Film pojednává o soupeření Camp Rocku a Camp Staru, táborů u jezera, jejichž zakladatelé a lídři jsou velcí rivalové. Když první den Camp Star přebere Camp Rocku většinu zaměstnanců, pro tábor Camp Rock je to velká rána. Naštěstí je tady Mitchie, Shane a parta lidí, kteří chtějí kemp zachránit. Mitchie se s vervou pustí do organizování a zdá se, že vše klape, jak má, ale jen do chvíle, než někteří začnou pochybovat nad tím, který kemp je vlastně lepší. Camp Rock tedy učiní razantní krok - vyzve Camp Star na souboj. Zakladatele Camp Staru napadne, že rozhodnout, kdo se stane vítězem turnaje, by měli televizní diváci. Začnou tedy velké přípravy obou kempů a Mitchie je do nich tak zabraná, že začne všem kolem sebe ubližovat a na všechny křičet. Ostatní se rozhodnou, že ji v jejím úsilí nenechají samotnou a společně se pustí do práce. Ve filmu je chytře zachyceno trápení obou kempů, zejména Camp Rocku, a ukazuje se také, že peníze nejsou všechno. Ve finále soutěž prospěje oběma kempům. (suzanne1997)

alyssa18

Ale jo, proč ne? Co se písniček týče, tak byl asi první díl lepší, ovšem tentokrát se aspoň Demi tak příšerně nezubila a vypadala o hodně přirozeněji. A není důvod ten film úplně zatracovat, hodněkrát mě rozesmál a mám z něho celkem dobrý pocit. Parádně jsem si u něj odpočinula. ()

oveckaoa odpad!

Takže hodnocení odpad. A proč jednoduché první díl jsem neviděl (mám to v plánu bohužel). Taneční choreografie je strašná u Lets dance a podobných je aspoň nějaká interakce že do toho prostředí se tančí a jde to i vidět tady vidíte jednoduše jak to mají připravené takže žádná akce. navíc umístění songů je někdy tragické (zvlášť u toho jak řekne že Camp Rock končí a oni do toho zpívají). Herecké výkony jsou strašné (ta blondýna mě připomínala Hannah Montanu fuj) ostatní jsou ještě horší (výjimkou je ten černoch ten se aspoň snažil). Ohledně Jonas Brothers je to první film který jsem s nimi viděl a jestli mají oni herecký talent tak to už potom i dřevo může hrát dělat tam za sebe debila a všemožně blbotsi zvládne i idiot. Jediné plus vidím v songu co byl v duetu a v České a Polské verzi od Ewy Farné což je velmi slabé. Díkybohu že sem se narodil jako kluk a tenhle ´´kult´´ mě minul nebo představa že bych měl doma jejich plakát nebo originálku tohohle filmu je strašná. P.s. Pointa filmu je fakt mazaná a úplně vtipná ačkoli jeden tábor (Camp Star vyhraje) tak stejně se všichni zajímají o Camp Rock :-)) fakt stupidní :-) ()

Imune

Bylo to o chlup lepší jak jednička, ale pořád nemůžu dát 2 hvězdy jen za slušnej konec. Scénář s režií prostě každej slušnej nápad v příběhu absolutně potopily a proto dávám jen hodně dobrou jednu. 25% ()

Lottr odpad!

Na tomhle táboře plným debilů bych nevydržel ani jeden den a takhle nesympatickou hlavní hrdinku jsem už dlouho neviděl.A proč vlastně Camp Rock, když tam rock nezazní ani jednou? Ta hudba je tam příšerná, stejně jako všechno ostatní. ()

I.AM.NOT odpad!

Souhlasím s Payushkou, takže svůj odpad! musím nějak zdůvodnit. Každý film začíná námětem, některé dobrým, některé horším, a některé, jako tento tak debilním, že silně pochybujete, jestli se to vůbec mohlo zrodit v hlavě nějakého člověka pouze z kalkulu, protože možnost zrodu v hlavě dítěte, které se naučilo právě mluvit se přímo vybízí ("Jee, kdyby tam byly dva tábory a jeden s Jonas a druhej s hvězdama") Jonas bros. dělají rocku (který si až nesmyslně často berou do pusy- rockeři by udělali vodní bitvu (cože?)) dělají strašnou ostudu a popravdě zase takový rozdíl mezi rock táborem a tím druhým hvězdným táborem po hudební stránce nebyl, to víme všichni. Jedna nebo dvě vcelku povededé POPOVÉ písně film nezachrání. Demi Lovato není herečka!!!!!!!! Nebo aspoň ne dobrá herečka jako všichni ostatní ve filmu. Tento film však není zbytečný, je jen ukázkou jak udělat hvězdu z kohokoli, případně jak z toho vytěžit ještě víc zlaťáků z peněženek rodičů dětiček pod vlivem omamné televize. ()

