Chcete být milionářem?

(pořad)
Soutěžní
Česko, 2000, 45 min

Chcete být milionářem? Úspěšná soutěž, kde můžete své znalosti proměnit za skutečně velké peníze. K dispozici máte tři nápovědy (pomoc publika v sále, 50 na 50 a přítel na telefonu), pokud nevíte jednu ze čtyř nabízených odpovědí na danou otázku. V celé škále otázek jsou tři záchytné body, což znamená, že ona částka soutěžicímu zůstane. Věřte, že Vladimír Čech (Martin Preiss) nejednoho člověka na "horkém křesle" zviklal. (cheyene)

Movie Gourmet

Díky vynikajícímu a neokoukanému (dnes již bohužel zesnulému) Vladimíru Čechovi si získala tato novácká adaptace celosvětově úspěšné soutěžní "show" široké spektrum svých přívrženců, hlavně mezi důchodci a ženami v domácnosti středního věku. Verdikt: než se člověk nasytí, tak 3* a 70 %, poté již ale 2* a 60 %. Bohatě stačí vidět pár dílů a už vůbec nemá smysl sledovat opakování této soutěže na stanici Telka. PS. Soutěž byla koncipována tak, aby si nikdo nemohl odnést dvě nejvyšší možné výhry: 5 000 000, natož pak 10 000 000. ()

zdenur

Dívat se na to dalo do té doby, než se začli střídat moderátoři. Čech se na to hodil perfektně, zbytek moderátorů to prostě zkazil. ()

Johny303

Jedna z nejlepších vědomostních soutěží. Rovněž se přidávám k názoru, že Vladimír Čech byl výborný moderátor. ()

betyn

Nebýt některých zcela debilních otázek typu „kolikátý díl seriálu Ulice vysílala TV Nova ve dne 1.1.1991“, akcie pořadu by zase o něco stouply. Především pak díky Vladimíru Čechovi je pořad Chcete být milionářem na míle vzdálen od ostatní produkce Novy. ()

Chudobka

Před pár dny jsem se s chutí znovu podívala na tento pořad, abych si ověřila své znalosti. S panem Čechem mě to bavilo. Dnes jsem si pustila Milionáře a ejhle! Pan Martin Preiss. Je to sice sympatický chlapec, ale už to nebylo ono. ()

RadimFišer

Tak tahle věc nasadila příšku českým luhům a hájům pěkně vysoko. Náhrady, které přišli potom již neměli takový emocionální důraz. Pan Čech si na tom udělal jméno a my jsme ho baštili. Dokonce jsme šli na jednu akci, kde měl být- na vinobraní, ale bohužel to byl jen trik. V té době si musel brát obrovské částky za navštívení, odhaduji tak 80 táců. Emocionálně napínavé, neskromné a hra o pořádné peníze. Po tom jsme všichni toužili. Bohužel se tak daleko nikdo nedostal. Kdovípak jestli by to povolili, vždyt tam snad ani nebyli pravidla jaké otázky nedávat. Hodnotím pro velkou změnu toho času a to, že to později nebylo ničím lepším nahrazeno. ()

jasanka

Ve své době tutovka. Časem se to samozřejmě okouká, dneska už bych to nesledovala, ale před deseti lety (to už to je vážně deset let?!) fajn. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů