Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dale
  **

  Typická teenegerská komédia o nadržaných chalanoch, pre ktorých je "zasúvanie" jediným zmyslom života. No na to, ako dementný je celý dej to ešte dopadlo celkom dobre, hlavne vďaka dialógom, ktoré sú veľmi svižné a pohodové. Dokonca až tak, že som chvíľu uvažoval o ***, inak takéto filmy u mňa balancujú na rozmedzí * a odpadu.(12.2.2010)

 • Rocky62
  odpad!

  Asi se vám taky stalo, že jste nějaký film nedokoukali a vrátili jste se k němu později. Mě také, stalo se mi to u některých filmů a stalo se mi to i u tohoto sračkoidního paskvilu, což je jediný film, který nikdy nehodlám dokoukat, ani kdyby nás POMO po jeho projekci platil, za to, že tu máme účet. Projekcí tohoto "filmu" bych zcela pohřbil svojí důstojnost a je velmi pravděpodobné, že bych další roky strávil v ústavu pro choromyslné. 0%(4.10.2009)

 • ywo666
  ***

  Zaujímavá a nečakane svižná teenegerská komédia. Prvú polovicu filmu som sa prekvapivo bavil. Samozrejme ako na Ameriku býva zvykom neskôr v filme začali prevažovať vzťahy a romantika. Dobrí sa stávajú skutočne dobrými a zlí skutočne zlými. Ako mi začiatok prišiel originálny (nie priamo zápletkov ale pojatím a štýlom filmu), tak koniec to trochu pokazil. Ale čo sa budem. Baby tu sú pekné, hlavný hrdinovia vtipný a od filmu ktorý mán na csfd.cz 61% som ani viac nečakal. Dávam 3*, ale ak by sa im podarilo druhú polovicu obohatiť aspoň o nejaký dobrý fór, kľudne by som dal 4* lebo teraz to bolo tak na 70%u mňa.(17.9.2009)

 • Webb
  **

  Ukázkový příklad, že i dobrá komedie která má nízký rozpočet může potěšit více než jiná s hromadou nevyužitých (zahozených) peněz. Hlavním kladem je rozhodně skutečnost, že tato komedie není dělaná pro stupidní diváky s IQ 80 a nižším (jako většina současných komedií) ale zaměřuje se na nenáročné diváky s inteligencí normálního člověka, kteří se potřebují odreagovat a zpříjemnit si následujicí hodinku a půl. Jen tak dále a kéž bych ty odpadový komedie už nikdy vidět nemusel.(20.6.2009)

 • B!shop
  ***

  Jiste, film je komedie o dvou typcich balicich holky, ktery je chtej tak moc osukat, ze kuli tomu jedou na roztleskavacskej tabor. Ale srat na to, tohle funguje hlavne jako naprosto dokonala prehlidka asi tak tisicovky sexy prdelek, opravdu neni snad zaber, kdy by na scene nebylo minimalne pet sexy zenskejch, nektery obcas docela odvazny a neco predvedou. No a krom toho, hlavni dvojka jsou docela sympataci a obcas hodi nakou slusnou hlasku. Takze slusna komedie a perfektni prehlidka sexy kocek, co chtit vic. Ale objektivne to vic nez 3* neda.(2.8.2009)

 • - Režisér Will Gluck požádal na konkurzu AnnaLynne McCord, aby zaimprovizovala panteří pohyb. Chtěl, aby ukázala nějakou svůdnou pózu, ona však vystřelila do vzduchu pěst, načež roztáhla prsty jako drápy a zaprskala jako kočka. První den natáčení ji potom režisér požádal, ať to zopakuje před kamerou, a tak se z toho stal pozdrav Panterů, který provází celý film. (HappySmile)

 • - Scénář napsali 4 lidé, avšak do titulků se nechali zapsat všichni společně jako "Freedom Jones". (HappySmile)

 • - I když je Nick (Eric Christian Olsen) středoškolák, jeho představiteli bylo v době natáčení 31 let. (Doski)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace