Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho kamer a mikrofonů. Některé kamery jsou za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou nepřetržitě sledováni a nahráváni. Plní různé úkoly a televize z jejich pobytu vyrábí sestřihy, které vysílá. V noční době se mohou vysílat i choulostivější scény. (oficiální text distributora)

kubilov odpad!

Partu gáyů, leseb, prasat, krav, dementních imbecilů a psychopatickejch vlasatejch mániček a český národ se může bavit. Vzhůru do třetí série! ()

walkingdead

První řada přinesla na obrazovky něco nového a na svou dobu převratného, Prima se díky VV na malou chvilku dostala ve sledovanosti před rivalskou Novu. A dá se říct, že první díl byl taky jediný, kde se objevilo pár zajímavých osobností. Druhá a třetí řada jsou zcela zapomenuté a ta čtvrtá skončí úplně stejně - na ní zůstane jen ta vzpomínka, že Prima pokazila, na co sáhla. Špatný výběr soutěžících, protekce, nesmyslné nasazení vítěze VV1, který je pro polovinu českých dam středního a staršího věku polobohem a většina těch mladších pořád doufá, že by třeba mohl být gay jen z 99% a právě setkání s ní jeho orientaci změní. Jeho vstup do vily ukončil hru, nikdo už neměl šanci, takže došlo jen na pár pokusů o intriky a pár projevů exhibicionismu zapříčiněného většinou alkoholem. Vše zaštítěné štábem po všech stránkách amatérským, jehož konání zapříčinilo, že se už v Česku nikdy podobný pořad neobjeví (ale není třeba zoufat, Prima ho nahradí jinou sračkou). Jedna hvězda za psychologickou stránku pořadu. ()

Davanity

Aspoň snaha se cení, i když to nikdy nebude jako v cizině, dá se na to koukat. Jediné co mi vadí jsou neustálé zásahy a pozměňování pravidel, stejně tak poměrně okaté nadržování určitým členům od Pergnerové. A i když si řeknu, že se na to už nepodívám, prostě to udělám, je příjemné na chvíli vypnout a občas se i bavit ačkoliv poslední řada, zřejmě o pojmu bavit lidi a dělat show má poměrně zkreslené představy. ()

Kouzelnik7

Sledoval jsem jen první sérii a bylo to celkem ok. A pak jsem usoudil, že se dá trávit čas smysluplněji. Takže ostatní série šli mimo mě. Takže 3* jsou pouze za 1.S jinak by šlo hodnocení ke dnu. ()

kirmakX6on

jestli je na tom něco stupidní, tak samotní lidé, kteří v tom účinkují. Určitě jsou ale inteligentnější než zvířata v zoo a na ně se taky chodíme dívat, ne? Navíc to, jak argumentují, kvůli čemu a jakým způsobem se hádají, jak se chovají...dal bych to do povinné "televizní literatury" všem studentům psychologie - VyVolení jsou učebnicovou ukázkou lidské iracionality, nevyzrálosti, hlouposti a povrchnosti....šokující, ale i zajímavé a poučné. Nevěřím, že je tam cokoliv vykonstruované -- sice dostávají úkoly a některé z nich přímo vybízí ke konfliktům (např. říkat si, co jim na sobě vadí), ale způsob a úroveň, jakým se toho zhostí, jsou plně v režiji protagonistů. Na druhé straně...sledovat to pravidelně díl po dílu si neumím uplně představit, protože ti lidi a ty hádky a to jejich neuvěřitelně trapné chování skutečně není moc zábava to sledovat. Celkově: 30% (musím ovšem dodat, že jsem viděl asi polovinu první řady a pár dílů čtvrté řady...že byly i druhá a třetí řada jsem vůbec netušil, zjistil jsem to až z Wikipedie...) ()

MFloyd odpad!

Pro mě absolutní odpad, který ukazuje úroveň dnešní televize. Přebíráme pořady nejlíp s Ameriky a myslíme si, že jsou lidi tady úplně stejný, mají stejný smysl pro humor, stejné nároky na zábavu. Podle mě tomu tak není a jediný kdo si to myslí, jsou ti co ty pořady dělají. Neříkám že všichni jsou jako já a nebaví je to, ale když vidím, že smyslem pořadu jsou hádky a pak tam přijde příšerná Pergnerová a snaží se dostat z účinkujících všemožné blbosti, co si kdo myslí o... atd, tak mě to teda nepřijde vtipný, ale spíš nechutný. ()

worm14

Jeden z pořadů nové doby, kterému se na nějakou dobu podařilo pobláznit celou republiku. Vyvolení byly všude, v televizi, časopisech, novinách, na internetu... Kdo by je neznal. Sledovaností válcovaly ostatní kanály a užívaly si svých 15 minut slávy. Dneska už bych samozřejmě nedal dohromady ani jména tří soutěžících. Ale dívaly sme se na to všichni a vzhledem k tomu, že první řada nebyla tak špatná, dávám 3* ()

smrtubohem odpad!

No tak tohle je opravdu úplná "nádhera". A těch uslintanců, co na to pravidelně čučeli. Ať už se jedná o českou verzi soutěže nebo zahraniční alternativy, bezpochyby to figuruje v žebříčku nejhorších televizních počinů v dějinách lidstva. ()

gotham odpad!

Marně přemýšlím jak toto zhodnotit, abych nepoužil až příliš vulgární výrazy. Je to naprosto pokleslá a trapná zábava pro primitivy, něco naprosto úděsného. Ano, taky jsem se na to díval, ale dnes se za to opravdu stydím !!! 0% ()

Ereniss

Co já jsem se u toho nařehtala. Náhodou to byla docela dobrá zábava, ale jen první série. Ten zbytek nestál ani za zapnutí bedny. ()

route60 odpad!

Neuvěřitelná hnusárna se vším co k těmto rádoby zábavným hovadinám patří a přitroublá PRIMA má drzost říct slovo legenda to je už trochu moc, nechtěl jsem tento paskvil hodnotit ale neodolal jsem, říkam to vždy a řeknu to zas Reality show je nejnižší forma TV (zábavy). ()

Kokutek odpad!

Jen dementa snad může bavit čumět na to, jak na sebe jiný dementi pištěj, producírujou se v prádle, ožírají se a stříkaj po sobě kdečím. Absolutní dno a hnůj. ()

HellFireFery

První řada je legendou! Vladko to tam tmelil a bavil téměř celý národ. Druhá řada už začala ztrácet body a jen díky několika málo lidem ještě dokázala bavit. Třetí řadu jsem po měsíci přestal sledovat a letošní návrat reality show v čele s Vladkem, který se znovu pokouší o výhru... zatím mě to baví! :-) PS: Vladko je (naštěstí) pořád stejný!!! :-) ()

Blongie

První série neměla absolutně chybu... Nezapomenutelní Vladko, Zvěřina, Emil a Regina... Díky těmto osobám to mělo pořádný koule... ()

Vivian

Hvězdička za první sérii, která byla nová, originální a (díky tomu) ještě dokázala zaujmout, alespoň tedy mně (tenkrát jsem měla hodně volného času). Ale je to jako ZOO. Poprvé na ta exotická zvířátka koukáte málem s otevřenou pusou, ale když je vidíte podruhé, potřetí... popáté... už je to nuda. Nic nového. Navíc fakt nemám ráda ten bizarní pocit, když se někdo ztrapňuje a mě se zmocňuje stud za něj. ()