Překvapení! Obrovské! Nečekal jsem nic jiného než popcorn, kde opět uvidím po stopadesáté fekálnosti, ohrané klišé a prvky hodící se k teen komediii. Ne, dostal jsem na půl Apatowskou na půl Pričkovskou komedii, která sází na 300 prdelek, vyšinutého Dr. Ricka DIcka a dva mega baliče. ___ Rád bych, aby mi lidé, kteří hodnotí pod tři hvězdičky, ukázali lepší teen komedie. Nebude jich víc než mám prstá na ruce.(13.12.2009)

• Mr.Ripley

Scény s ultrahot roztleskávačkami jsou více než fajn, až jsem litoval že celý film není věnován jim na místo dvojce trapných, přehrávajících ubožáků. Od Glucka bych čekal něco více promyšlenějšího, než další komedii podle šablony s nefunkčním humorem a hromadou klišé. (Z mužského hlediska jasných pět, z hlediska filmařského slabá jedna. Musíme být přísní, jinak se v budoucnu dočkáme pokračování.)(19.6.2012)

• Raven0

Nevím, jestli se mělo jednat o kritiku "Amerického snu" a celé naivní, americké popkultury... Jestli ne, tak by se Fired up dal, s trochou nadsázky, popsat jako americké, propagandistické dílo :-) Ale ono je to veskrze jedno. Protože tento film je vyloženě tupý. Šablonovitý příběh, trapné herecké výkony, rádo by politicky nekorektní humor... Prostě nuda.(27.9.2009)

Někdy na pozitivní hodnocení teen komedie stačí fakt, že hrdinové jsou sympatičtí rošťáci, že nejsou dementní, že se neuchýlilo k fekálnímu humoru a že rada situací i hlášek je opravdu vtipná...A pak samozřejmě 300 sexy roštěnek v přiléhavých trikotech...Čas od času si prostě chlap nemůže přát víc :)(26.1.2011)

Pavlíku, díky! Půlka hvězdiček je tvejch, protože jsi mi vystavil skvělou pozvánku k ještě skvělejší podívaný. Chápu zdejší intelektuály lačnící po artovým umění, co se s korálkama v hubě šťouraj ve filmu s hustotou šesti krásnejch koček v bikinách na metru čtverečním. Je mně jasný, že byste na podobným kempu nikdy nechtěli bejt,.. To já si jdu hned vyplnit přihlášku a počítám, že jedeš se mnou, Pavle!? Sám to asi všechno nedám...(9.4.2013)

• - Tvůrci předložili film Americké ratingové asociaci celkem 18x než získal rating PG-13, tedy nevhodné pro děti do 13ti let (jinak by dostal R, tj. do 17ti let přístupno jen v doprovodu rodičů). (HappySmile)

• - Režisér Will Gluck požádal na konkurzu AnnaLynne McCord, aby zaimprovizovala panteří pohyb. Chtěl, aby ukázala nějakou svůdnou pózu, ona však vystřelila do vzduchu pěst, načež roztáhla prsty jako drápy a zaprskala jako kočka. První den natáčení ji potom režisér požádal, ať to zopakuje před kamerou, a tak se z toho stal pozdrav Panterů, který provází celý film. (HappySmile)

• - Legendární basketbalista Kobe Bryant si tento film údajně velmi oblíbil a během play-off v roce 2009, kdy nakonec LA Lakers ve finále NBA zvítězili nad Orlandem Magic, snímek viděl nesčetněkrát. (Caszidy)