Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho kamer a mikrofonů. Některé kamery jsou za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou nepřetržitě sledováni a nahráváni. Plní různé úkoly a televize z jejich pobytu vyrábí sestřihy, které vysílá. V noční době se mohou vysílat i choulostivější scény. (oficiální text distributora)

gudlak1

První série se povedla, sedlo obsazení lidmi, kteří měli různé povahové rysy, a tím pádem se zde odehrály velmi zajímavé scény. Další díly jen utvrzovaly, že zde lidi již vědí, o co v této hře jde a jak se před národem mají chovat, co národ požaduje. Tím tato reality show upadala a ztrácela na sledovanosti. Hodnotím první série ****, druhá série **, třetí odpad. Celkově za ** ()

Burrows

Toto hodnocení patří pouze první sérii, která byla relativně zábavná, neokoukaná a s pár zvláštními lidmi (možná by se více hodilo slovo cvok). Ostatní dvě neznám a ani znát nechci. ()

Elkesar

Řeknu to takhle, když se opravdu hodně nudíte a chcete si zlepšit sebevědomí pohledem na několik magorů, kteří mají kameru i na záchodě...tak je to docela dobrá možnost. ()

LukKon

Dal by som 5* za to, že som sa nesmierne bavil na tom, ako dokáže "ponorková nemoc" spraviť z pár ľudí úplných debilov. A vlastne bavil som sa aj na tých ľuďoch samotných, ako sú stupídni. A za to isté by som dal aj hodnotenie Odpad! a keďže toto presvedčenie vo mne prevláda, dám len dve hviezdy. Samozrejme toto platí len o prvej sérii, ďalšie som nesledoval, našťastie. ()

Mire odpad!

Pozerateľné, ale postupom času sa to každému prejedlo. Odpad už len za to že druhú sériu diváci nechali vyhrať maďarského cigána a ešte k tomu aj buzeranta s IQ 56!!! ()

Týnidlo odpad!

Jsem ráda, že mi takovéhle věci přijdou velice nevkusné. Nebo ani ne nevkusné (marně hledám slovo).. Nedospělé? Nechutné? Ubohé? Neinteligentní? Smutné? Posměšné?... Těžko říct, to už je každého volba:). ()

henrycruel

První a druhé řadě, za občasné zajímavé hádky a úkoly, dávám po jedné hvězdě, ale třetí a čtvrtá řada si nezaslouží ani ten odpad! ()

borohub

Jednu hvězdu za první sérii, ale to ostatní? Lidi to nebaví, koukat na nějaké šašky kteří se snaží udělat na lidi dojem a shrábnout pár mega? Co z toho? Proč kvůli takové ptákovině rušíte relativně dobré pořady? Proč? Jednou by stačilo.. ()

Matte27

Všimli jste si, že se na pozadí ozvala skladba z Městečka Twin Peaks? Myslím to saxofonové sólo. Tuším, že Dance Of The Dream Man. ()

Moiseiwitsch odpad!

Chtěl jsem se dívat na seriál s Jeanem Renem, který měl dle programu na Primě běžet. Bohužel nešel a tak jsem si říkal, že soukromá tv Prima nebo Family nebo jak se teď jmenuje má klasickou prodlevu a po reklamě půjde seriál. Začalo ovšem peklo v podání naprostých ubožáků, kteří snad ještě za to dostali zaplaceno, aby se ztrapňovali na kameře. Vydržel jsem cca 10 - 15 minut a rozloučil jsem se s obrazovkou rychle, bezbolestně a začal jsem si číst. Nechápu, jak lidé mohou marnit čas sledováním něčeho takového. Naprosto chápu lidi, kteří nemají televizor.... ()

Havala

První řadu jsem po očku sledoval ale tato řada zatim propadák. Sledovanost mizerná a díky tomu je zoho plný seznam.cz Jděte stím do prdele. Pergnerka se pořàd nenaučila chodit, furt šmatlá dovnitřku... ()