Jennifer's Body - Bacha, kouše!

Pozor, hryzie!

• Kanada

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 2009, 98 min

• hladass

Naprostá ztráta času... Hodně ubohý a zoufalý pokus o moderní teen hororovou komedii... Nevím co je horší? Postavit film na herečce, která možná docela slušně vypadá, ale neumí vůbec hrát (a ani neukáže bradavku), nebo na pitomém scénáři, který dostala do ruky neschopná režisérka bez jakéhokoliv kousku citu pro atmosféru... Film je tak pro fanoušky hororu naprosto nekoukatelný, pro mladší publikum bude pecka, nad kterou bude většina z nich jistě onanovat...(2.3.2010)

Tohle ocení jen lidé v vytříbeným vkusem. Z tohohle klidně mohla být naprosto kultovní záležitost, mělo to našlápnuto hodně dobře. Jen to chtělo více vykreslit situace, postavy a prostředí a ne se jenom soustředit na krásu Megan. Je to hezká holka, možná až zbytečně moc. Spíš to škodí. Amanda Seyfried výborná, hlavně na začátku.(16.11.2009)

• obitus

Jsou filmy zajímavé a filmy, které se snaží zajímavě vypadat, ačkoli jsou úplně o hovně. Jennifer's Body zoufale touží být tím prvním případem, ale bohužel je jen jedním velkým smradlavým.... Tvůrci se snaží být cool, ale co je to platné, když nemají příběh ani herce o které by se mohli opřít. Celé je to takový nepříjemný pokus o moderní horror/komedii, který je mi tak nesympatický, že to skoro až fyzicky bolí. Silně nedoporučuji žádnému pravověrnému fandovi nad 25 let.(9.1.2010)

• DaliX

Je síce príjemné, že je hlavná hrdinka stvárnená práve Megan Fox a zrejme aj to malo byť dosť silné lákadlo na tento film ale to je asi tak všetko čo sa dá na to povedať. Je pravdou, že horory v poslednej dobe strácajú na atmosfére ale každopádne Jennifers body je film, ktorý diváka dostáva do stavu absolútnej nudy. Ak by som to mohol definovať tak jedno klišé strieda druhé, o gore scénach radšej pomlčím aj keď je to miestami aj trošku krvavé. Teenagerská vyvraždovačka už dávno nebola taká nezáživná, starý dobrý Vreskot, dokonca aj Tajomstvo minulého leta je oproti tomu vrchol v hororovom žánre.(6.6.2010)

• Enšpígl

Sám sebe jsem naprosto šokoval, protože jsem měl Megan zafixovanou jako ultra kočku první kategorie a tady teda nevím, nevím. Megan má u mě tu smůlu, že sice krásná je, ale musí se jí k té kráse hodně dopomáhat ať už záběram kamery nebo armádou vizáštitek a to už prostě není první liga. Navíc se říká, že Meganin agent Chuck James až příliš tlačil tvůrce k tomu aby film udělal z Megan sexy top star, jenže film není modní přehlídka a jak mě má vyznít vážná až strašidelné hudba v kombinaci se scény a dialogy, které jako kdyby utekly z Bláznivý střely. To je pak těžký a když navíc nezafungovala ani chemie hlavního holčičího dua Megan - Amanda zalitoval jsem, že radši někde nestavím pořádnou sněhulákovici s obrovskejma kozama.(20.12.2010)

• - Název filmu pochází z písně "Jennifer's Body" skupiny Hole, zpěvačky Courtney Love. (TomikZlesa)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 96. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias".

• - Megan Fox kvůli roli zhubla o 6 kg, na celkových 43 kg. (HellFire)