (hodně podobná té ve Stmívání) a vizuálně zajímavé scény, např. smaragdově zelená místnost v mauzoleu (?) s bazénem, které si živě vybavuju i po letech. Vhodná hudba to celé jen posílila. Po dějové stránce to bylo horší, i když jsem se vyloženě nenudila. Přišlo mi, že se film téměř záměrně stylizuje do béčkového hororu. ()

OdinSS

Nebýt úžasné Megan Fox, nebyl by film vůbec zajímavý, ale s její smyslností a tělem se vyšplhá až na průměr třech hvězdiček. ()

pirats

Hlavní hvězda tohoto komediálního hororu Megan Fox se stane obětí rockové skupiny, která se rozhodne jí obětovat jako pannu (a zrovna ji). Chce na ni provést rituální obřad. Z Megan se stává KRVELAČNÁ BESTIE, které chutnají zvláště její spolužáci ze střední školy. No.. Film stojí na krásné Megan Fox a kvůli ní hodnotím ***.Jinak velice slabé. ()

Mazmen

Jeslti chtěli natočit film o Megan Fox jak je sexy, tak se jim to celkem povedlo. Pokud to měl být horor, tak to už zase tak ne a pokud to měla být komedie, tak to už vůbec ne. ()

nogi

Skvělé herecké obsazení, dobrá muzika, příběh maličko pokulhává(námět a provedení-nereálnost maličkostí ve filmu), i když to mělo i své světlé stránky -bavící (scéna asi v první půlhodině je mi až nepříjemně povědomá -že by z filmu podle knihy S.Meyerové?), lekací (pstě nic strašně strašného, ale tak akorát... A konec se vlastně tky poved. Plus si ten film nehraje na něco co není a má přiměřené efekty... ()

JAzzeURo

Musím říct, že film byl na můj vkus moc krátký a ani ne moc děsivý. Celkově odlehčená atmosféra tomuto filmu moc neslušela. Dalo se to natočit daleko tajeměji a děsivěji. Pak by ode mne dostal daleko lepší hodnocení. ()

Pattrick

Jou, jou :) Kouše .. Skvělá hororová komedie a dobrá Amanda, co se týče Megan, no, dejme tomu, že jí to docela šlo. Místy opravdu zábavné hlody, nečekal jsem nic a dostal jsem příjemnou podívanou, která vůbec nenudila, ba naopak =) člověk to tak nesmí žrát. Co se mi líbilo, byla kamera a hudba. Karyn Kusama mě překvapila :) dejte jí ještě něco ulítlého natočit ()

Drzy_orel

Tak takhle ne. Film úplně o ničem. V podstatě pojatý jako oslava těla Megan Fox, ale ani tohle to nemůže zachránit. A hlavně to ani moc nefunguje. ()

stevkoI

Nebolo to zle...ale...v niektorych momentoch to bolo doslova prehnane,divne umele,hlavne pri konci kde som sa pomali zacinal chytat za hlavu ze cooo?! ()

dessan

Strasne zly film...toto som fakt necakal, Megan Fox ako sukuba mala mat fakt potencial...ale toto nebolo absolutne strasidelne, bez atmosfery, bez napadu...naozaj ma ani nenapada,co bolo na tom filme dobre...odporucam sa mu vyhnut. Nuda od zaciatku az do konca... ()

Umělec odpad!

Dlouho jsem přemýšlel, za co bych dal aspoň 1 * a na nic jsem nepřišel. Ani za Megan ne. Těžko bych vymyslel, jak natočit ještě slabší film. Naprosto nesmyslná hlavní myšlenka "zkusíme někoho zabít, třeba nám to v něčem pomůže", rozvedená do dalších nesmyslností (nějaké mimosmyslové propojení obou hrdinek, kdy jedna cítí co dělá druhá???), až po naprosto amatérské natočení. Žádná hloubka, žádná atmosféra, žádná myšlenka.... Vezmeme panenku Barbie a natočíme s ní horor, to se bude líbit... 5% za Amandu Seyfried, jinak nuda, nuda, šeď. ()

Nepl

Začátek tragický, vůbec jsem se nechytal a šíleně nudil.....postupně člověk zjistil jak se má na film dívat a dokoukat se to dalo, ale podruhé bych si to tedy nedal. Není to prostě můj šálek kávy. Megan Fox mi přišla asexuální, ač se mi všichni snažili vnutit opak. Herecky i vizuálně ji převyšovala Amanda Seyfried. Celkově to bylo slabé....ale musím uznat, že pokud je někdo fanouškem tohoto žánru, tak si asi klidně i dvě hvězdičky přidá. ()

MclaireM

Nečakala som od toho tak vela,myslela som že to je len další nudný horor v takejto hnusnej kombinacii Fox a Seyfried to mi nešlo dokopy ale nakoniec stoho vznikol výborny teen-comedy-horor.A to je asi na tom to najlepšie večšina hororov je už taká obohraná pesnička a stále sa snaží byt len krvavá čo ma strašne nudí ale Jennifer's body je svojím sposobom aj vtipne a teenegerske s celkom originalným nápadom....M.Fox zase ukazuje aká je krásna a úžasna(nič iné som ani nečakala) zato Amanda hra ošklivku po boku svojej BFF.Výborny soundtrack akorat mi tam trochu chýbalo to napätie ani trošku som sa nebála a pri žiadnej scéne kde som sa mala akože "vaľakať" sa to vôbec nestalo. ()

MartyOak

Po úvodní scéně ve vězení jsem čekal něco lepšího, ale ono nic... Párkrát jsem se zasmál, ale jinak o ničem, nebýt pěkné Megan Fox film ani nenodívám :-) ()

BEZHLAVY

Megan, co mi to děláš!!!!! Zaprodala ses takovému paskvilu, ve kterém tě obsadili jen kvůli vzhledu bohyně-mrchy..Ale asi se jim vydařil záměr postavit tento kýč na tobě, za tvou vizáž dávám dvě hvězdy:o) Jo a taky antré nebylo špatné, myslím tím scéna v léčebně a pak už je to jeden velký shit... ()

RedMuzzzle

Mně se to prostě líbilo. Podle mě to není ani tak horor, jako spíš komedie s celkem vtipným scénářem, dobrou hudbou a spoustou vtipných hlášek. Megan Fox byla nejvíc sexy zombiekanibal, jaký ho jsem kdy ve filmu viděl, ale pravda mohla ukázat trochu víc než rozepnutou mikinu. ()

Figuto

Kripl-teen horror, podbarvený "drsným" teen rockem, řadící se do kategorie filmů typu Twilight. Oceňuji krásu obou hlavních hereček a jejich společnou líbací scénu. 2/10. Never again. ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)