Miley Stewartová není obyčejná středoškolačka s normálními starostmi. Má totiž tajnou identitu, je slavná zpěvačka Hannah Montana, ze které se ale postupem času stala rozmařilá celebrita. Když se v luxusním obchůdku popere s modelkou o jediný pár vysněných bot, začíná mít její otec plné zuby hvězdných manýrů své dcery a chce dívku vrátit zpátky na zem. Aby jí ukázal, co je v životě opravdu důležité, pošle dceru z Los Angeles zpět do její venkovské domoviny. Miley musí během jediného okamžiku vyměnit úžasné šaty a záři reflektorů za staré, ošoupané džíny na rodinné farmě kdesi uprostřed Tennessee a čelit otázce, zda může žít zároveň jako Miley i jako popová hvězda Hannah Montana. (TV Nova)

mira.l

Mno, v zásadě je to nebetyčná blbost, a jako nebetyčná blbost se to tvářilo prvních asi 15 minut, kdy jsem chvíli uvažoval, že to vypnu. Pak se to rozjelo do jakžtakž kukatelné formy, poté, co Miley/Hannah odvezl tatínek na venkov do Tennessee, odkud pocházela, a i díky pěkné krajině se na to dalo koukat. Billy Ray Cyrus jako zpěvák mi nikterak nevadí a koneckonců Miley taky ne, takže to beru víceméně jako hudební film, které vcelku můžu. Díky poměrně silnému zastoupení hudební složky a několika slušným písničkám nakonec hodnotím takovýma trochu ušmudlanýma 3 *, od čistých třech mě trochu odradil ten konec, kdy Miley odhalí pravou identitu a nechce už být Hannou, a zároveň po chvíli si opět tu paruku nasadí a coby Hannah jede dál, to mi přišlo docela divný i na Američany. Podotýkám, že o existenci stejnojmenného seriálu vím tolik, že existuje a tím to končí, takže možná i díky téhle absenci mi ten "děj" přijde ještě divnější. Kdybych ten seriál znal, možná by to do sebe zapadlo víc. Jednou jsem viděl, myslím, že stačilo, pokud bych se na to někdy chtěl podívat znova, tak vyloženě jen jako na hudební film, po hudební stránce mě to vpodstatě nezklamalo. Ještě snad dodatek ke zdejšímu hodnocení. 26% je opravdu bída, upřímně zase až TOLIK špatný mi to nepřišlo, už jsem viděl filmy, které mě osobně nudily mnohem víc. ()

RedRose

Naprosto chapu vylevy zde pritomnych ale na rozdil od nich se shoduju s komentarem JFL a myslim ze vetsine uz chybi potrebny nadhled a pochopeni pro cilovou skupinu, ktere je tento "film" urcen... ()

Koonix

Keby som bol mladší tak by sa mi to asi páčilo, ale keď vydím tie všetky výrobky Hannah Montana, je mi na vracanie. ()

AnyLae odpad!

Mno to mě po***!!! Zřejmě jen ptýtvám slovy, ale NE NE NE NE NE!!! Z tohohle má člověk s mozkem noční můry! ()

dino.h

Nevím. Možná hromada záporných komentářů před shlédnutím, možná 2 roky starý výběr z hroznů veltínu pro mě udělal tento snímek zkouknutelným. ()

KdG

Dávám hvězdičku za to že je celkem pěkná, páč dovedete si představit žeby v té kravině by hrála nějaká vysloveně ošklivka ? To už by na to fakt nikdo nekoukal. ;-) ()

Epimetheus odpad!

Najväčšia prkotina na svete. Neznášam Hannu Montanu a všetko čo zatiaľ robí je odporné gýčové a nevkusné.Hudbu aj filmy aj seriály. Fuj. ()

Judy24

Já snesu velké blbosti, ale jsem ráda, když vidím, že nad tím někdo uvažoval a točil to s tím, že to bude oddechová blbost (Charlieho andílci, Hairspray...). Jenže Hannah Montana: The Movie dělá z života teenagerovské hvězdy velké, velké drama, plné přehnaně srdečných gest, zoufalých pohledů do nikam a složitých myšlenek, které tam nemají co dělat. Peter Chelsom se z filmu o Hance Montance snažil udělat rodinné drama s komediálními a hudebními prvky. A vyšla mu z toho přeslazená, přeidealizovaná teenagerovská fraška, což je škoda, protože čistou romantickou puberťáckou slaďárnu bych mu asi se dvěma hvězdičkama odpustila. ()

johhny007 odpad!

Myslím , že tohle se moc nepovedlo , ale podíval sem se na to sám a chtěl jsem to vidět to svědší o tom , že sem se na to těšil je jej seriálu jsem dal 3 , ale tomuhle to dát nemůžu bohužel ani 2 hvězdy je to odpad! a to mě na tom mrzí!!! ()

TaNya_

Jajajaj, a jak já ju měla ráda. Holt každý je jednou trochu odrostlejším dítětem a i pošetilé záliby se musí odpouštět. ()

Scraffy

Nie je to až taký zlý film. Má to celkom slušnú zápletku a obsadenie nie je až také zlé, ako v pôvodnom seriály. Má to aj celkom vydarené humorné pasáže. Mám z toho dobrý pocit. Priemer. ()

Dub-C odpad!

Byl jsem na tomhle filmu, kdyz jsem prebihal ze salu do salu :-x :-D a videl jsem ho jen 20 minut. muzu rict, ze mi fakt bylo spatne a to myslim doslova.... 5*ovej odpad! ()

Marťan hledá lásku

Marťan hledá lásku