Plasticine

pro děcka dobrej film. nic náročnýho. navíc mám dojem, že tvůrci to berou s nadhledem. je to absurdní, růžový a fajn. disney sází na hudbu a daří se mu to. že to není film, jako že Film, nevadí. ()

ThomasCrown

Nechcem byť zlý, ale je to jedna veľká nuda a označenie komédia si tento film nezaslúži. O nejakom herectve sa tu baviť nejdem, ale aspoň na Demi sa dá pozerať a pre baby samozrejme Jonas Brothers. Tanečná choreografia sa niekomu môže zdať zaujímavá, ale všetci sú až príliš zosynchronizovaní čo je nie vždy dobré a chcelo by to trochu organizovaného chaosu na pódiu. Hudobná stránka ma potešila viac, najmä tri skladby ma zaujali, ale stále je to film iba pre soft rockerov, o čom svedčí aj spev jedného z Jonasovcov pri jeho gitarovom vyznaní. Znelo mi to trochu ako od Chipmunkov. Inak mám podobné filmy rád. ()

Oňďo

Nepochopím ľudí ktorí tomu dali odpad!. A s takýmito filmami je to vždy. Keď vidia, že je to z produkcie Disney, tak si už o tom myslia svoje. ()

Pompaj

Hned na začátek si řekněme lepši než jednička. Vše se točilo kolem " Final Jam", ale překvapivě děj byl lepší než v jedničce. Humoru přibilo, až jsem se místy hledal na podlaze, divné? Jo je, to přiznávám. Jonas byly tenkrát lepší, i když furt to zapadá do škatulky " Disney- hudební". Písničky byly lepší a závěrečný Final Jam byl vskutku dobrý. 70%. PS: Kdo má rád hubu neurazí. Jonas něco říkaly o 3 dílu, tak se nechme překvapit. ()

kikka20

Konečně tam Demi vypadala jako HOLKA. První dil byl celkem dobrý a druhý díl byl taky celkem dobrý. Tohle nepotřebuje dlouhý komentář, protože všichni víme, že se na to nekoukne moc lidí.. typuju tak maximálně 1 milion a už teď tomu dávám hodně (z ČR, samozřejmě). Za tanečky, hudbu a konec, to prostě ty 3* minimálně zaslouží. ()

suzanne1997

Za jedno odpoledne jsem se podívala na oba díly a musím říct, že dvojka byla daleko lepší, nejvíce se mi líbilo to nadšení a odhodlání vyhrát, i když se jim to nepodařilo, vyhráli jinak, například Shane a Matchie, jsou oba spolu a co jeho brácha a dcera majitele camp staru. Nemám co vytknout, tento film sice nepatřil mezi ty nejlepší, ale musím se na něj podívat znovu, moc mne překvapil. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí zahnat dlouhou chvíli a trošku se i pobavit. ()

H4ku11

Predstavujem si niekedy alternatívny vesmir, kde by sa vojny viedli iba takto. Spevom a tancom! Jedinými obeťami by potom boli naše audiovizuálne orgány a pocity. Iba Introducing me za niečo stálo. ()

HaceR

Bolo to omnoho vyspelejšie ako jednotka. Herecké výkony boli na úrovni a choreografia slušná. Pre mňa milé prekvapenie. ()

arcticsky

Tolik sympatických mladých lidí s podivným hudebním vkusem se nevidí tak často....Hlavně chlapci svojí vemlouvavou ukňouraností prudili ještě o chlup více než uječené holky... ()

Lilloos

Pokračování nepřináší žádné velké inovace, písničky i choreografie jsou o něco lepší, přesto však snímek něco neurčitého kazí. Postavy jsou v rámci možností víceméně sympatické a děj reálný (vím, o čem mluvím), jenže rádoby vtipný či jindy vážný scénář je opravdu hrozný. A ta závěrečná zpomalená scéna, kdy všichni valí oči a šklebí se...to proboha proč? ()

Silencia90

Oproti jedničce pro mě značnej pokles. Snažili se vyrovnat asi HSM protože začali s písničkama i mimo pódium a chtějí-li jen něco říct. Film i písničky jsou moc hezké, ale nedá mi to, že jednička byla kvůli "pódiovýmu" zpívání lepší. Jenže... hudební filmy, to je prostě moje krevní skupina, je to něco, co já prostě můžu :) ()