Jedna z tych lepsich teen komedii poslednej doby s prijemnou oddychovou atmosferou, cool songami, peknymi babami a naivnym dejom. Ocenujem aj absenciu fekalnych scen, ktorych je v pobobnych filmoch stale viac. Dokonca to miestami evokovalo 80te roky. Je to pochopitelne obycajny, zabudnutelny, priemerny film ale v ramci zanru to nedopadlo zle. 55%(4.6.2009)

• Morico

Klasická teen-komedie, která však moc vtipná není. Upřímně jsem se nezasmál za celej film a po prvních 10 minutách sem s jistotou určil, jak to dopadne. Viděl sem ale i horší, takže pokud nečekáte 90 minut křečovitého smíchu, ale očekáváte lehce podprůměr zábavu plnou sexy děvčátek a homo-humoru :-) ... zklamáni nebudete.(18.6.2009)

• Mrkvič

Film o roztleskávačkách a roztleskávačích. Ne kecal bych. Je o neskutečně suprových klukách, nejchytřejších, nejlepších v am. fotbale, prostě ve všem. Navíc ještě oprcali každou štěrbinku ve škole. Potom i na nějakým kempu. Akorát to nemá žádný důsledky. No co. Potom dost scén, kterým by slušel obrovský nadhled jako ve Vybíjený. Bohužel je to bráno moc vážně. Trocha toho sarkasmu tam je fajn, ale mohlo to být úplně o něčem jiném.(29.6.2013)

Ty vole kluci, tohle musíte vidět !!!!! Představe si, že přijdete s kámošem na tábor kde je 300 ultrakrásných roztleskávaček a jediný kluci široko daleko jsou dva teplouši !!! Ježiši já mám dojem že popisuju ráj a ne film. Při sledování filmu jsem nevěděl kam dřív s očima. Bože, nechápu proč jsi mě místo nosu nedal ještě jedno oko speciálně pro koukání na rozstleskávačky. Já chci bejt roztleskávač !!!!! Bych roztleskal celou tuhle zadluženou republiku, až by se z toho posrala.(5.5.2010)

Pavlíku, díky! Půlka hvězdiček je tvejch, protože jsi mi vystavil skvělou pozvánku k ještě skvělejší podívaný. Chápu zdejší intelektuály lačnící po artovým umění, co se s korálkama v hubě šťouraj ve filmu s hustotou šesti krásnejch koček v bikinách na metru čtverečním. Je mně jasný, že byste na podobným kempu nikdy nechtěli bejt,.. To já si jdu hned vyplnit přihlášku a počítám, že jedeš se mnou, Pavle!? Sám to asi všechno nedám...(9.4.2013)

• - Legendární basketbalista Kobe Bryant si tento film údajně velmi oblíbil a během play-off v roce 2009, kdy nakonec LA Lakers ve finále NBA zvítězili nad Orlandem Magic, snímek viděl nesčetněkrát. (Caszidy)

• - Film na který se dívá celý kemp zhruba v polovině filmu, se jmenuje Bravo, girls! (HOODY)

• - Režisér Will Gluck požádal na konkurzu AnnaLynne McCord, aby zaimprovizovala panteří pohyb. Chtěl, aby ukázala nějakou svůdnou pózu, ona však vystřelila do vzduchu pěst, načež roztáhla prsty jako drápy a zaprskala jako kočka. První den natáčení ji potom režisér požádal, ať to zopakuje před kamerou, a tak se z toho stal pozdrav Panterů, který provází celý film. (HappySmile)