Děj hororu se odehrává v ospalém městečku Riverton ve státě Massachusetts, kde koluje legenda o sériovém vrahovi s rozpolcenou osobností - rivertonském rozparovači. V den, kdy zemřel, přísahal, že se vrátí, aby zavraždil sedm dětí, které se v noci téhož dne narodily (říká se jim Rivertonská sedma). Patnáct let to byla jen povídačka pro děti - až do šestnáctých narozenin dětí z Rivertonské sedmy, kdy je neznámý útočník začne jednoho po druhém vyvražďovat. Zrodil se rozparovač znovu v těle jednoho z nich, nebo snad tehdy vůbec nezemřel? Přežil snad pád do řeky v hořícím voze ambulance? Jeho tělo nebylo nikdy nalezeno, policie tedy věřila v logické vysvětlení, že leží na dně řeky - ale je to tak opravdu? Vše závisí na jednom šestnáctiletém chlapci: musí záhadu rozluštit dříve, než bude on i zbytek Rivertonské sedmy mrtev. (oficiální text distributora)

miromir

zacatek nabral dobre tempo, ale jak film plynul dale slo to vic a vic do sracek a nakonec se to promenilo v totalni blbost 1* za prvnich pet minut ()

uprchlice

"Vem si mou duši" je ukázkovým horrorem, jak se dá zkombinovat slasher s trochu duchařiny. Ovšem od režiséra Wese Cravena (série "Vřískot" a "Noční můra v Elm Street") jsem čekala něco jiného. Zkrátka šlápl vedle. Ne že by byl film špatný, ale sám o sobě do sebe nezapadá. Zkrátka klasický slasher a duchařina (navíc démonická) mi nepřišli "nachuť". Ze začátku jsem byla nadšená z toho, že film neměl ani 10 minut a už se rozběhla doslova jatka! Postupně ve mně mé nadšení klesalo. Hlavní hrdinové mi byli nesympatičtí, chovali se hloupě a byli nudní v tom, co dělali. Zkrátka mě zklamalo to, že to byli šestnáctiletí puberťáci. Scéna, ve které chtěl hlavní hrdina Bag (Max Thieriot - "Ochránce" ) vědět, co si o něm myslí jeho holka snů Brittany byla nudná, nezajímavá a zbytečná! V tu chvíli jsem měla pocit, že žádný horror nesleduju. Naštěstí jsem počkala a přišla další vražda způsobem takovým, že tekla (zase) krev! To film alespoň trochu zachránilo, ale přesto si stále nezískal mou sympatii. ()

IKOLA

Z nejakého dôvodu drvivá väčšina tento film neznáša. Pre mňa bol ale oveľa príjemnejší, tajomnejší a atmosférickejší než všetky tie remaky horových klasík od Michaela Baya. Príbeh mi prišiel celkom zaujimavý, celá tá metaforická línia s kondorom tiež ušla, riekanka desivá. Bohužiaľ potenciálne najzaujímavejsia dejová línia o prevtelení duše zabijaka do jedného z detí, neskutočne nevyužitá. Chcel som aby to bola variácia na "10 malych černoškov", no to sa nestalo. Celkovo ale príjemne hororové prekvapenie s neopozeranými tvárami, ktoré ale mohlo byť oveľa vydarenejšie. ()

Figuto

Ať to bylo od začátku jakkoliv klišovité, chytil jsem se. Podobnost s Vřískotem (a jemu podobnými) je jasná, což mi není na škodu, casting mi sedl, všechno to zapadlo a trefilo se do mojí chuti. Nemůžu si pomoct. Tady je krásně vidět, jak mnozí lidé berou filmy tak strašně vážně, až je to smutné. ()

Pattrick

Neskutečně slabé, tak slabé, že jsem to dal na dva zátahy... Wes režijně pořád umí, to jo.. ale scénář, ehm? Alespoň se snažil závěrem, všechno zmást, pozměnit.. jenže osobně mi bylo jedno jak to všechno skončí. Ani ty vraždy, nebyly nic extra, kuchnutí, stříkání až nějak moc digitální krve, toť vše.. Jeden plus za skvělé leknutí ve skříni.. škoda, uvidíme, co vznikne ze Scream 4 ()

limalama

Docela příjemně strávená hodina a čtrvrt. Nové tváře herců celkem ujdou a Wes pořád umí, jeho filmy prostě baví! 6/10 ()

BigJohn02 odpad!

