Jennifer's Body - Bacha, kouše!

Jennifer's Body

Pozor, hryzie!

Jennifer's Body

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 2009, 98 min

• Pethushka

Film postavený na Megan Fox nemůže dopadnout dobře. Jako ozdoba Transformers se možná hodí, ale hlavní role jí spíše škodí. Naopak Amanda Seyfried mě opět překvapila a dokazuje mi, že zvládne zahrát téměř různé role. Vůbec se mi ale nelíbila hudba k filmu. Měla jsem pocit, že směřuje film úplně jinam než bylo v plánu. To mi značně znepříjemnilo sledování. Režie také není prvotřídní..proto 2,5*.(2.8.2011)

Soundtrack Theodore Shapiro: 1. Kiss With a Fist - Florence and the Machine ,2. New Perspective - Panic At the Disco ,3. Teenagers - Hayley Williams ,4. New in Town - Little Boots ,5. Finishing School - Dashboard Confessional ,6. Through the Trees - Low Shoulder ,7. Time - Cute Is What We Aim For ,8. I Can See Clearly - Screeching Weasel ,9. Chew Me Up - Cobra Starship ,10. Toxic Valentine - All Time Low ,11. I'm Not Gonna Teach Your Boyfriend - Black Kids ,12. Death - White Lies ,13. Celestial Crown - The Sword ,14. Little Lover's So Polite - Silversun Pickups ,15. Ready for the Floor - Lissy Trullie ,(10.6.2011)

Tak jasne nič moc to teda nie je, ale Megan Fox v role diablice... vrrr... zostali mi zmiešané pocity, pretože ako horor mi to neprišlo, komédia to taktiež nebola... bolo to tak s každého "rožku trošku". Proste žiadne umelecké dielo to nebolo, ale ako vravím je sa na čo dívať a ubehne to relatívne fajn a bez nejakej veľkej nudy. 6/10(30.9.2009)

Buďto Diablo Cody hoří jak ropný vrt nebo si jen našla nepříliš schopnou režisérku, faktem je, že kvalita námětu rozhodně neodpovídá kvalitě výsledku. Jsem ochotna věřit, že na papíře musely dialogy působit chytře a trefně, kvůli beztvaré režii ovšem ani s kombinací humoru a brutálních nechutností nevzniká Stáhni mě do pekla pro náctileté, ale slabý ripoff Buffy s neukočírovanými momenty typu „You got a tampon?“, u kterých nevím, zda za naprostou nevtipnost nadávat Cody nebo Kusamové. Kdykoli božská sukuba Megan Fox otevře hubu a začne ze sebe nadsazenou intonací chrlit „like“ za každým druhým slovem jako vymaštěná patnáctka, jde veškerá její pracně budovaná stylizace do háje. Jennifer’s body může být zvnějšku jak chce úžasné, pronikat do něj je ovšem zatrachtilá nuda, neb uvnitř se neskrývá vůbec nic.(8.1.2010)

Zase stížnosti, že slečna Fox ukázala holé jen záda. Čekali jste snad detail na Krytonovu tříselnou zásuvku..? Hell is a teenage girl aneb pokud se hodláte muchlat se školní kráskou, pozor na její posedlost démonem - to pak vykusování nabírá zcela jiných rozměrů. Svižné dialogy matičky Juno oprášily mé znalosti středoškolského slangu, nicméně nenápaditá režie K.Kusama jejich sílu nejen že nevyužije, ale i dokonale otupí - to pak Stmívání pro chlapce nezachrání ani žhavý lesbický polibek. Vždyť i Cival píše, že byl více vzrušen dvojkou Transformerů! Teď akorát nevím, jestli myslel rozkošné tělo Lištičky bez talentu a nebo Bumblebeeho chromované ústí výfuku..(19.9.2012)

• Megan Fox

• - Pro roli hudebníka Nikolaie byly zvažováni Peter Wentz a Joel Madden. (TomikZlesa)

• - Megan Fox kvůli roli zhubla o 6 kg, na celkových 43 kg. (HellFire)

• - „Mým nejoblíbenějším filmem je asi Jennifer's Body. Byla jsem tam v posteli s Megan Fox a řeknu pravdu, když se spojili naše jazyky, bylo to opravdu sexy. Myslím, že nám to docela vyšlo. Líbáme se podobně," prozradila Amanda Seyfried. (Sufferer)