Miley Stewartová není obyčejná středoškolačka s normálními starostmi. Má totiž tajnou identitu, je slavná zpěvačka Hannah Montana, ze které se ale postupem času stala rozmařilá celebrita. Když se v luxusním obchůdku popere s modelkou o jediný pár vysněných bot, začíná mít její otec plné zuby hvězdných manýrů své dcery a chce dívku vrátit zpátky na zem. Aby jí ukázal, co je v životě opravdu důležité, pošle dceru z Los Angeles zpět do její venkovské domoviny. Miley musí během jediného okamžiku vyměnit úžasné šaty a záři reflektorů za staré, ošoupané džíny na rodinné farmě kdesi uprostřed Tennessee a čelit otázce, zda může žít zároveň jako Miley i jako popová hvězda Hannah Montana. (TV Nova)

Pompaj

Tak to je a tak to bude ( už jsem to někde říkal...), ale snímky od Disney jsou zbytečně zatracovány ( kromě Biebra). Náhodou film působil obstojně, dobře o ději se bavit nebudeme co?. Co říkat, ti co nemaj rádi Disney nepřesvědčím, ale já jsem se moc nenudil. 55% ()

aLPaC

Podobně jako u Supermana, tak ani u Hany Montany nikdo nepozná její skutečná já. No ale to je u tohoto snímku asi ta poslední věc, na kterou si budete stěžovat. Samozřejmě je to úplně mimo můj vkus, ale nějak jsem se nudil a tak si říkám, že se podívám na "teenager... ne ne ne dětskej" kult. Odehrává se to v nějakým vidlákově, kde všichni vypadají jako modelky a modelové, všichni jsou perfektní, všechno umí, ten přiteplenej kluk je takovej Kutil Tim, některé postavy jsou dost upozaděny. Ale Miley ještě s dlouhými vlasy a dětskou image je docela dobrá, má ty manýry typické pro tuto věkovou skupinu děvčat, ale v rámci únosnosti. Jo a jako blondýně jí to určitě sluší víc. ()

maty39

Sice je to fakt blbost a ta holka moc zpívat neumí (sice pořád lépe než já, ale stejně), ale na druhou stranu je to příklad filmu, jehož inteligenční hodnota je snížena na úroveň dvanáctileté blbky, což většina hodnotících není. Já se tímto filmem necítím nijak uražen, znechucen, nebo dotčen. Popravdě třetí High School musical mi připravil větší utrpení. Tady je alespoň trocha infantilního humoru. Nebýt dramata na konci, tak by si možná film zasloužil i průměrné hodnocení. 40-50% PS: Docela mě překvapilo, že Miley Cyrus má hlas jak čtyřicetiletá vychlastaná štětka (no přehánim, ale za pár let bude mít). ()

Gore

Hudebně to jde úplně mimo mně, to si radši dám Janis Joplin. Dějově to působí jako 75% podprůměrných romantických komedií, které se ročně v Americe vyprodukují s nádechem agitky alias Patriot se Seagalem. Bylo by to na dvě optimální hvězdičky, nebýt toho, že mi tahle rozmazlená třináctka prostě leze krkem (doufám, že o sobě nenatočí Ewa Farná film, to by byl Konec filmů v Čechách...) a ten její fenomén se spousty vřískajícími fanoušky prostě nechápu, vždyť je to rozmazlená nána a ještě to celýmu světu ukazuje...oh f*ck. ()

sedlo03

Film jste neviděli, tak proč tak hodnotíte? Je to úplně stejný teen film, jako všechny ostatní! Vzdor Vám přidávám 2*! ()

DAVID.LOPAN

Ale no tak, je to sice pro děti a lehce hloupoučký, ale viděl sem desítky daleko, ale daleko horších filmů. Tohle je překvapivě koukatelný a vlastně né o moc horší než vlna teenagerovských komedií. Teďka na to dkonce na hbocomedy koukám masochisticky podruhé .o) ()

Rekpet

Sem chtěl udělat malé sestře radost tak jsem jí to stáhl a pustil jí to u mě na PC, během toho co sem hrál jednu onlinovku... A jako dívat se na to dalo, ale to je tak vše... ()

Lilloos

Původní námět, jak namyšlená hvězdička najde ve vidlákově smysl života, by byl pro teenage film skvělý základ. Jenže to samotné nestačí a Hannah Monatana nenabízí naprosto nic. Jen jednu velkou trapárnu, těžko říct, co bylo nejhorší. Vydřený bod za baladu The Climb, pro kterou mám slabost. ()

lardko

Celkem to jde. Přijde mi to o trochu lepší než seriál. Sice až tak tohle srandovní nebylo , ale jako blbost mi to nepřišlo. ()

Aluminium

Jedno je isté ak Miley netrpela rozdvojenou osobnosťou doteraz, tak v budúcnosti určite bude. Celé je to trápne americké, príliš sladké. Ešte aj filmové "pokusy" Britney Spears a Mariah Carey boli stráviteľné (áno ja viem, aj pre mňa je to šok). Typická zápletka, ako sa hrdinka musí rozhodnúť a zvoliť správny smer. Trápne. Trápne. A keď to poviem ja, čo mám rada naozaj všetko, tak to je už čo povedať. Najroztomilejšie je, že si tam zahral aj jej Papá... Bléé. Trošku detinský koment, ale pocity sa nedajú potlačiť. A tie dve hviezdičky sú za to, že som veľmi dobre zabávala na trápnosti tohto filmu. Ďakujem Miley :D ()

ypres.bass

Můj názor ovlivňuje to že trapně zvyšuju věkový průměr diváků... Film je to milý, muzika hezká, představitelka pěkná. Ale proč si tvůrci myslí že děti jsou kreténi. Ona svoji identitu odhalí asi 20000 lidem na koncertě a pak uvěří že to nikdo neprozradí. Celý film mi připadá takový jakoby nedotažený a nelogický a to především po obsahové stránce. ()

Marťan hledá lásku

Marťan hledá lásku