V Las Vegas se právě koná setkání ufologů, na které zamířily tisíce nadšenců z celé země. Na shromáždění přijíždí i doktorka Alex Friedmanová, která je odbornicí na odhalování astrofyzikálních anomálií. Zatímco Alex v mimozemšťany věří, taxikář Jack se k této otázce staví skepticky a lidi v mimozemských převlecích považuje za cvoky. Krátce poté se v Jackově taxíku objeví dvě podivné děti, Sara a Seth, kteří si přejí odvézt na Horu čarodějnic do nevadské pouště. Jack netuší, že obě děti mají tak trochu nadpřirozené schopnosti, ani to, že se za chvíli ocitne v samém epicentru divokého dobrodružství. Musí ochránit své pasažéry před všehoschopnými zabijáky a na místo dojet první. (TV Nova)

web-dat

Dneska je středa, a dal jsem přednost tomuto filmu před Hádej kdo jsem a jsem rád že jsem to udělal. Se skleničkou Skotské Whisky - RED LABEL a 2 kostkama ledu jsem se celý film dobře bavil. Děj je sice velmi jednochuchý, někdy sie tušíte dopředu co se stane, ale scénář byl napsán opravdu pouze pro zábavu. Doporučuji :-)) ()

SKreyn odpad!

Aj keď je tento film určený hlavne pre deti, rozhodol som sa, že si ho aj tak pozriem. Po pár minútach som to musel vypnúť. Je to riadna hovadina. ODPAD! ()

datos

Rodinný film,který nemůže urazit žádného diváka. Hezká a příjemná podívaná, kterou Vám spříjemnuje Dwayne Johnson. U tohodle filmu si nebudete kousat nehty, ani se klepat strachy, ale pěkně se u něj uklidníte a odreagujete. Mě to hezky potěšilo a nestěžoval jsem si u toho, ani na ten jednoduchý děj a to, že tam neni moc akce. ()

Koonix

Priemerný zlepenec od Disneyho, s lacnými trikmi a nie príliš zaujímavým dejom ktorý však zachraňuje herecké obsadenie, na čele s Annou Sophiou Robb a Dwaynom Johnsonom. Hlavne vďaka nim som sa pri filme nenudil a možno by som šiel s hodnotením vyššie, nebyť mne protivného Alexandra Ludwiga. ()

fallanga

Slibný začátek, směšně mluvící děcka, trošku toho humoru a The Rock. Naneštěstí po pár minutách se to zvrhne v typické scifi plné klišé. ()

Scraffy

Totálna strata času tento film. Herecky a ani príbehovo to nie je nič extra. Je vidieť, že originálne filmy od Disneyho nie sú žiadna sláva. Nech len pekne ostane pri tom, čo mu ide najlepšie - animáky. ()

MrMir

Dwayne si chtěl prostě natočit svého predátora. Pro děti...toť vše. Na to, že se jedná o rodinnou sci-fi docela nuda, akční scény velmi mdlé a výraz tváří hlavních hrdinů při odletu hvězdné lodi na konci mi ten film tak znechutil, že jsem šel na dvě hvězdy (nucený úsměv ala The Rock bylo opravdu utrpení). ()

xxlch

Moc hezká rodinná podívaná,hlavně pro děti,dychtící po akčňáku.Celkem rychlé tempo a docela dobré efekty.Trochu z E.T mimozemšťana,trochu z Predátora ,občas kulisa jak vystřižená ze Stargate a chvílemi je to něco jako Scary Movie.Jinak je to úúúúplně ale hrozně úúúlpně nelogické a pohádkové.No a tak,jako každý pohádkový příběh pro malé diváky,tak i zde se vše v dobré obrátí.Pokud má někdo, pocit že na dětský film,je tady moc "ubližování"-nebuďte najivní,dnešní děti to hravě zvládnou,vždyť v jakémkoliv zpravodajství jsou některé záběry obdobné. ()

Cortesz

Bavil jsem se, to nepopírám, ale nevím, jestli se to dá nazvat dětským filmem, jestli tohle Walt Disney točí pro děti v USA, tak jsem rád, že zde dětem můžeme pustit naše české pohádly. Protože zde je akce, střílí se, a to docela hodně, no nevím. Z pohledu mého dospělého oka říkám, že jsem se bavil, sice po příběhové stránce je to směšné, ale to kompenzuje herecké obsazení a nepřetržitá akce. Taková průměrná (ne)rodinná podíváná, která si sama ze sebou neví rady jestli bude akčním filmem nebo dětskou kravinou. Nakonec je zde od každého trochu. ()

jafuska

docela průměrný film na odpoledne, o tzv. mimozemštanech,kteří se dostali na naši zem,není k tomu víc co dodat ()

Mr.Roman

Disneyovsky detské, jednoduché a šialene predvídateľné. Dve hlavné mimozemské postavy sa vzájomne neutralizujú. Zatiaľ čo tá s tvárou Anny Sophie Robb je veľmi sympatická, ten chlapčisko mi liezol po celú dĺžku filmu na nervy - veď sa ani raz neusmial a hral svoju postavu akoby sa jednalo o robota. Avšak vďaka Dwayneovej účasti sa jedná o jemný nadpriemer, ktorý hoc nenadchne, nenudí. Nič viac než bezduchú oddychovku od toho nečakajte. Deti poteší, dospelých neurazí. ()

Pai-Mei

Ako to väčšinou býva, trailer sluboval slušné sci-fi. Nič také sa nekonalo. Aj keď som pôvodne myslel, že mi bude vadiť Dwayne Johnson, vadili mi skôr disneyovské výkony detí a ten slabozraký mimozemský robot. ()

ma883

Název jako pro nějaké špatné fantasy, skrývá akční podívanou s prvky sci-fi a road movie. "Rock" tentokrát v nepříliš okouzlující roli kupodivu okouzluje více než jindy. Ve spolupráci s dětmi mu to zkrátka stále sluší. Děj je jednoduchý a nijak zvlášť objevný, ale přesto dokáže pobavit. U některých scén mě napadalo, že jsem něco podobného už viděla (např. v Galaxy Questu), ale pak jsem se smířila s tím, že tenhle film je prostě obyčejná oddechovka a užila jsem si zbytek. ()

Renie42

Příjemná sci-fi pohádka. Mimozemšťani nemusí být zelení mužíčci s tykadélkama a můžou vypadat jako lidé. Příběh, který nenudil s akčními prvky. ()

Nessos

"..divoké dobrodružství a smrtelně nebezpečný závod o čas!.." Jo, myslím, že tahle věta to báječně vystihuje. Od první minuty předvídatelné, dost nelogické, někdy i trochu trapné. Je to vlastně taková béčko-céčková oddychovka, u které se ale člověk nenudí a pokud (!) od ní nic neočekává, tak ho i docela překvapí. ()

Carrie Bradshaw: První nákupy

Carrie Bradshaw: První nákupy

04.03.2012

Jonny Quest jako akční velkofilm?

Jonny Quest jako akční velkofilm?

18.03.2009

První zmínka o plánech na hranou adaptaci kresleného seriálu z dílny Hanna-Barbera Jonny Quest prosákla ze studia Warner Bros. už někdy v létě 2007. Pak se na ní tak trochu zapomnělo. Těžko ale najít… (více)

The Rock konečně akční?

The Rock konečně akční?

21.09.2008

Vypadá to tak. Ale sci-fi s pracovním názvem Tomorrowland vznikne pro Walt Disney Pictures, takže očekávejte spíš dobrodružství v rodinném duchu. Původně mělo jít o film inspirovaný stejnojmennou… (více)

The Rock je víla Zubnička

The Rock je víla Zubnička

02.03.2008

Tady už končí sranda. Dobrá, i Arnold a Sly to zkusili v komediích, ale tehdy už za sebou měli pěknou řádku tvrdých akčňáků. Dwayne Johnson se však v akčním žánru nestihl ani ohřát a už je z něj… (více)