Jennifer's Body - Bacha, kouše!

Pozor, hryzie!

• Irsko

• Kanada

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 2009, 98 min

Jennifer sa stane obeťou okultnej kapely, pretože si ju vybrali lebo je viditeľne panna (=D). Keďže podľa jej vlastných slov dokonca nie je ani „ritná panna“, sa z nej stane krvilačné monštrum... „Vonia to tu ako v thajskej kuchyni. Vy ste šukali!“ Scenár Diablo Cody je v jadre lineárny ako sa na teenegerský film patrí, ozvláštnený vydarenými hustými hláškami, len akosi tomu chýbajú hardcore scénky, ktoré by práve v tomto prípade pridali filmu tú správnu iskru. Jennifer sa s vraždami príliš krotí, na druhej strane z toho aspoň nevznikla vyvražďovačka bezo zmyslu a pár vydarených scén sa nájde. Nikto tu nevyčnieva debilnosťou a tak je to v postate ok. Soundtrack fajn a na konci čaká hororových fanúšikov maličké prekvapenie.(1.10.2009)

• Renton

Scénář: Diablo Cody .. Film, který nevyvolá žádný vzruch, navíc zápasíc s nulovou atmosférou a režijní nemohoucností. Pokud vás tedy nevzruší pohled na holá záda „ani zadek neukážu“ Megan či pár cákanců rudé krve a tmavých zvratků. Navíc blbé jako ta kapela. Diablo Cody vyhořela, příběh je snůška banalit, postavy maloměstečka jsou tupé a těch popkulturních narážek by pár prstů jedné ruky pojalo. Satira? Kdy? Komedie? Kde? Je to jen pořádně mimózní nuda. Možná, že Cody touží po Malině..;-) Bez přítomnosti Megan Fox, která sama o sobě dostatečně funguje jako silný marketingový tahák, by po tom ani vampýr nezaječel. Každopádně pecka (do týlu) formátu Twilight má adekvátní proměnou. I s tou demencí.(6.11.2009)

Tohle je spíš parodie na horor, nejenže teda Megan Fox už mě přestává bavit v tý svý arogantní poloze "rozsviťte reflektory, jsem největší kočka na světě", i když je to pravda a nejednou mi ukápla slina, ale zároveň film nemá takřka co nabídnout, o tom, že by byl vtipnej, nic nevim, o tom, že by byl děsivej, se nemá ani cenu bavit, atmosféra taky nula a když už má dojít na nějakou drsnější scénu, tak je to cenzurovaný odkloněním kamery. Navíc to vyfasovalo někdy až trošku moc stupidně stupidní scénář se stupidníma dialogama a celej ten příběh je tak děsně nezajímavej, že sem mnohdy nevěděl, čeho se mam chytit. Rozhodně sem čekal víc, aspoň kdyby to bylo obyčejný zábavný hororvý béčko, ale tohle neni ani to. Slabší 3*(7.11.2009)

Božské Megan Fox není nikdy dost, a komu nestačila její přítomnost v Transformerech, tak si může dát nášup v podobě tohoto zajímavého hororu, kde si střihla hlavní roli pořádně namyšlené mrchy, která poté, co ji partička rockových hudebníků ve jménu slávy obětuje Satanovi, začne nemilosrdně vraždit všechny hochy ze střední, aby den ode dne a vraždu od vraždy byla krásnější a silnější, než kdykoliv předtím. Nutno podotknout, že tahle role může jejím příznivcům přivodit nemalý šok, protože Megan tu uvidíme zvracející litry podivné smradlavé hmoty, zapalující si zapalovačem jazyk, plavající nahou v jezeře, nevyhne se lesbické scéně a samozřejmě vraždící a požírající lidské maso! Ona tu na sebe strhává veškerou pozornost a Amanda Seyfried, která tu hraje roli její nejlepší a mnohem ošklivější kamarádky, vedle ní nemá nejmenší šanci, i když je herecky zjevně lépe vybavena. Ze zbytku hereckého ansáblu zaujme ještě Adam Brody v roli zpěváka rockové kapely. Je to drsný horor s příměsí drsného humoru a dost se ve filmografii Megan Fox vymyká. Já jsem si už dlouho přál vidět ji v nějakém hororu a povedlo se.(9.10.2009)

Jennifer's Body přináší poměrně vydařenou hororově - zábavnou záležitost v hlavní roli s dvěma nejkrásnějšíma kočkama, jaké se za poslední léta ve filmu objevily. V diskuzích se hojně spekuluje o tom, která z holek je více "Hot." Jestli Megan či Amanda. Já myslím, že je to přesně tak, jak se o tomto srovnávání vyjádřil jeden uživatel na IMDB. Megan je sexy jak sviňa, smyslná, až dráždivá, v tomto případě ďábelsky, démonicky sexy. Amanda je oproti ní s tou svou andělskou, nevinnou, světlou tváří ve výrazném kontrastu, a coby "šedá myška" s brýlemi zde má zastávat jakýsi "vedlejší doplněk" své "kámošky" Jennifer, která je populárnější, krásnější a sebevědomější. Pánové i dámy si zajisté užijí úchvatnou lesbickou scénu mezi Megan a Amandou:) Celkově je film sice možná průměrný, s častým klišé, ale na nic si nehraje, nebere se vážně a prostor pro humornou a hororovou stránku je akorát vyvážený.(28.10.2013)

• Megan Fox

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 96. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)

• - Ve scéně, kde Jennifer (Megan Fox) popisuje, co se stalo po požáru hospody, je na zdi plakát k filmu Evil Dead (1981), jehož hlavním tématem je také postupné vyvraždění skupiny mladých lidi démonem. (PB2)

• - Ve scéně, kdy si Jennifer (Megan Fox) poraní ruku a přirovná se k X-manovi, špejle od krve není. Hned v dalším záběru už ale ano. (Geriel)