Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

Kryton

Divný, ale svým způsobem zajímavý film. Popis hlásí komedii, ale za břicho se popadat nebudete.Dík skvělému obsazení, kde všichni hrají perfektně, jsem se nenudil. Celá ta jedi věc měla zábavnou ironii, protože Ewan McGregor hrál ve SW jediho Obi-wan Kenobiho. Jen jsem měl daleko větší očekávání. ()

spaceboyCZ

Ok, tady uz zacina byt neco divneho...dalsi film, u ktereho jsem si nekolikrat rekl [b]WTF?[/b]. O cem ze tento film mel byt? Tohle se u me naprosto minulo ucinkem. Na jednu stranu plno vtipnych scen a skvele herecke obsazeni, diky kteremu film ubihal prekvapive rychle - vyzdvihnout musim hlavne J. Bridgese - nicmene je to film o hovne. Pokud nekdo pochopil, o cem to je a co to ma divakovi rict, rad se necham poucit... Takhle bohuzel to na vice nema... ()

ledzepfan

Docela chápu to nízké hodnocení-Ten film totiž nechtěně slibuje něco, co se divákovi nedostane..Láká to masy diváků hvězdným obsazením, ale je to spíše pro užší okruh lidi akceptující předkládané myšlenky. Má to být komedie, ale suché je to jak kýbl písku. Má to být o špiónech se zvláštníma schopnostma, ale je to o jednotce míronosných jediů a o možnosti přetváření a ohýbání reality v závislosti na nalézání nových postojů, "pravidel hry" a úhlů pohledů. Takže, jestli máte rádi jemný(suchý)humor, nevadí vám-víceméně-nevtipná satira a jste ochotní příjmout myšlenku(poselství) filmu, které zní jako pořádná konina(nebo kozina?), pak s chutí do toho. ()

nirvana91

Nepochopila som to a vtipné to ani zďaleka nebolo. Jediné čo bolo v tomto filme plus, bol soundtrack a obsadenie, to bolo vážne hviezdne (jedine za to sú tie 2 hviezdy). Asi preto som od tohto filmu čakala viac a sklamal ma na plnej čiare. ()

Defaultovna

Môj prvý autokinový zážitok a osemsté hodnotenie! :-) Nuž, klady: výborný casting, krásne zábery piesočných dún, prvky čierneho humoru, prerastajúceho do absurdity (Ja nemám ceruzku! - skoro som umrela), pekná a originálna prapodstata samotnej myšlienky - o sile viery, nech už ide skutočne o vieru v čokoľvek ;-). Zápory? Nedotiahnuté, nekonzistnentné, niektoré vtipné scény sa strácali samé v sebe, no a tiež som nejako nepodchytila kompozičnú štruktúru. Film plný rozporov. ()

Korbitch

Takřka nulový děj zachraňuje plejáda nejlepších herců své doby, jenž ať se snaží, jak se snaží, na víc než 60% to nevytlačí. Děj sice odjel někam na dovču, scénář tady ale vysloveně perlí. Dlouho jsem se u filmu tak nemlátil smíchy! Ono vidět hippie vojáky běhat po louce na lsd, jak šíří lásku a mír, rozseká snad každýho. Jo a ten nájezd autem na minu je úžasnej.:-) ()

SaNcHeZ_cz

Zajímavá záležitost která se marně snaží nadchnout. Co ovšem nemůžu odepřít je fakt, že jsem se místama dobře zasmál. Ale těch míst bylo trestuhodně málo. ()

Paxxx.cz

Bohužel nudná komedie s dobrými herci, která nabízí hodně málo vtipu (rozesmály mě prakticky jen narážky na star wars). V celku jsem zklamaný, protože jsem od tohoto filmu čekal daleko více- 35%. ()

frashmaker

Tak tady nebylo absolutně nic až na pár hodně málo zajímavějších nápadů. Hvězdné obsazení, ale jinak opravdu lautr nic. ()

MartinezZ

Perfektní, dokonalá parodie. Jen není známo čeho. A to je drobnost, která je tu trošilinku na překážku. Pokud totiž někdo nezjistí čeho je to parodie, zbude z filmu jen totální idiotská splácanina bezbřehých hovadin. ~~~ Předpojatost je ošklivá vlastnost. My si ji ale budeme vykládat jako instinkt vybroušený zkušenostmi. A tak máme znovu a znovu možnost se přesvědčovat, že čím více obsazených hvězd je ve filmu, tím větší průser film je. A tady je hvězd opravdu hodně. ~~~ Kam se poděly komedie, které by byly vtipné a komické? Na tyhle kozy se fakt nedívalo pěkně. ()

katasta

Vtipný nápad, pár úžasných vtipů, celé je to krásně pošahaný a srandovní, ale stejně tam bylo až moc hluchých míst a já se mezi těmi vtípky docela solidně nudila. ()

Asgy

Popravdě nevím co si o tom mám myslet. Výborné obsazení, slibný začátek, ale jako celek je to docela o ničem. Pokud to má opravdu být komedie, tak jsem se moc nepobavil. Přišlo mi to spíš jako takové protiválečné "cosi". ()

fremy

Absurdní, zmatené, nevtipné. Netuším ani, co si o snímku mám myslet, protože nevím, zda byl myšlen vážně nebo z recese. V druhém případě můžu říci, že některé scény byly úsměvné, ale jen protože jsou vyhroceny do neuvěřitelného absurdna. Prý příběh motivován skutečnými události s dobrým výběrem herců, přesto nenadchl v žádném ze směrů. Každý z velkých protagonistů má z posledních měsíců mnohem lepší role a není tedy potřeba si kazit večer pohledem na kozy (zvláště pak čtyřnohé). ()

UncleG

Nemám rád slovo "pábení". Jestli se z páně Hrabalova odkazu něco nepovedelo, tak je to právě tohle slovo. Jenže trefnější výraz bych pro "Muže, co zírají na kozy" asi nenašel. Clooneyho agent Cassady si co do pábitelství nezadá se samotným strýcem Pepinem a v mnoha ohledech ho možná i překonal. Samotní muži jsou pak filmem kolísajícím někde mezi podivnou báchorkou a baronprášilovskou komedií, která je díky Bridgesově přítomnosti šmrcnutá příměsí "biglebowskiosti". A v podstatě mě i překvapilo, že dneska někdo natočí komedii založenou na neprvoplánovým, skrytým humoru. No jo, kasovní propadák jak prase. Ale mě tenhle film ke štěstí stačil. ()

Macejko

Aj napriek špičkovému obsadeniu neuveriteľná zívačka. Najlepšie vtipy už boli v traileri a filmu nezostalo absolútne nič. A pritom to mohlo byť tak super... ()

erased

Absurdní humor, to je něco pro mě, a v této šílenosti ho je na rozdávání. Nemůžu se sice zbavit dojmu promarněné příležitosti, s trochou snahy by se totiž výsledek mohl přiblížit i doktoru Divnolásce, ale jako svěží závan mezi komediemi tento film stejně nemůžu potopit. ()

Tirion

Film, který vás asi nenadchne, ale zaručeně vás pobaví. Nelze jej brát vážně a o to lepší je to podívaná. George Clooney dokazuje, že je úžasným komikem a kvalitní scénář mu dává úžasné možnosti k tomu, aby spolu se svými kolegy rozehrál absurdní humornou podívanou. Hlubší smysl ale nehledejte... ()