• Rocky62

Asi se vám taky stalo, že jste nějaký film nedokoukali a vrátili jste se k němu později. Mě také, stalo se mi to u některých filmů a stalo se mi to i u tohoto sračkoidního paskvilu, což je jediný film, který nikdy nehodlám dokoukat, ani kdyby nás POMO po jeho projekci platil, za to, že tu máme účet. Projekcí tohoto "filmu" bych zcela pohřbil svojí důstojnost a je velmi pravděpodobné, že bych další roky strávil v ústavu pro choromyslné. 0%(4.10.2009)

Občas se mi stane, že mě nějaký film takzvaně „dostane“. A to byl přesně tenhle případ! Veskrze obyčejná, klasická americká teen komedie, šablonovitý děj i postavy, nicméně nemůžu souhlasit s většinou názorů zde, že se jedná o „odpad“. Ano, v průběhu celého filmu mě nic nepřekvapilo, bylo velmi jednoduché odhadnout, kam scénář směřuje a je mi jasné, že je tento fakt trnem v oku zdejších filmových gurmánů. Já jsem si to ale celou dobu užíval. Předně bych chtěl poukázat na excelentní herecké výkony obou hlavních postav, zahráli to luxusně a těžko by měl film takový spád, nebýt oněch nekonečných proudů vtípků, různých narážek atp. Když už jsme u těch postav, byly zde zastoupeny snad všechny možné vzorce typů lidí ve společnosti – od sukničkářů přes věčné snílky, geeky, závistivce či naopak velmi hodné a přející lidi, také jisté náznaky gay a lesbických scén atd. - prostě vše, což z hlediska platnosti posouvá celý snímek do zcela jiných výšin. Nad filosofií hlavních hrdinů bych zrovna dvakrát neuvažoval. Ano, je to velmi prostoduché - dva kluci, kteří chtějí akorát „zasunout“ (a ne jednou…), nicméně, na rozdíl od jiných filmů podobného žánru, je to celé zasazeno do pěkného sportovního rámce a tím to nabývá zcela jiných rozměrů. Kde jinde se taky dozvíte, jak se dělá „Trojská fontána“ a vůbec máte možnost nahlédnout pod pokličku tvrdému tréninku v cheerleadingu? (což je asi sport, který moc lidí neuznává a tady jasně vidíte, jak náročný na profi úrovni je). Závěrečná scéna filmu - ta soutěž, kdy jen těsně přišli o vítězství, mi vzala dech (tak jsem jim to přál). To vše podpořeno velmi kvalitní hudbou, jako Avril, Whitesnake či Chumbawamba a jsem na maximálním hodnocení. Pokud teda hledáte něco, z čeho „hlava nebolí“ a chcete si akorát v pátek večer odpočinout u solidního filmu, který vám zajisté vykouzlí po většinu času pořádný „rohlík“ na Vaší tváři, směle kupředu. :)(9.4.2011)

Oh, YES! Dávám jednoznačnejch 5 hvězd. A jak si je obhájím? Nijak. Je to prostě teenagerovská komedie jak má bejt a která tu dlouho nebyla. Dá se tu do jistý míry mluvit o klišé, ale to se dalo čekat už po přečtení popisku k filmu. Jinak je to perfektní zábava. Hlavní dva hrdinové jsou mega sympaťáci + hrajou dobře, vedlejší postavy jsou zase super namixovaný. Ale hlavně ten film rychle utíká, vtípky a scénky jsou neotřelý - zasmál jsem se víc než dostkrát - a vyhejbá se jakýmukoliv fekálnímu humoru. Taky se mi líbí, jak se film snaží nikoho nekopírovat a nehraje si na nic víc, než je. Jako poslední z nemála kladů napíšu dobře vybranou hudbu, která mi tam pokaždý pasovala, ať to byli Chumbawamba, Avril, Jackson 5 nebo i Whitesnake. Pivo k ruce a bavit se! "No a co ten fotbalovej kemp?!" - "Ser na fotbal! Stejně ho hrajem jen proto, abysme balili holky. Počkej, snad mi nechceš říct, že tě baví běhat v tom skafandru a snažit se chytit přihrávku 2 vteřiny před tím, než tě nějakej metrákovej debil napálí do koulí."(19.7.2010)

• VasaX

No... Nic moc tedy. Klasický příběh jak se ze "špatňáků" díky romantickému vztahu (a zápalu do nějaké společné události) stanou "dobráci" a celé to skončí happyendem. Plus kupa vtípků. Tohle Fired Up striktně dodržuje. Přidá k tomu spoustu sličných děvčat (zvýšená kvantita i kvalita, ale nic neobvyklého), na které se dobře kouká, a k mému potěšení se vyhne i různému víceméně nechutnému a nepřístojnému humoru, který je tak oblíbeným kořením u tohohle žánru. Neříkám že to nebyla fajn pohodová podívaná. Ale na víc jak dvě hvězdičky u mě Fired Up opravdu nemá.(1.6.2009)

V podstate takí Wedding Crashers na stredoškolský spôsob....Dvaja povestne nadržaní rotvajleri v podaní D'Agosta a Olsena, ktorí na zjazde roztlieskávačiek slintajú nad každým "masíčkom", ktoré sa okolo nich obtrie, nahučaní pretiahnuť všetko čo má kozy a strapce na rukách sa odrazu zamilujú do jediných dvoch báb, ktoré ovplývajú mozgom väčším než sliepka...myslím, že nemusím nejak ťažko spojlerovať, aby si každý domyslel ako to všetko prebieha a ako to všetko dopadne. Na druhej strane, veľmi poteší, že v žánri teenegerských komédií, ktorý z väčšej časti dnes pláva v záchodovom humore a telných tekutinách sa nájde občas príjemná oddychovka držiaca sa v medziach dobrého vkusu.(11.1.2010)

• - Počas záverečných titulkov môžete sledovať nepodarené zábery. Film má taktiež po titulkoch ešte 2 scény. (Johnny.ARN)

• - Scénář napsali 4 lidé, avšak do titulků se nechali zapsat všichni společně jako "Freedom Jones". (HappySmile)

• - Film na který se dívá celý kemp zhruba v polovině filmu, se jmenuje Bravo, girls! (HOODY)