poster

Experiment Belko

 • USA

  The Belko Experiment

 • Velká Británie

  The Belko Experiment

 • Austrálie

  The Belko Experiment

Akční / Horor / Thriller

USA / Kolumbie, 2016, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dubinak
  ****

  Velice slušná napínavá záležitost s charakteristickými postavami, dobrou pointou a ještě lepším závěrem. Kdybych měla vytyčit zápory, asi řeknu, že se jede hodně rychle na počty mrtvých a to je asi tak všechno, Víc má Belko totiž kladných vlastností. Například, že postavy jednají v rámci možností docela logicky, jsou sympatické, stopáž krásně odsýpá, příběh drásá nervy a navíc netradiční konec si žádá řádné ohodnocení a to jest čtyři hvězdy, protože Belko je opravdu kvalitní "experiment".(1.7.2017)

 • Martin741
  ****

  REziser Greg McLean ma nazhavil roku 2005 filmom Wolf Creek., Z toho som odvaleny, tak to bolo dobre. Potom trochu zakopl s Wolf &Creekom 2, to alemne nevadi, od prirodzenia som tolerantny. Tomuto proste musim dat 80 % nech a deje co sa deje. Uz uvod v style - "Zabili by ste niekoho keby to malo znamenat vase prezitie" je kvalitny. Potom nasleduje klasicka brutalna strasidelna hororova jazda. Objavene vdaka tomu, ze filmovu teoriu som uspesne vymenil za filmovu prax : 80 %(13.1.2021)

 • TKKMR
  ****

  Greg McLean ani tentokrát nesklamal a ukázal, že s ním ako s hororovým režisérom treba počítať. Oproti jeho predchádzajúcim, síce krvavým, no scenárovo predsa len jednoduchým filmom je The Belko Experiment v istých ohľadoch o čosi prepracovanejším dielkom. PS: Nevie niekto náhodou na akú adresu sa posielajú žiadosti o prijatie do zamestnania do Belko Industries? Vopred ďakujem.(15.6.2017)

 • Praxis
  ****

  Hunger Games v krvavém módu, kdy místo Rohu Hojnosti máte k dispozici mnohem sofistikovanější zbraně jako třeba kancelářský papír, sešívačku nebo dokonce - pozor - i parádní epesní propisku. Roztomilý horůrek z dílny Jasona Bluma spolu s produkčním dohledem Jamese Gunna (jo, ten ze Strážců Galaxie) ve vás vyvolá příjemné úsměvy nad tím, jak je dnešní korporátní svět zkažený. Tohle mě bavilo a moc. 80%(28.9.2019)

 • Yoshitsune
  ****

  Bylo hodně her, kde šlo o přežití, uveďme si pár příkladů: DOA kde šlo hlavně o poprsí ženských hrdinek, The Condemned chvástavý Vinnie Jones, co ale ve výsledku nic nepředvede, Tekkenů který spadli do céčkových vod, Aréna tam hrál Kellan Lutz, takže to mluví samo za sebe a Hunger Games kde se už v druhém díle, řešila hlavně politika a všichni chtěli zabít Jennifer Lawrence. Tak z těch všech her, vychází The Belko Experiment jako jasný vítěz. Roztomilý a sluníčkový lidé, pracují ve sluníčkové firmě a mají se prostě žůžově, ale když dostanou možnost, vylít si svoje citečky, tak se začnou mordovat, šikanovat a všelijak ubližovat a je to hrozně super. On je jasně citelně znát, že za scénářem stojí James Gunn, vtipný hlášky mají kadenci rotačního kulometu, viz klíčky hozený na zem a hlavně John C. McGinley, ten je naprosto úžasný. Logicky Gunn do filmu procpal i svého bráchu a svého oblíbence Michael Rookera, který má roli, která jde dost proti proudu a však o to je lepší. A tak největším problémem je připosraný hlavní hrdina, který celý film sbírá odvahu a když už ji najde, tak neni koho zachránit, takže tady je největší mínus celého filmu. Ale jinak bomba, Greg McLean si napravil svoji špatnou karmu - The Darkness a je zpět a opět je důvod, se těšit na dalšího jeho filmy.(16.7.2017)

 • - Zhruba v čase 52:00, je děj doprovázen hudbou Antonína Dvořáka z „Rusalky“ – „Měsíčku na nebi hlubokém“. (kalysta)

 • - Spolu s filmem vyšla i hra ve virtuální realitě „Belko VR: An Escape Room Experiment“. (Osiris_o.O)