Je to šest let, co se Kumar s Haroldem přestali přátelit. Z Harolda se stal úspěšný podnikatel, přestal kouřit trávu a oženil se s přítelkyní Marií. Kumar pořád žije ve svém zanedbaném bytě a jeho těhotná přítelkyně Vanessa ho opustila. Maria a Harold mezitím chystají vánoční oslavy a dozvědí se, že Mariin otec Perez i s dalšími příbuznými zůstanou na celé svátky. Pan Perez nemá Harolda rád, přináší i přes jeho protesty vánoční stromek a začne mu vyprávět, jak ho osm let pěstoval. Rodina odchází do kostela poté, co Harold slíbí, že stromek nazdobí. Mezitím ale přináší pošťák do Kumarova bytu balíček, jehož adresátem je Harold. A tak se Kumar rozhodne balíček doručit. (TV Nova)

Elbarto08

Tak strašně přehnané a takové hovadiny tam. Hvězda za to, že to byl Harold a Kumar, druhá za pár vtipných momentů (reklamy na Waflebota nebo jak to bylo) ()

boul

Jestli tohle mělo být pokračování celkem úspěšné a průměrné americké komedie o dvou přátelích Kumarovi a Haroldovi a jejich huličských chvilkách s hladovkou mířijících do White Castlu tak to ani nečekejte, bylo to trapný a ubohý a scénař byl hroznej a to nemluvím ani o některých rolích.. Pár dobrých vtípků film neudělá a jedno zhlédnutí mě stačilo a jestli Neil Patrick Harris myslel vážně, "uvidíme se ve čtyřce" tak to radši odpalte studio a zakopte všechny kamery! Danny Trejo do důchodu.. 2* 40% ()

Rikky007

Ve trojce kluci chytli druhý dech. A po trapnějším dílu přichází zas docela solidní sranda. Jako náplň cesty autobusem víc než dobrý. ()

johnywalker

Ačkoli jakkoli potěší zmrtvýchvstání legendárního NPH a skvělá parodie na svojí osobu, tak další pokračování Machete, ehm pardon, Harolda a Kumara, nijak nevyniká nad ostatními. Spíš naopak bohužel. Co je tedy jiného oproti prvním dvoum dílům? Danny Trejo potěší, ale ten je poslední dobou všude, rádoby příběh se posunul na opravdu jinou (vyšší? spíš prostě jinou) úroveň a četnost pochybných, trapných, přehnaných situací opět vzrostla, přestože jsem si už myslel, že už to nejde. Zkrátka, žádný zázrak a Zhulenej vlak by se měl zastavit ve třetí stanici... Přecejen oba hlavní představitelé stárnou a NPH tu taky nebude navždy. ()

Kingjiri

Pro mě překvapivě nejlepší díl z celý série. Rozpočet určitě zase trochu nabobtnal, a to se projevilo na technický kvalitě snímku. Scénář je ujetej (v dobrym slova smyslu) jako vždy a nápad s vánoční tématikou zafungoval na výbornou. Neil Patrick Harris si dělá srandu sám ze sebe a jeho výstup opět patří k tomu nejlepšímu z celýho filmu. Danny Trejo svojí vedlejší rolí taky potěšil. A nevim, kde jinde je možný vidět Santa Clause hulit z bonga nebo pořádat sv. Petra párty v nebi? Myslim, že se na tuhle tak trochu jinou vánoční komedii určitě někdy podivám znova, čtyři slabší hvězdy. PS: Mám pocit, že uvedení 3D verze do kin naplánovali tvůrci spíš z recese (což naznačuje i pár gagů a hlášek, co se tu na tohle téma objeví). ()

Torgal

Ach jaj. Nie som žiadnym fanúšikom tejto huličskej už trilógie, ale prvé dva diely ma dokázali spoľahlivo pobaviť. Hoci obsahovali viacero trápnych okamihov, tie vtipné s prevahou dominovali. V tretej časti je situáciu presne opačná a trápneho nefunkčného humoru je tu viac než by bolo zdravé. To isté sa dá povedať o 3D - tak samoúčelné, zbytočné a otravné 3D som ešte nezažil (a to som to prosím pekne videl v 2D). Nečakané výrazné plus za Dannyho Treja, jeho nástup na scénu nemal chybu. 4-/10 ()

Ondr@932

Stále zábavná komedie která umí pobavit, akorát na jedničku to už nemá :-( A co mě nejvíc nasralo byly ty animace které tam byly docela často! Takže to vidím na průměrný film 5/10 ()

kersten

No.... zahúlime uvidíme 1 hodnotím priemerne až nadpriemerne, každopádne pobavila. Dvojka bola už výrazne slabšia. Trojka na tej istej úrovni, ale tu situáciu akosi zachránila vianočná atmosféra, na ktorú ja mám neskutočne veľkú slabosť a viem tomuto filmu čo to odpustiť. ()

cm hardy

Dle mého názoru, se tento film velmi povedl, ačkoliv z této trilogie není nejlepší. Na kvalitě tohoto filmu se podepsaly jak skvělé herecké výkony herců Johna Cho a Kal Penna, tak dobře zvolená vánoční atmosféra. ()

sokiss

teda jsem docela v šoku za tak vysoké hodnocení... to se to všem tak líbí? možná je to mnou, asi na takové ptákoviny začínám být stará. ne vážně, tohle bylo naprosto otřesný! první dva díly docela ušly (druhý se mi dokonce líbil o něco víc). jsou to sice taky kraviny, ale řekněme, že ještě docela "vkusný". ale tady to byla jedna kýčovitá absurdita vedle druhý. zhulené děcko, co lítá po stropě? záchranářský robot na vafle? Neil v nebi, kde Ježíš kalí? ale co jednoznačně "vyhrálo": postřelený santa, kterýho Kumar vzápětí "operuje" a následně je Santa hodí domů... tohle prostě NE! a jsem ráda, že jsem to neviděla v kině. vidět to ještě v 3D, tak už mě fakt vomejou! ()

Hpatrik

Až na ty přehnané 3D-digitální orgie je to docela slušná zábava s pěknou řádkou vtipů, nekorektního humoru a sympatickou ústřední dvojicí. Předchozí díly mě nějak minuly, tak tenhle nedostatek snad napravím. ()

Divian(R)

Dám 5 hvězdiček, protože se rád směju a už se nenajde moc filmů, který mě rozesmějou. Trošičku mi vadily vynucené 3D záběry a občas zdlouhavost u některých scén, ale je to film o hulení a zhulencích, tak se to dá odpustit. ()

Psycho.R

Přesně jak jsem čekal, je to 3D, tak nacpeme do záběru co nejvíc kravin, co by mohli lítat na diváka a tim máme film v cajku. S tim já se, ale nespokojim, oproti prvním dvěma dílům chybí naprosto nadhled a bizardní situace. Byl jsem zklamán :-( ()