Val je velmi atraktivní a vzdělaná mladá dáma posedlá sexem. Je schopna milovat se s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv. Permanentně loví nové muže a každé toto setkání jí přináší uspokojení. Její deník je svědkem všech milostných eskapád se spoustou pikantních detailů. Posedlost se stále zvyšuje a proto se vzdá lukrativního zaměstnání a stane se prostitutkou v luxusním privátním klubu. Postupně ale odhaluje i stinnou stránku tohoto „povolání“: násilí a drogy. Smrt její blízké přítelkyně ji přesvědčí, že je čas postavit se na vlastní nohy... (oficiální text distributora)

Mat21

Poněkud odvážně pojatý příběh promiskuidní Valerie publikovaný na filmovém plátně. Již ve svých 15 letech Valerie došla k poznání, že nejlépe dokáže komunikovat s lidmi a poznávat je prostřednictvím hry s těly. O 13 let a nespočetně milenců později se však stupňuje hlodající nejistota v absenci jakéhokoliv vztahu, který nebude naplňován pouze sexem. V přijímacím pohovoru poznává šarmantního Jaime Rijase, který nedokáže odolat sex-appelu Valerie a rodící se vztah velmi rychle vrcholí společným životem v noblesním vyhlídkovém bytě mrakodrapu. Pohádka končí v okamžiku, kdy nalézá Jaimeho šňupajíc drogu s lehkou ženou v náručí. Vzbouření organismu po nedostatku něhy Valerie řeší nejlepším možným způsobem, stává se společnicí v noblesním pánském klubu. A žádný zaměstnanec nemůže být lepší než ten, který ji vykonává s chutí a vášní v sobě vrozenou. Valeiina babička však měla pravdu, ať ve svazku manželském nebo v bordelu, stále bude něčím majetkem. ● Nejprve jedna rada, koho pobuřuje už jen slovo nymfomanie, nechť se filmu vyhne šikokým obloukem. Já jsem však ve filmu skrz Valerii nalezl zcela jiný pohled na suxuchtivé ženy. Příběh byl velmi umně vykreslen a postaven na měnícím se přístupu k životu hlavní představitelky, uvědomění si přibývajících let a nutnosti životních priorit. ║18.9.2009║ ()

fifi.m

Pěkně blbej film. Nesympatická hlavní hrdinka, která navíc vypadala minimálně o deset let starší, než měla být. A nebyla to ani tak nymfomanka, jako spíš normální děvka. A závěr filmu - jedno velké klišé, nějaké to důležité uvědomění a zřejmě nějaká důležitá myšlenka. ()

rgrohol

Prvních 40 minut bylo na úrovni erotických filmů vysílaných na TV nova, druhá půlka filmu byla na můj vkus až příliš ubrečená a hrající na city. Hlavní hrdinka není ani hezká, ani sympatická. I podle komentářů tady to ale vypadá, že slečny film vnímají trochu jinak a většinou se jim líbí. U tohoto filmu asi každý musí posoudit sám a nemůže se spoléhat na názor někoho jiného.. ()

Kiedes

Mám v sobě vrozený blok, že nemůžu dát odpad ničemu, kde souloží nahé ženy. Takže tu máme jednu hvězdu. Druhá hvězda je za slečnu nymfomanku, která se mi líbila a zdála se mi i jako obstojná herečka. Jinak příběh o ničem, pornoherci otřesní, eorické scény se snažily tvářit jako umění, ale umění to opravdu nebylo... Kamarád mi před filmem řekl, že je to jako docela blbý porno, ale myslím, že jsou na světě horší věci, třeba pán bez nohy. ()

Money_too

Dobrej film jako předehra když se na to díváte s ženskou... horší pak je,když je ženská drobet feministka,jelikož feministických blábolů na chlapy je tam požehnaně ! Shnutě je to 3,14čovina naprosto ale naprosto o ničem! ()

Jeremiah

Zde se dají dát hvězdičky pouze za častou nahotu a průpovídky G.Chaplinové typu : užívej si dokud můžeš, protože později budeš litovat promarněných šancí ; splň si všechna svá přání a sny ... etc. Jinak oceňuji snahu nakouknout do zákulisí veřejných domů a ukázat, že i lehké děvy to nemají vůbec lehké. ()

andaa

Námět zajímavý,ovšem jeho potenciálu bylo využito na minimum. Nkteré scény jsou dobré, bohužel je střídá mnoho slabých. Ani hlavní hrdinka není moc přesvdčivá ve své roli a vedlejší role ji zastiňují. A je to vážně škoda. ()

