Jennifer's Body - Bacha, kouše!

Jennifer's Body

Pozor, hryzie!

Jennifer's Body

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 2009, 98 min

Tohle ocení jen lidé v vytříbeným vkusem. Z tohohle klidně mohla být naprosto kultovní záležitost, mělo to našlápnuto hodně dobře. Jen to chtělo více vykreslit situace, postavy a prostředí a ne se jenom soustředit na krásu Megan. Je to hezká holka, možná až zbytečně moc. Spíš to škodí. Amanda Seyfried výborná, hlavně na začátku.(16.11.2009)

Vlastně se ani nedivím, že Jennifer's Body propadlo. Představuje totiž naprostý protipól nejen k trapně uhlazenému a zoufale bezzubému Stmívání, ale i k úspěšným neinvenčním hororovým remakům. Karyn Kusama a Diablo Cody si berou na paškál dospívání, americké maloměsto i strašidelné historky, tato témata ovšem zajímavě kombinují a hlavně si z nich bez servítek utahují. Jennifer's Body bych proto ocejchoval jako sympaticky černou a drzou komedii - hlubší dojem ve mně nezanechala, během těch 102 minut jsem se ale nudit nestihl. Kladné body samozřejmě za Megan, Amandu, Wikipedii, Hannah Montanu a RHPS :-) 70%(4.11.2009)

Obrovské plus je ženské obsazení, které táhne tento film, jinak zbytek je průměr až podprůměr. Celkově se na plátně nic moc extra neděje, když má dojít ke krvelačné vraždě, tak se divákovy žádného zajímavého obrazu nedostane a místo toho dostane záběr na jiné místo. Trošku zamrzí, že scénář a děj je podprůměrný a u mnoha dialogů jsem se vážně nudil. Nevím no, kdybych film neviděl, tak bych o nic nepřišel, ani erotická stránka zde moc nefunguje, škoda to velká. Mé hodnocení 2,5 hvězdičky…(17.10.2009)

No sice to trochu smrdi pubertackym hororem, ale jinak me to prijemne prekvapilo. Film ma na horor docela fajn pribeh, s brutalnima scenama se sice setri a vylozene natvrdo neni nic ukazany, ale jsou fajn a film ma hlavne od zacatku do konce paradni atmosferu. Ne, ze by se clovek bal, ale proste to ma styl i napeti. Navic film nastesti neni komedie, jen tu padne par vtipnejch hlasek, ktery jsou ale zabavny a nijak nerusi. Co se tyce hercu, Seyfried je fajn, ale tady jde stejne o Megan Fox a o to, aby se tvarila sexy, oblikala sexy a mluvila sproste. Nastesti to ale neni pouze Meganina prehlidka, ale zaroven stylove natocenej horor.(3.11.2009)

• BadoXXII

Nulová atmosféra, žiadna zábava a z Megan Fox vidíme len nahý chrbát. Fuck Off !!!(14.9.2011)

• - Prvotní scénář filmu pronikl na internet už začátkem roku 2008. (TomikZlesa)

• - Pro roli hudebníka Nikolaie byly zvažováni Peter Wentz a Joel Madden. (TomikZlesa)

• - „Mým nejoblíbenějším filmem je asi Jennifer's Body. Byla jsem tam v posteli s Megan Fox a řeknu pravdu, když se spojili naše jazyky, bylo to opravdu sexy. Myslím, že nám to docela vyšlo. Líbáme se podobně," prozradila Amanda Seyfried. (Sufferer)