Miley Stewartová není obyčejná středoškolačka s normálními starostmi. Má totiž tajnou identitu, je slavná zpěvačka Hannah Montana, ze které se ale postupem času stala rozmařilá celebrita. Když se v luxusním obchůdku popere s modelkou o jediný pár vysněných bot, začíná mít její otec plné zuby hvězdných manýrů své dcery a chce dívku vrátit zpátky na zem. Aby jí ukázal, co je v životě opravdu důležité, pošle dceru z Los Angeles zpět do její venkovské domoviny. Miley musí během jediného okamžiku vyměnit úžasné šaty a záři reflektorů za staré, ošoupané džíny na rodinné farmě kdesi uprostřed Tennessee a čelit otázce, zda může žít zároveň jako Miley i jako popová hvězda Hannah Montana. (TV Nova)

radaauer

samozřejmě hodnocení trochu zvedám, ale tady se na ten film plive více než si zaslouží. je to zábava pro preteenagerky s relativně kvalitní muzikou (tohle popcountry je snesitelnější než třeba zpívající žabák, kterého tahleta věková skupina obvykle poslouchá), slušnými hereckými výkony (i když neklonit hlavu a mile se tvářit do kamery zas není taková dřina), západy slunce, jízdami na koních. Nechme holčičkám ještě chvíli idylické dětství a sami koukejme a hodnoťme opravdové filmy. ()

Renie42

Nejsem fanoušek HM, ale na film jsem se přesto podívala. Čistě ze zvědavosti, kvůli diskuzi, která tu je a taky kvůli ostatním komentářům. Nijak to nezatracuju, nezkrátili se mi žíly, písničky se dali poslouchat, děj sice jednoduchý, lehce předvídatelný. Prostě stručně a jednoduše řečeno: Kdo HM opravdu nemusí, ať se nedívá. ()

JajinkaBec odpad!

Otřesné... Naprosto upřímně přiznávám, že jsem vydržela asi jen 20 minut, zbytek filmu jsem "proklikala" a při každém dalším kliknutí jsem se cítila ještě o něco hůř. Sláva okamžiku, kdy jsem to vypnula úplně! Chudinky dvanáctiletý holčiny, který se v tomhle vidí... Když si za vzor svého života vezmou "film", který působí dojmem natolik nereálným s lidmi vyretušovanými jako z předních obálek časopisů, pak už se asi nemůžu divit, proč si mnohé připadají jako královny tohoho světa... ()

Prubner

Dokonalý spotřební výrobek pro čtenářky časopisů Bravo, Dívka a kdoví jak se všechny ty sračky jmenujou. Tvůrci odvedli slušnou práci, funguje to. Co se týče herců, jediný slušně hrající člověk široko daleko je kupodivu taťka Cyrus, na druhé straně ten mladý nápadník-kovbojíček je totální dřevo. Víc hereckého talentu než on mám i v palci u nohy. Miley by si měla zaplatit herecké kursy, aby ji tam naučili, že nemá tak přehrávat. Ale, pánové, co si budem povídat, Miley je neskutečná KOST, a až trochu vyroste, bude z ní neskutečná SEXY KOST, kterou bych z postele věru nevyhnal. Ale to sem vlastně nepatří. ()

lobodlak

Nevím proč se tu všichni na tomhle filmu tak hojí a ke svému zděšení se ho musím zastat. Seriál je odpad, to je pravda. To bez pochyby. K filmu jsem tedy přistupoval s velkými předsudky. A chyba. Jde o perfektně odvedenou práci v rámci filmu pro jasnou cílovou skupinu a pro jejich rodiče, když už s nimi jdou do kina. Samozřejmě se na plátně neodehrává nic revolučního, ale celý film funguje tak, že je u něj člověku příjemně. Z to čtyři hvězdičky. A pátou na truc, když všem Hanna tak strašně vadí. Jo a ruku na srdce někteří odpadisté, tak nízko tenhle film opravdu není. ()

MikeMyers

Jako sorry moznas eto muze zdat hloupy ale myslim si že to je asi tak stokrát lepší než 398 pokračování prci prci prcičky a podobnejch scary movie a tak. ()

Cherry_Bomb

Priemerný film pre dospievajúcich, ktorý má slabé hodnotenie len preto že sú tam dve slová: Hannah Montana. Niektorí ani film nevideli a už ho ,,odsúdili“. Myslím, že by mali hodnotiť najmä tí pre ktorých je tento film určený. Je jasné, že dospelého človeka tak neosloví ako dospievajúce dieťa. Možno sme prejedení Hannah Montany, ktorej tvár je takmer všade, ale to nie je dôvod hodnotiť niečo čo sme nevideli alebo nedopozerali. Určite si zaslúži aspoň tie 2-3 hviezdičky tak ako ostatné filmy pre dospievajúcich. Som si istá, že keby to nemalo názov Hannah Montana určite by to malo vyššie hodnotenie. Hannah Montana je idol a senzácia dnešných detí a to, že film bude mať takéto hodnotenie na tom nič nezmení. V seriáli tak ako aj vo filme je pointa, ktorá mladému divákovi ukazuje správnosť rozhodnutí a dôležitosť priateľstva a rodiny a najmä túžbu ísť za svojim snom. ()

Katte

Jak jsem se dočetla v komentáři Nathalie "♀+ ♂+ ♥+ ♫ = $". Jasná rovnice. Zas tak strašné abych tomu dala odpad! to nebylo... jako podklad k pletení náramku a jiným činnostem se to dá ;) ()

Jerrysus odpad!

Už jen nosit penál s hlavou té šílené ženské z filmu je hřích, nehledě na to, že sedět pár sekund u téhle naivní cvokárny, je naprosté utrpení pro mé nervy. ()

Tasartir

A proč na to koukáte, když to není určené pro vás :D Koukám na to s dcerou a bavíme se... A o to jde... Vtipné, pořád se něco děje i hezká písnička občas zazní, člověk se nenudí.. ()

RigorMortis odpad!

Nuž popularita je často viac na škodu, než na úžitok...Niekoľkokrát videný High School Musical sa aspoň dal zniesť a mal akú-takú pointu, no toto je prachsprosté vyhladzovanie mozgových buniek -násťročných detí. ()

Marťan hledá lásku

Marťan hledá lásku