Matli

Čekal jsem trošku větší vzrůšo, jak po dějové stránce tak i po ero stránce. Uplně nejhorší to ale taky nebylo, druhá půlka filmu byla lepší dějově a ta první zase více o sexu, ale ani jedno nebylo na průměr. U tohoto filmu to říct můžu - postava hlavní hrdinky byla za 4 * :-) ..............takže 37% ()

Amplifier

Tak tohle je hrozná blbost. Od začátku až do konce jsem se ptal sám sebe jestli tohle myslí Christian Molina vážně. Kamera se snažila být zajímavá, ale podle mě byla trapná scény zachycené zrcadlově se až příliš čassto opakovali. Deník nymfy si už určitě nepustím 30% ()

mala_kea

Zajímavý nápad ve velice špatném provedení. Nemělo to žádnou štávu, bylo to zbytečně utahané a také mi přišlo, že po půly filmu režisér už nevěděl, co tam má přidat, proto se rozhodl "improvizovat" a flákat tam scény, které by to do dotáhly do těch 95 minut. Neprocházet se tam Belén Fabra věčně nahá, nebýt tam každou druhou scénu sexu, jednalo by se o jasný odpad, ted abych nevypadal jak blbec hodím alespoň jednu hvězdu ()

robo7773

Povrchne, chybalo tomu viacej atmosfery, trochu to mohlo byt brane viac drsnejsie zdalo sa mi to trochu povrchne rychle a bez štavy. Možno zaujimavý fenomén, možno až trochu filmovo neprebádaný a preto pre mna zaujimavý a pre mužské osadenie na 100% lákavá téma! ()

Mike.mk1

No nevím, tenhle film mi moc neřekl. Mám dojem, že kdyby hlavní hrdinka nebyla nymfomanka ale "normální" ženská, která v životě něco zažila, bylo by to stejný. ()

merigieren

Tak někdo rád kouká na filmy a pak je kritizuje a jiný si hraje se svým tělem. Taky tady nikoho neodsuzuju za to, že kouká každý den na jiný film :-) otázkou je, zda ten příběh stojí za to, aby byl natočen. Já to nevím, svým způsobem se mi zdála pointa logická a příliš jednoduchá. Krásná dívka ráda zažívá doteky a je jí jedno s kým, což není až taková pravda, protože násilí jí to dokáže znechutit. JInak řečeno: sex z donucení naní to pravý ořechový. ()

Rockerman

Chorobně sexuchtivá Valerie teprve po velmi nepovedeném vztahu s cholerickým žárlivcem a krátkou kariérou prostitutky přijde na to, že si je třeba užívat života a že sex není to úplně nejdůležitější. Poněkud plytké vyprávění, které už více vidět nemusím. Na kostýmech hlavní představitelky dost ušetřili, protože Valerie je z těch 95ti minut filmu asi 60 minut nahá. 50% ()

Slava4

Strašná hovadina! Takhle nudný film bych v tomhle žánru teda nečekal a jediný důvod proč jsem u něj neusnul bylo to, že jsem musel každou chvíli mačkat šipku dopředu.. ()

BOURQUE

Jediná chyba tohto filmu je to, že sa viac sústreďuje na erotické scény ako na to, aby správne položila nie príliš jednoduché otázky voči divákom. Každopádne Belén Fabra je prekrásna a svoju úlohu v rámci možností zvládla na výbornú. Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

bolf!k

Tenhle film si hraje na něco, čím opravdu není. Snaha porozumět nemocným lidem se utápí v softpornografických scénách, které jsou jinak nicneříkající a tak trošku účelové ale hlavně co nejvíc šokující. U řady filmů je lehká erotika jedině plus, ale u Deníku nymfomanky je to jen prvoplánový pokus získat si diváka k co nejjednodušímu příběhu bez sebemenší výpovědní hodnoty, kterou nejvíc potvrzuje a zároveň utápí slaboduchý scénář bez jakýchkoliv odpovědí. 30% PS: Jako soft velice kvalitní matriál. ()