Tak tohle se Wesovi nepovedlo. Čekal jsem nějaké zábavné vzrůšo, ale tohle je fakt příšernost. Co ale zaslouží extra pozornost je casting: najít smečku tak nesympatických puberťáků dalo určitě velkou práci. Zvlášť hrozný je ten nadržený trouba a pak místní "krasavice", kterou všichni milují - akorát jsem vážně nepřišel na to, co na ní kdo proboha vidí... ()

OlinO odpad!

Nechápu, že někdo,kdo natošil Vřískot může natočit tak hrozné béčko.Strašný příběh,ještě horší herecké výkony,amatérská kamera. Loutka rozparovače s kterou se na začátku filmu teenageři straší je strašidelnější jak samotný rozparovač. Příběh spíše připomíná seriál pro náctileté o dvou kamarádech (loserech),kteří dostávají kopance ze všech stran. V seriálu by jsme se tomu aji zasmáli,ale v hororu? Možná chtěl Wes Craven udělat béčko ve stylu Jeepers Creepers akorát z Jeepers Creepers se stalo takové v uvozovkách " kultovní B " ale My Soul to Take toho podle mě nikdy nedocílí. ()

JMA

Těšila jsem se na další skvělý horor ( naivně sem soudila podle obalu ), ale byla sem doopravdy zklamaná. Je to spíš komedie, než horor..Nemastný, neslaný..přesto dávám 2** za zábavu a za kondora, u kterého sem měla chvíli pocit, že se film konečně rozjede, bohužel se tak nestalo..Hororovým nadšencům rozhodně nedoporučuji. ()

ko.mar1

No tak isto ma film bavil viac ako Scary movie ale tiež menej ako Mlčanie jahniat napinavé to bolo otom potom ale tie vrražebné sceny slabota ,až na zaver, tam sa to ešte trocha dalo pozrieť. ()

Deacon59

Takovou řadu nesympatických postav to se hned tak nevidí. Je tam náznak několika zvratů, ale vše vychází do ztracena. Není prostě komu fandit. ()

Trinactka

Booože, to bylo jedno velké zklamání... Nuda a zase jenom nuda... Dvě hvězdičky alespoň za to, že mi to zaplnilo jinak nudné dopoledne.. ()

tommco

Toto je tak pre publikum do 13 rokov. Vreskotová vyvražďovačka s takými tými primitívnymi jednoduchými všetko vysvetľujúcimi dialógmi a množstvom hlúpych klišé (fakt hlúpych, lebo klišé ako také, keď je podané zábavne mi neprekáža). Absolútny záver, myslím tú poslednú minútu alebo dve keď je po všetkom, je hodný rozprávky pre deti v predškolskom veku. Dve hviezdy má u mňa za to, že som to dokázal dopozerať a nezaspával som pri tom. ()

d-nao odpad!

Skoro dvojhodinová smršť o ničom. Hlavná postava lezie na nervy viac než nová reklama na durex. Amen tma a tento hnoj radšej nikdy viac. ()

Tossico

Tak jako horrorová komedie je to dobrý, zasmál sem se. Ale jako horror už moc ne. Vraždy byly fakt takový nijaký. Víc to funguje jako komedie. Jinak špatný to nebylo, nenudil sem se takže hodnotim 2 + 1 hvězdu za ty vtipný scény. ()

Indy_

Tohle jednoduše nebylo dobré... Scénář který jedoduše nefungoval, jednorozměrné postavy, poměrně hrozné efekty... Nemluvě o tom, že všechny postavy ve slasher hororu byly zabity off sreen... Ovšem už vyloženě směšný začátek varoval, že na tento ,,horor" se nemůžete koukat vážně. A to námět filmu byl skutečně dobrý, nebo aspoň minimálně zakjímavý. Vrah, který má svou osobnost, rozpolcenou do několika lidí, ve kterých nadále přežívá. Ovšem, musí to být zpracováno kvalitně. 2/10 ()