Dnes mě při projekci napadla zvláštní myšlenka... Bavil bych se u takové komedie řekněme za 10 let ? Těžko se dohadovat, ale dnes na to ten věk mám a já se parádně odreagoval, ba co víc.... parádně pobavil - a že jsem to dnes opravdu potřeboval. Eric Christian Olsen mě drtil po celou dobu trvání téhle jednoduché, teen komedie - 70%.(23.6.2009)

Loudilové: Příklad toho jak se i z neobyčejných kluků kteří si ničeho neváží a nechtějí nic dokázat, udělají cokoliv pro toho, koho milují. Skvělá komedie, která je podaná v sportovním duchu roztleskávaček které chtějí něco dokázat. Díky hlavním hrdinům se jim to muže povést kdyby se oba staraly o dívky a choreografie, které mají nacvičovat. Místo toho se točí za každou pěknou sukní. Ale právě to dodává filmu ten nápad a vtip a to se mi na tomto nápadu líbí, že si našel každý z nich to co je mu nejdražší a snaží se vyniknout.(11.12.2010)

• Hismael

Klasicky přehnaně Americká komedie. Všechno šíleně přeidealizovaný, uměle divný, vytvořený pro Američany kde chce být každý populární a chce patřit do nějaký skupiny lidí. Jediný kvůli čemu se na to dá dívat jsou pěkný holky, pak už nic. Já chápu že tyhle komedie nejsou moc na přemýšlení a nemají nějakou hlubší myšlenku, ale i tak se to nedalo. K obří nudě pro tupé zírání ideální.(2.8.2009)

• wendelin9

Popravdě - měla jsem tu "čest" vidět zhruba jen druhou polovinu filmu, ale s čistým svědomím můžu říct (i díky ohlasům lidí, kteří film sledovali od začátku), že toto je typická americká sra***, nebo-li požírač času! Prosim vás, pokud nemáte alespoň 2 promile, v krvi vám kromě alkoholu nekoluje nějaká další nelegální droga a zorničky nemáte rozšířené pod vlivem marihuany nebo jiné 'trávy', tomuhle filmu se vyhněte obloukem. Opravdu na něm není nic vtipného...(3.1.2010)

• Webb

Ukázkový příklad, že i dobrá komedie která má nízký rozpočet může potěšit více než jiná s hromadou nevyužitých (zahozených) peněz. Hlavním kladem je rozhodně skutečnost, že tato komedie není dělaná pro stupidní diváky s IQ 80 a nižším (jako většina současných komedií) ale zaměřuje se na nenáročné diváky s inteligencí normálního člověka, kteří se potřebují odreagovat a zpříjemnit si následujicí hodinku a půl. Jen tak dále a kéž bych ty odpadový komedie už nikdy vidět nemusel.(20.6.2009)

• - Legendární basketbalista Kobe Bryant si tento film údajně velmi oblíbil a během play-off v roce 2009, kdy nakonec LA Lakers ve finále NBA zvítězili nad Orlandem Magic, snímek viděl nesčetněkrát. (Caszidy)

• - Tvůrci předložili film Americké ratingové asociaci celkem 18x než získal rating PG-13, tedy nevhodné pro děti do 13ti let (jinak by dostal R, tj. do 17ti let přístupno jen v doprovodu rodičů). (HappySmile)

• - Scénář napsali 4 lidé, avšak do titulků se nechali zapsat všichni společně jako "Freedom Jones". (HappySmile)