• wendelin9

Popravdě - měla jsem tu "čest" vidět zhruba jen druhou polovinu filmu, ale s čistým svědomím můžu říct (i díky ohlasům lidí, kteří film sledovali od začátku), že toto je typická americká sra***, nebo-li požírač času! Prosim vás, pokud nemáte alespoň 2 promile, v krvi vám kromě alkoholu nekoluje nějaká další nelegální droga a zorničky nemáte rozšířené pod vlivem marihuany nebo jiné 'trávy', tomuhle filmu se vyhněte obloukem. Opravdu na něm není nic vtipného...(3.1.2010)

V rámci posledních teenage komedií se Fired up! vyšplhalo vcelku vysoko, opravdu jsem se místy smál, a tak to má být. Škoda akorát těch zbytečně rychlých dialogů, kdy jsem místama ani nestíhal číst titulky. Jinak scénáristicky jsou to vlastně okopčené Prcičky 4 (jen ne tábor hudební, ale pro roztleskávačky), ale originalitu v tomhle žánru asi čekat úplně nemůžeme..(27.8.2009)

• Mrkvič

Film o roztleskávačkách a roztleskávačích. Ne kecal bych. Je o neskutečně suprových klukách, nejchytřejších, nejlepších v am. fotbale, prostě ve všem. Navíc ještě oprcali každou štěrbinku ve škole. Potom i na nějakým kempu. Akorát to nemá žádný důsledky. No co. Potom dost scén, kterým by slušel obrovský nadhled jako ve Vybíjený. Bohužel je to bráno moc vážně. Trocha toho sarkasmu tam je fajn, ale mohlo to být úplně o něčem jiném.(29.6.2013)

Nepamatuju si vůbec nic:)) z tohoto filmu, jenom tři věci ano...nebylo to tak vulgární abych blil, nebylo to tak nudný abych usnul a nebylo to tak špatně zahraný abych píchal jehli do očí...co z toho plyne?...jednohubka jako čerství vítr!! Jednou větou: Neroztleskával bych ani kdyby mě na nože brali!!(12.7.2009)

"TOHLE JE NA AMERICE KRÁSNÉ, KAŽDÝ BLB SE MŮŽE STÁT PREZIDENTEM". Po dlouhé době konečně skvělá komedie, ve které hrají sympatičtí herci a je v ní hromada vážně vtipných hlášek, které jen tak nezapomenu. Úsek s doktorem Dickem teda Rickem je vážně boží. To musela být strašně nevděčná role. Tolikrát setřenou postavu jsem ve filmu už dlouho neviděl. Téhle komedii jsem se dlouho vyhejbal a udělal jsem chybu. je to strašná prdel. Doporučuju každýmu, kdo se chce zasmát a moc nemyslet nad dějem. V době, kdy je dobrejch komedií jak šafránu, je toto skvělé oživení.(18.2.2013)

• - I když je Nick (Eric Christian Olsen) středoškolák, jeho představiteli bylo v době natáčení 31 let. (Doski)

• - Režisér Will Gluck požádal na konkurzu AnnaLynne McCord, aby zaimprovizovala panteří pohyb. Chtěl, aby ukázala nějakou svůdnou pózu, ona však vystřelila do vzduchu pěst, načež roztáhla prsty jako drápy a zaprskala jako kočka. První den natáčení ji potom režisér požádal, ať to zopakuje před kamerou, a tak se z toho stal pozdrav Panterů, který provází celý film. (HappySmile)

• - Scénář napsali 4 lidé, avšak do titulků se nechali zapsat všichni společně jako "Freedom Jones". (HappySmile)