Wonder Woman

• USA Wonder Woman

Amazonky vedené královnou Hippolytou porazily boha války Arese. Ten je z příkazu Dia uvězněn na mystickém ostrově Themyscira, kde má být na věky střežen. O staletí později však na ostrově ztroskotá letadlo s americkým vojenským pilotem Stevem Trevorem. Zatímco Amazonky soutěží o to, která z nich doprovodí Trevora zpět do světa lidí, Ares uprchne. Hippolytina dcera, princezna Diana, která soutěž vyhraje, má tudíž na starosti hned dva úkoly - nejen dopravit Trevora domů, ale také dopadnout a znovu uvěznit Arese. Dobrodružství nové hrdinky Wonder Woman, která je obdařena silou Herkula, moudrostí Athény, rychlostí Merkura a krásou božské Afrodity, začíná... Animovanou dobrodružnou fantasy režírovala Lauren Montgomeryová. (oficiální text distributora)

kuces

Parádní jízda, která mě zaskočila se skrývá v tomto animáku. Přez luky, šípy, meče se dostaneme ke stíhačkám, plus sexy amozonky. Co víc si přát? U mě osobně by to byla lepší animace a hlavně krev! Když někomu useknete hlavu, tak tomu musi odpovídat pořádný cákanec krve! Nebo ne?! :-) Jsem zcela uspokojen 8/10... ()

Blaogranas

Pro mě určitě slabší než třeba animovaný Hellboy, ale zase musím uznat, že jsem se nijak nenudil. A zopakování řecké mytologie taky neuškodí, i když mi lezlo krkem, jak byl vyobrazen Hádes. Takových 55%. ()

longercz

No jednoduše mě to bavilo a navíc jsem si sem tam připadal jako v kresleném pornu, na což se vždy hezký dívá ... :) ()

ptsd

Sólovka Wonder Woman, i s trochou toho původu. Více bych se zaměřil na začleňování se Diany do současného světa. Jinak fajn podívaná. Kromě závěrečné bity moc akce není, ale i tak mě film velmi bavil. ()

Navi01

Pro zdejší celkem vysoké hodnocení jsem se na film podíval. Ale asi to není můj šálek kávy. Přišlo mi to takové hloupoučké. Popravdě jsem i jeden blok mezi reklamami vynechal a využil ho smysluplněji. ()

Dm1tr1j

Príbeh dobrý, HD animácie na dobrej úrovni, vyhralo dobro a nádherné dievčatá s nadľudskou silou čo viac? :)... ()

Shrekito

Co se týče DC animáků tak tohle je můj evergreen :-D Díky tak trošku jalovému námětu se to zase nebere tak vážně a Filliona žeru i jako dabéra. ()

Maniik88

Komiksovka po chuti. Tým, že to je kreslené, veľa vecí je prirodzenejších a ani rôzne prehnané scény nevyzerajú vôbec zle. Komiksovo kreslené, slušná hudba, slušný príbeh, mne sa len nepáčil vojak, ktorý nebol nakreslený moc sympaticky a ten dres wonder woman s americkými farbami je otrasný, ale ináč veľmi príjemná podívaná. ()

Mr.Baboon

Jediné, co nebylo trapné nebo klišovité, byl Steve. Možná to jen kazil dabing, ale nemyslím, že by to původní znění nějak zachránilo. ()

Renie42

Jak je příjemné vidět, jak jsou ženy krásné a silné zároveň. Pěkný příběh se sympatickou Wonder Woman Dianou. ()

tartan

Tak toto je bezpochyby najbrutálnejší animovaný komiksový film zo všetkých, čo som doteraz videl. Veď posúdte sami: rituálne obetovanie ľudí, zákerné vraždy zozadu, oživené mŕtvoly a v neposlednom rade brutálna bitka mytologických bytostí (a príšer) uprostred Washingtonu. Film priam preteká drsným humorom a od začiatku do konca je to jedna zbesilá akčná jazda. Jedným slovom - chuťovka :-) ()

Mistr_Moon

"Pane prezidente, hrozba byla zažehnána. Vypadá to na skupinu ozbrojených supermodelek." Dobrý hlášky to mělo, příběh celkem ušel a šťastný konec jako mávnutím kouzelného proutku (chci říct lana)... Moje první seznámení s touto komixovou postavou hodnotím tedy docela kladně. Nicméně jsem asi zmlsaný až příliš anime takže přecejenom ta americká animace mi moc nesedla. ()

kakyn

Tak tenhle kousek se opravdu povedl.... byl sem zvědavej odkud se vzala a jak přišla ke své moci... tady je to vše pěkně od začátku..a už od začátku je to samy boj a akce.... skvělá podívaná s nádechem řecké mytologie ( jen menší zklamání v podobě Hádése) ale jinak doře strávená hodinka... :-) ()

kiros179

Musím říct, že ona Řecká mytologie kombinovaná s komiksem má něco do sebe! Klasická animace, Nathan Fillion (!!!) a všechno v rozumné délce. Ze začátku naprostá pecka, postupem času pomalu ztrácí dech, ale pořád příjemné a svižné, opravdu něco čeká o komiksů více? Teď bych ještě poprosil hranou verzi, s R ratingem nejlépe s Olivií Wilde v hlavní roli a mám se na co těšit :) 80%k ()

savatage

Po příběhové lince velmi pěkné. Hezky propracovaný komiks, který se dost podobá filmovému zpracování. Vše do sebe zapadá a film po celou délku stopáže baví. ()

Zoidbeeland

Není v plánu DC comics vytvořit celovečerní film? Mohla by to být pecka ... Nebo taky průser, ale každopádně bych to vidět chtěl. 8/10=80% ()