Reklama

Reklama

Shawn a Nick jsou středoškolské fotbalové hvězdy, nehodlají však strávit léto na soustředění, ale pořádně si je užít. A kde jinde než v táboře pro roztleskávačky se najde tolik půvabných dívek? Jenže když se Shawn zamiluje, je třeba změnit taktiku…  V americké komedii režiséra Willa Glucka se hvězdy středoškolského týmu v kopané Shawn Colfax (Nicholas D'Agosto) a Nick Brady (Eric Christian Olsen) vyhnou fotbalovému soustředění, aby mohli léto strávit uprostřed houfu krásných dívek ... na táboře pro roztleskávačky. Chlapci si užívají, protože díky pověsti „citlivých kamarádů” nemají problém přemluvit krásky ke koupání bez plavek, k nácviku roztleskávání bez oblečení a dalším povedeným kouskům. Pak ale Shawn ztratí hlavu a zamiluje se do přitažlivé leč podezíravé vedoucí Carly (Sarah Roemerová) a oba mládenci musí rychle změnit styl hry. Dokáže Shawn uskutečnit svůj plán dřív, než soutěž roztleskávaček skončí? (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (249)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Jak dlouho to bude trvat? - Celou cestu a pak začnou společně menstruovat." Loudilové jsou mi sympatičtí, neboť tito začínající roztleskávači netouží po prvním zásunu, nýbrž po sériovém oblbování zmatených dívčích mozečků a odškrtávání dalších použitých vagín krásek s pružnými těly. Chápu, že po mnoha pohodových orgasmech musela přijít zamilovaná chvíle doplněná o nějaké to poučení do života, ale já jsem to nepotřeboval. Mně stačilo sledovat, kterak hoši s úsměvem dobývají mety, ovládají hřiště a přitom si vůbec neuvědomují nenápadný závan homo vůně vznášející se kolem jejich pozadí. Pro mne je to zkrátka naprosto uspokojivá oddechovka. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Jiste, film je komedie o dvou typcich balicich holky, ktery je chtej tak moc osukat, ze kuli tomu jedou na roztleskavacskej tabor. Ale srat na to, tohle funguje hlavne jako naprosto dokonala prehlidka asi tak tisicovky sexy prdelek, opravdu neni snad zaber, kdy by na scene nebylo minimalne pet sexy zenskejch, nektery obcas docela odvazny a neco predvedou. No a krom toho, hlavni dvojka jsou docela sympataci a obcas hodi nakou slusnou hlasku. Takze slusna komedie a perfektni prehlidka sexy kocek, co chtit vic. Ale objektivne to vic nez 3* neda. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Občas se mi stane, že mi milá ČSFD smaže komentář. Asi stál za hovno. Tak to zkusím napravit. Loudilové jsou teda mimochodem pecka. Je vidět, že to tu plno lidí sundalo, ale zřejmě to budou panicové, co nikdy nic nedokázali a těm dvoum klukům v tomhle filmu ten ženskej eden šíleně záviděli. Jiný vysvětlení v tom momentálně najít nedokážu, protože já se skutečně výborně bavil. Upřímných komedií, které si na nic nehrajou, je totiž v současné době žalostně málo. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Ty vole kluci, tohle musíte vidět !!!!! Představe si, že přijdete s kámošem na tábor kde je 300 ultrakrásných roztleskávaček a jediný kluci široko daleko jsou dva teplouši !!! Ježiši já mám dojem že popisuju ráj a ne film. Při sledování filmu jsem nevěděl kam dřív s očima. Bože, nechápu proč jsi mě místo nosu nedal ještě jedno oko speciálně pro koukání na rozstleskávačky. Já chci bejt roztleskávač !!!!! Bych roztleskal celou tuhle zadluženou republiku, až by se z toho posrala. ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Potřeboval sem se nějak odreagovat od tý píp píp píp píp píp matiky a tohle bylo na to jako stvořený, naprosto jednoduchá pohodová letní teen komedie u který jsem se bavil od samýho začátku až do úplnýho konce a to, že to má vlastně stejnej scénář jako ostatních 20 tísíc teen komedií, to mě vůbec nevyvedlo z míry, navíc jako bonus sem dostal asi 300 děvčat v roztleskávačských úborech a někdy dokonce bez nich, takže absolutní spokojenost, účel to splnilo dokonale a ještě teď mam z toho dobrou náladu a bavim se při vzpomínkách na různý fóry ()

Galerie (22)

Zajímavosti (8)

  • Režisér Will Gluck požádal na konkurzu AnnaLynne McCord, aby zaimprovizovala panteří pohyb. Chtěl, aby ukázala nějakou svůdnou pózu, ona však vystřelila do vzduchu pěst, načež roztáhla prsty jako drápy a zaprskala jako kočka. První den natáčení ji potom režisér požádal, ať to zopakuje před kamerou, a tak se z toho stal pozdrav Panterů, který provází celý film. (HappySmile)
  • Scénář napsali 4 lidé, avšak do titulků se nechali zapsat všichni společně jako "Freedom Jones". (HappySmile)
  • Legendární basketbalista Kobe Bryant si tento film údajně velmi oblíbil a během play-off v roce 2009, kdy nakonec LA Lakers ve finále NBA zvítězili nad Orlandem Magic, snímek viděl nesčetněkrát. (Caszidy)

Reklama

Reklama