Reklama

Reklama

Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (650)

Davies182 

všechny recenze uživatele

Vlastně velice slabé, hloupé a hodně pod očekávání - a to jsem zdaleka nepožadoval útok na sošky Oscarů... Nejvýraznější pozitivní věc na jinak rozpačitém filmu je v Megan Fox: na té holce jde v režii Kusamové vidět, jak ji bavilo udělat ze sebe sexy mrchu požírající nadržené chlapy. Jen ať už jí agenti povolí ukázat onu "my tit!", a budeme všichni spokojení, že. Snímek mne rozhodně nenudil, ale jinak jsou dojmy bohužel špatné. Počínaje žánrovým gulášem, přes silně nepřesvědčivé herce a napůl parodické scény, které mají být k smíchu ale jsou spíše trapné, a konče dvojitým natahovaným koncem. Za pop-punkový soundtrack ovšem v mém případě oba palce nahoru :-). ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Čakal som komédiu a horor a nedostal som ani jedno. Jediné, čo stojí za zmienku, sú pekná kamera a nádherné herečky, pričom narozdiel od ostatných dávam prednosť Amande Seyfried. Vlastne som si snímok pustil kvôli nej. Ide o podpriemernú teen story s hororovým motívom (v praxi však skôr pre deti), kde Megan Fox loví všetko, čo má vtáka aby si potom mohla pochutnať, pretože keď je hladná je škaredá (nevšimol som si :D). Fantasy som neregistroval, čo je škoda, pretože možno práve to by tento šedivý snímok oživilo. Taká nenáročná, podpriemerná blbinka, ktorú v mojich očiach ťahajú vpred pekné herečky. 45/100 ()

Reklama

Shit 

všechny recenze uživatele

Tohle je spíš parodie na horor, nejenže teda Megan Fox už mě přestává bavit v tý svý arogantní poloze "rozsviťte reflektory, jsem největší kočka na světě", i když je to pravda a nejednou mi ukápla slina, ale zároveň film nemá takřka co nabídnout, o tom, že by byl vtipnej, nic nevim, o tom, že by byl děsivej, se nemá ani cenu bavit, atmosféra taky nula a když už má dojít na nějakou drsnější scénu, tak je to cenzurovaný odkloněním kamery. Navíc to vyfasovalo někdy až trošku moc stupidně stupidní scénář se stupidníma dialogama a celej ten příběh je tak děsně nezajímavej, že sem mnohdy nevěděl, čeho se mam chytit. Rozhodně sem čekal víc, aspoň kdyby to bylo obyčejný zábavný hororvý béčko, ale tohle neni ani to. Slabší 3* ()

Cival 

všechny recenze uživatele

Upřímně a bez obalu? Látky od Diablo Cody mě hrozně nudí. Než aby se ctěná dáma zajímala o vytěžení lascivně-krvavé premisy, utratí všechnu energii na teenagerské slovní hříčky a permanentní touhu udivovat svými mladistvými dialogovými obraty. Ano, Diablo, my víme, že ti není čtyřicet a pořád v tobě bouří krev fešné holky od tyče, víme, že jsi in a hrozně ráda obohacuješ slovník teenagerů. Ale když ošulíš vražedný výpady, když si evidentně nezvládneš pohrát i s dramatickou stavbou a s hororovými klišé v delším než minutovém horizontu, beztak ti z toho vyleze matná multižánrová variace. Je hezké vědět, že scenáristka zná MySpace a ví, jak se mluví na střední o sexu, ale film jako celek jinak jede nezáživně na volnoběh. Extrémně propálená šance, která z násilí a sexuality nevytěžila v podstatě nic. Víc vzruší fakt snad i ta dvojka Transformerů. ()

DaliX 

všechny recenze uživatele

Je síce príjemné, že je hlavná hrdinka stvárnená práve Megan Fox a zrejme aj to malo byť dosť silné lákadlo na tento film ale to je asi tak všetko čo sa dá na to povedať. Je pravdou, že horory v poslednej dobe strácajú na atmosfére ale každopádne Jennifers body je film, ktorý diváka dostáva do stavu absolútnej nudy. Ak by som to mohol definovať tak jedno klišé strieda druhé, o gore scénach radšej pomlčím aj keď je to miestami aj trošku krvavé. Teenagerská vyvraždovačka už dávno nebola taká nezáživná, starý dobrý Vreskot, dokonca aj Tajomstvo minulého leta je oproti tomu vrchol v hororovom žánre. ()

Galerie (63)

Zajímavosti (14)

  • V rámci přípravy na roli Jennifer nevycházela Megan Fox příliš na slunce. (Geriel)
  • V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 96. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Zdroj: ČSFD)

Související novinky

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Za svůj první scénář dostala Oscara. Kromě toho byla Juno solidní hit, takže to vypadalo, že před Diablo Cody leží dálnice ke slávě. Poté, co „hororová satira“ Bacha, kouše! v zámořských kinech v… (více)

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)

Reklama

Reklama