Casey Beldonová (Odette Yustman) je vysokoškolačka v rozpuku, kterou trápí snad jen dávná vzpomínka na matčinu sebevraždu. Záhy se kolem ní ale začnou dít podivné věci, které nabývají čím dál zlověstnější charakter. Sny se prolínají s realitou, Casey se začne měnit barva očí, zdánlivě bez příčiny umírá kojenec, kterého hlídala… Na konci děsivé spirály, která ji přivede na samou hranici šílenství, Casey pochopí, proč její matka spáchala sebevraždu. Na rozdíl od ní se ale nepoddá a rozhodne se s temnými silami, které ji chtějí ovládnout, svést nerovný souboj. Pomáhat jí budou přátelé a hlavně židovský rabín Sendak (Gary Oldman), který jako jediný ví, jak dybuka zastavit. Nebo se tak alespoň tváří. (Bontonfilm)

Mrkvič

Absolutní nesouhlas s negativníma komentářema. Vytknout se toho dá spousta, ale to tu už udělali jiní. Nemám rád lekačky a když od začátku vím, co za vším stojí, tady ale přesto všechno je napětí takové, že by ho mohl i ten malík hošík s obrovským nožem krájet. Až na přecitlivělou černošku jsou všechny postavy něčím zajímavé, což se nedá říct snad o žádném hororu. No a když mi ke konci film připomíná atmosféru Vymítače ďábla nebo začátku hry Doom 3, nejde jinak než mít strach. A o to tu přece jde. ()

Wall-E

Nebylo to špatné, párkrát jsem se i lekl. Scénář byl příšerný to je fakt, ale zpracování bylo víc než průměrné. A Odette Yustman vážně vypadá jako sestra Megan Fox :-) Gary Oldman taky mohl dostat více prostoru.... 60 % ()

A.L.E.S.

I když tento rádobyhoror natočil zkušený režisér, neznamená to, že film bude zárukou kvality. V některých místech scénář pokulhává a nedává smysl. Kýčovité mi také přijde téma koncentračních táborů, které se v poslední době objevuje všude. Ale abych jen nehaněl, kreativita tvůrců je výborná. Nečekal bych, že dybuk, který je zde vykládán jako další druh ducha, nadělá takovou paseku a z lidí nechutné bestie. V každém případě jsem čekal, že film dopadne jinak. ()

viperDavid

No to bylo teda otřesný. Cam Gigandet je od pohledu slizoun a nikde kde jsem ho viděl "hrát" se mi nelíbil. Odette Annable je fakt krásná holka, ale že by uměla nějak zvlášť hrát, to se taky zrovna nemůže říct i když teda furt bych ji neházel do jednoho pytle. Příběh byl tuctovej, divnej a utahanej, konec trapnej a efekty hrozný. Nějak teď nedokážu pochopit proč dávám vlastně 2 hvězdy...no koukatelný to bylo, hlavně ty kalhotkové scény, jinak asi ne ()

lennyd

Casey Beldonové (Odette Yustman) se od jednoho dne začne dít spousta podivných věcí - na ulici potkává neznámého chlapce, začínají se jí zdát příšerné sny a mimo jiné se jí začne měnit i barva očí. Po vyloučení jakékoliv choroby zbývá jen jedno vysvětlení - prastarý démon Dybbuk. Ten se již léta snaží dostat skrze její rodinu do našeho světa - babička i matka se za cenu svých životů ubránily, nyní je řada na Casey. Ta kontaktuje odborníka na hebrejskou literaturu, rabína Sendaka a společně se pokusí provést rituál vymýtání ... Čekal jsem totální béčko, ale byl jsem docela mile překvapen. Hororové scény jsou docela fajn a musím říct, že jsem se chvilkama i docela bál (moc mi nedělají dobře démoni s překroucenou hlavou). Jak už tu bylo několikrát napsáno, film táhne hlavně Odette Yutsman, která si vypomáhá typickými ženskými zbraněmi, čehož David S. Goyer zbaběle využívá ke strašení nebohého diváka - ona oblíbená scéna, kdy je divák zaujat spodním prádlem Casey, načež spoza zrcadla vybafne démon, mě teda dostala. Vizuální stránka filmu je taktéž docela slušná, takže z mého pohledu určitě jeden z mírně nadprůměrných hororů... ()

Toto

Casey v podaní Odette Yustman je v nohavičkách sexy a náramne sa podobá na Megan Fox , ale to je asi tak všetko na čo sa dalo v tomto horore pozrieť. A ako sa sem primotal Gary Oldman, tak to je mi ešte väčšia záhada ako pointa tohto filmu. ()

Bobik9

Velmi slušný horor. Nechápu, co proti tomuhle filmu všichni mají. Není to příliš složité a příběh se rozjel již v prvních minutkách. Pravda, Odette Yutsman je lacinou kopií Mecga Fox, ale to je tak jediné, co bych vytknul. Ještě tedy mi zezačátku trošku chyběl Gary Oldman, který se objevil až ve druhé polovině, ale nakonec jsem si ho také užil a jsem rád, že jsem shlédl tento film. Moc se mi líbil. ()

Raven0

Bohužel, ale jedna hezká slečinka dobrý film nedělá. Nenarození je vcelku výstižný název, protože tohle nudné, recyklované béčko nemělo být nikdy zrozeno. ()

ywo666

Vcelku dobrý horor, tak napoly líznutý s mysterióznym thrilerom. Nepozerám horory často, takže mi neprišiel taký otrepaný ako väčšine. Odette Yutsman je fakt kus, film má niekoľko dobrých momentov. A to decko je fakt desivé. Ako nemôžem povedať, že by som po filme nejaký vystrašený, ale to by asi musel byť k***a dobrý horor aby so mnou pohol. To že unborn dávam 3* znamená skôr slabosť celého žánru ako reálnu kvalitu filmu. Ale ako hovorím úplná blbosť to nie je. Hlavne si ale počas filmu veľmi nekladte otázku prečo, lebo si celý zážitok skazíte. Ja dom to nerobil a tri hviezdičky. S iným prístupom mohlo byť menej. ()

MiCM

Už chápu to hodnocení.. To je prostě režijně tak extrémně nezvládnutý film.. Při tom docela zajímavý nápad, velmi atraktivní hlavní herečka (dost připomíná Megan Fox), ale prostě chvílema tak stupidní a nesmyslné, že se to skoro nedá vydržet.. ()

uiu

Tak tenhle horor šel u mě do kytek už jen pro tu kupu nelogičností. Možná spoiler: Hlavní hrdinku pronásleduje "duch" jejího bratra-dvojčete, který zemřel při narození. Proč ji pronásleduje duch asi pětiletého chlapce a ne novorozeněte??? A když už tedy "duch" vyrostl a chce se jí pomstít za to, že se nenarodil a ona ano, tak aspoň mohl vyrůst zároveň s ní a být 18-ti letý... Jo jo, já chápu, že ono malé dítě je strašidelnější... To je pro mě asi největší FAIL celé zápletky a tím pádem padá vše kolem. Duchařina nemusí mít hlavu a patu, ale tohle je volovina na entou. ()

neoBlast

Jako příslušenství k sexy plakátu bych tenhle film už raději podruhé nedal (zdravím vrchního výtvarníka/grafika a gratuluji mu k dobré práci). Kdo sleduje Supernatural nemůže samozřejmě jinak než se 88 minut uculovat pod vousy... 35 % ()

noriaki

Hororová splácanina všeho možného a nemožného. Jestli máte rádi duchy, tak jsou tam, jestli náboženství, tak to taky. I ti co jsou přes vědu, tak si ve filmu najdou to své. Scénář je překombinovaný neustálým odhalováním indícií, vysvětlováním, zkoumáním a objevováním. A výsledek stejně nestojí zato. Svůj hlavní triumf The Unborn odhalí už na plakátě. Krásná Odette Annable byla nejspíše angažována, aby udržela pozornost diváků když všechno ostatní selže. Odvedla vcelku slušnou práci, i když si nemusela neustále podrážet nohy svým mizerným hereckým výkonem. Překvapilo mě, že i přes všechny nedostatky je snímek docela strašidelný. Atmosféra je správně tísnivá, a dokonce přežívá i skrz ty dlouhé nudné a sterilně natočené pasáže. ()

rockwoman

To hlavní co mě nalákalo podívat se na tento film byl Gary Oldman.Uběhlo 41 minut a dočkala jsem se,Gary se poprvé objevil ve filmu jupí! Děkuji za těch 18 minut s Garym! ()

nevermore

Svůj účel polekat diváka Nenarození splnili. Efekty byly vesměs dobré, akorát pár nelogičností. A že Casey nebylo trochu blbý, že ona teda přežila, ale kvůli ní zkapali jednak její nejlepší kámoška, její přítel a babička, hmm.. No co hlavně že byl duch vymícen a ona žije:) ()

Danny F.

Škoda, vypadalo to že půjde o docela super film ale trochu jsem se zklamal. Slaboučká duchařina při které se v podstatě nic neděje a když, tak se divák rozhodně nenudí. 55% ()

Petr23

Na jednu stranu je to naprostá blbost která vykrádá snad všechny horory co jich na světě je, ale na druhou stranu se mi to celkem líbilo. Ale ten scénář, to byl děs, chvílemi jsem nevěděl co to a co tam. Ale když se na to podíváte o pul jedné večer, docela tomu potom odpustíte. ()

popkec

"Jambi už se chce narodit"... Jo tenhle film je kravina do které se scénárista snažil nacpat kde co, herce sebral cestou na natáčení a nakonec si to i sám zrežíroval, nemůžu tomu ale upřít pár hororových momentů a pěknou hlavní herečku. Jo a hodně zachraňoval Gary Oldman. ()

Goyerův sci-fi Cliffhanger

Goyerův sci-fi Cliffhanger