poster

Zvonilka

 • USA

  Tinker Bell

 • Slovensko

  Cililing

Animovaný / Rodinný / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2008, 78 min

 • KiJi
  ***

  …A NARODILA SE VÍLA. Je to milé, hezká animace, trocha humoru (naštěstí se postavy nechovají jako blbečci jak vidíme v jiných současných animácích a ani zde není hlavní retardovaný nositel humoru), trocha napětí, pěkná irská hudba, a s poučením pro děti – když člověk něco umí, tak by si toho měl vážit a rozvíjet a nesnažit se dělat něco jiného. Už jsem se lekl, že Zvonilka se bude snažit být „divergentní“, svou vrozenou schopnost změnit a naučit se jiné magie, jako ovládat vodu, vítr apod., co umí jiné víly, ale naštěstí to tak nebylo. Akorát, proč musí být vyobrazeny tak sexy…?(27.12.2017)

 • Hashirama
  ***

  Pokud sníte o něčem, na co se může dívat každý, jako třeba Madagaskar nebo Shrek, tak sněte dál nebo si nechte zajít chuť, protože tohle je od 1. do 78. minuty pro děti. Humor je zcela standardní a málokdy se zasmějete, pokud je vám víc než osm, no možná šest. Nicméně, svůj účel jako zábava pro děti to splnilo vcelku dobře a pro dívky od 0 do 6-8 let je to film jako dělaný.(1.5.2013)

 • ludovit14
  ****

  Všetky filmy okolo Cililing(Zvonilka) sú veľmi pekne spracované a príbehovo veľmi slušne,sám som videl 3 filmy celé a ostatné som nespočetne veľa krát zazrel-kedže neterka (8 ročná) to sleduje.HOD:75%.je za neterku ku ktorému sa aj ja prikláňam.Veľmi dobrá voľba pre baby do 10 rokov (ideálny vek 4-8r).(4.9.2013)

 • DarthFailord
  ****

  První zvonilka se mi paradoxně líbí nejméně. Nicméně je to pořád super animák. Svět víl je příjemně a mile jednoduchý a žádný velký problém se neřeší dlouho a vše tak pěkně svižně beží dál. Nápady, hudbou i kamerou je film na velmi vysoké úrovni. Vzhledem k tomu, že koukám na animáky s dcerkou tak tohle jako rodinný film můžu jen doporučit. Je to zábava a ztráta času to rozhodně není. 75%(11.2.2017)

 • demovka
  ***

  Doporučuji pro malé i větší holčičky. Je to příjemné, nenásilné, místy vtipné a krásně barevné. Délka tak akorád. Je fajn dozvědět se něco i vilím narození, rozdělení dle talentu, životě a úkolech. I tatínkové ten příběh malé Zvonilky vydrží, určitě se jim budou líbit sexy krátičké sukně a oblečky, maminkám zase barevnost a vílí kouzlení.(17.10.2014)

 • - Marketingový plán zahrnoval i leteckou společnost Southwest Airlines. Ta přejmenovala jeden svůj Boeing 737 na "Tinker Bell One". Letušky měly pohádková křídla a cestujícím rozdávaly reklamní předměty z filmu. (Terva)

 • - V ČR vydala film na DVD firma FHE s distribučním názvem Zvonilka. (Přitom z Petera Pana ji všichni známe jako Zvoněnku). (honajz)

 • - Premiéra filmu byla zdržena pro výrobní problémy. Sharon Morrill, vedoucí Disney Toons, byla propuštěna, protože se výrobní náklady tohoto filmu vyšplhaly až na 50 000 000 amerických dolarů. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace