Miley Stewartová není obyčejná středoškolačka s normálními starostmi. Má totiž tajnou identitu, je slavná zpěvačka Hannah Montana, ze které se ale postupem času stala rozmařilá celebrita. Když se v luxusním obchůdku popere s modelkou o jediný pár vysněných bot, začíná mít její otec plné zuby hvězdných manýrů své dcery a chce dívku vrátit zpátky na zem. Aby jí ukázal, co je v životě opravdu důležité, pošle dceru z Los Angeles zpět do její venkovské domoviny. Miley musí během jediného okamžiku vyměnit úžasné šaty a záři reflektorů za staré, ošoupané džíny na rodinné farmě kdesi uprostřed Tennessee a čelit otázce, zda může žít zároveň jako Miley i jako popová hvězda Hannah Montana. (TV Nova)

tinss_18

najskôr som si myslela že to bude kravina...26% a hannah montana seriál je otras...ale príjemne ma to prekvapilo..bolo to pozerateľné :) ()

soukyd33

Poznámka: Lidi zamyslete se nad sebou. 🙄 Hodnotťe to jako děti do věku 12 let, a nebo se na to vůbec nekoukejte. 🙄 Poznámka: Točí se i horší filmy! Poznámka: Násilí ani jiné zde nečekejte. Film je o romantice a humoru, znovu nalezení jedné osoby, která se ztratila v moderním světě. Film není až tak špatný, a je osazený skvělými písničkami. To dnes moc filmů říct nemůže. Poznámka: Nevím proč, ale film jsem viděl už vícekrát, a stále si ho občas pustím. Doporučuji shlédnout alespoň jednou. Hvězdiček 4 ()

Moonwalker

Na film jsem se opravdu podíval jen z čisté nostalgie, a můžu vám říct že to zase není tak strašné jak to vypadá. Sice ty americké filmy jsou takové sluníčkové, přeslazené nebo jinak okořeněné americkým pozlátkem. Musíte si ale říct že je to film z roku 2009, kdy prostě takové typy filmů frčely stejně tak Camp Rock nebo High School Musical. Já na tu dobu upřímně rád vzpomínám, když jsem si jako malý špunt sedl k bedně a spolu se sestřenkou jsme takové filmy zkoukávali stále dokola. Jsou to zářné začátky zpěvačky Miley Cyrus, kdy se z malé holky stala světově známá, pro některé IKONA. To je už na posouzení zaritých fanoušků. Mě se to líbilo. ()

SteeveN

Po shlédnutí tohoto jednoho z "nejameričtějších" filmů, co jsem mohl spatřit, vám bude High School Musical připadat jako solidní snímek. ()

bozskydave

Dneska jsem byl na oficiální premiéře tohoto filmu v Čr, seriál jsem neviděl, ale přestavu jsem měl z mobilní hry. Za prvé - mě zarazila věková skupina 3 až 12 let + rodiče. Za druhé - je tu český dabing, který se kupodivu docela povedl. Za třetí - nikdo neodešel při promítání, ne jako u High school musical 3 kdy na konci promítání zbyla tak jedna třetina. Až na 4 scény které vás pobaví, se děj dá očekávat, místy trapná a hluchá místa. Za čtvrté - dávám 2 hvězdičky, tak hrozné jako HSM3 to nebylo aneb kdo přežil HSM3 přežije i Hanku ;) ()

qwxyz odpad!

Snažím se málokdy film zavrhnout předem, než jej doopravdy shlédnu, ale patřím k těm, kteří zastávají názor o stlání sena dětem do mozku. 5% Hrůza! ()

Smoldo56

Priemerný rodinný film o živote rozdvojenej osobnosti, ktorý dokonale vystihuje naše "druhé ja". Kto pozná seriál pri filme bude ako doma. Ostatným (ako aj mne) bude chvýľu trvať pokiaľ sa zorientujú kto je kto. Naštastie nedopadlo to až tak zle ako som čakal a je z toho príjemná oddychovka hoci trochu moc okorenená naivitou a trápnou akože komédiou no stále je to pozerateľné. Výsledný scenár čakal asi každý a každý aj vedel ako to dopadne, ale naštastie všetci budú ticho a tajomstvo ostane neprezradené naďalej (ach ta naivita). Asi najvetší zádrhel samotného filmu je samotná Miley Cyrus, ktorá akoby stratila herecký talent v prvej polovici filmu a jej cerenie zubov mi pripadalo dosť neherecké. Rozhodne v jej postavení by mala podať vetší výkon. Podobne to bolo aj u toho "kena" Jasona E. ktorého už len z pohľadu nemožem vystáť a ktorý isto po filme dostal ponuku pridať sa do nejakej Boyband, inak talent ostal na čerešni a jeho maximálne cool vidiecke sposoby vo mne varili krv. Hudba ok, ostatné tak isto. Zbytočne veľa offtopic postáv ako "rodinka Stewartových na babkynej oslave, papparazi (hľadiac na koniec) atd atd.). Film je naozaj pozerateľný a ak zabudnete na mániu Hannah Montana tak dostanete slušnú rodinnú podívanú, z ktorej si aj čo to odnesiete. ()

kritička

Když pominu místy trapně blbý dialog a tak dále, dá se to celkem sledovat .... ukamenujte mě, ale já tomu tu hzvědičku dam ... ()

fantomas24

Už podle komentářů a hodnocení jsem čekal naprostou katastrofu pro mé smysly. Ale nakonec to bylo menší utrpení než vidět kterýkoliv díl seriálu, takže "tomu" dám jednu hvězdičku. ()

january

Podle mě by se jakýkoli film měl hodnotit podle toho, pro koho je určen. A Hannah Montana ve filmu rozhodně nebyla natočena pro dospělé-sofistikované, co mají rádi propacované scénáře, mráz po zádech způsobující zápletku a hodiny po odchodu z kina, kdy nad se nad tím „ještě musí přemýšlet“. Ano, celý nápad s dvojím životem Miley Cyrus je poněkud praštěný, nezáří tu oskarové hvězdy, humor je trochu přihlouplý a některé scény jsou kýčovité až hanba. Přesto všechno po dlouhé době bylo kino téměř plné a náctileté holčiny a dokonce i kluci odcházeli nadšení. To, jaké to bylo, takové to přesně mělo být a svůj účel to splnilo. Já jsem na to musela jít se svou mladší sestrou a v klidu jsem to vydržela a když se na to budu muset podívat znovu tak to přežiju. ()

agent001

Tí čo ste dali odpad priznajte si, že to aš také zlé nebolo. Možno si myslíte že som blázon pretože som dala päť hviezdičiek ale mňa tento film bavil. ()

MclaireM odpad!

prichádza Hannah montana...Disney sa zase podarilo natočit dalšiu sračku:D......aka ironia že by mohlo Disney konečne natočit niečo normalného...vobec som nepochopila o čo vlastne v tomto filme ide..jasné pre 10-13 ročné pubertačky absolutnéééé úúúúžasnýýýýý film....ale pre ostatných??Ja som sa tak nudila že to viac som sa bavila pri High school musical ako pri tomto a to je už čo povedat. ()

dombas

..romantická rodinná hudební komedie pro děti, co k tomu víc dodat. Nic pro mě ale přece to nebudu zatracovat kvůli tomu,že se mi líbí jinej žánr. Navíc ten film je pro děti respektive pro děti v americe,který Miley Cyrus alias Hannah Montanu žerou, takže ten film svůj účel splnil. Myslim,že jsem narazil na spoustu horších filmů než je tenhle. ()

Marťan hledá lásku

Marťan hledá lásku