Chcete být milionářem?

(pořad)
Soutěžní
Česko, 2000, 45 min

Chcete být milionářem? Úspěšná soutěž, kde můžete své znalosti proměnit za skutečně velké peníze. K dispozici máte tři nápovědy (pomoc publika v sále, 50 na 50 a přítel na telefonu), pokud nevíte jednu ze čtyř nabízených odpovědí na danou otázku. V celé škále otázek jsou tři záchytné body, což znamená, že ona částka soutěžicímu zůstane. Věřte, že Vladimír Čech (Martin Preiss) nejednoho člověka na "horkém křesle" zviklal. (cheyene)

Ospalek

Vladimír Čech byl nejlepší... Ostatní moderátoři byli "bez šťávy". Většinou bývá obměňování moderátorů trapné. ()

Jezinho95

Asi nejvíce klasická vědomostní soutěž... škoda že se tvůrcům v ČR nepovedlo navázat na Americkou verzi této soutěže... ovšem díly s Vladimírem Čechem měly svoji úroveň a daly se sledovat pravidelně, později s dalšími moderátory se kvalita zhoršila - celkově 50%! ()

andykanadan

tomuto programu som vdaka znalosti nemciny verny dodnes na RTL najmä vdaka vynikajucemu moderatorovi Gűntherovi Jauchovi...ked to islo na Slovensku, najradsej som mal vydania moderovane Martinom Nikodymom, neskor s Ivetou Malachovskou to nebolo uz az take dobre. A moderator ceskej verzie Vladimir Cech, to bol clovek na spravnom mieste a v spravnu chvilu, daval celej relacii dalsi rozmer... ()

Freakyy

Nejlepší soutěž co kdy dávali. Mělo to úroveň a aspoň se tam dalo něco naučit - takový soutěže sou většinou nuda na zdechnutí, ale toto byla vyjímka a bylo to zbavný a napínavý. Dobrý věci končí jen v Česku...krása no. Btw R.I.P. Čech. :/ ()

Barney

Díly s Čechem 5 hvězdiček, s Hejmou 3 hvězdičky, s Preissem juniorem bohužel odpad. Naštěstí převažovaly díly s Čechem, takže celkově 4. ()

2K12Kub

Tohle můžu kdykoliv. Jako malý jsem se na tento pořad vždycky těšil, když zazněla ta siréna co zakončuje díl, byl jsem hrozně smutnej :D ()

neo101

no, ten formát se známou zdržovačkou "to si povíme až za chvíli" mě neskutečně štval. Zbytečné natahování na maximum, trapné otázky na začátku a nezodpověditelné na konci. Riskuj je v tomhle více kompaktní. Prvních pár dílů s Čechem jo, ale pak to šlo do kopru. ()

jakub.bystra

Budu se opakovat, ale musím říct, že taky hodnotím pouze první díly s Vladimírem Čechem. Když tento pořad moderoval on, tak se na něj díval opravdu celý národ a Nova měla historickou sledovanost. O těch dalších nemá cenu psát, nikdo z následujících moderátorů nebyl ani ze čtvrtiny tak velká osobnost, jako právě Čech, který dokázal všechny neuvěřitelně napnout a taky rozesmát. Jaká škoda, že už mezi námi není, takových lidí je velká škoda, budiž mu země lehká.. ()

topol999

Nyní to opakují na tv Telka a musím říct, že i když jsem většinu dílů už viděl, tak se vždycky znovu podívám na to, jak se Vladimír Čech se smíchem pouští na lov soutěžících. Navíc z každé prkotiny udělal dobrý fór, a nikdy při tom nebyl trapný nebo netaktní. Za to mu náleží velká pochvala a nynější moderátoři by se od něj mohli učit. S Preissem jsem viděl asi 2 díly a bylo to na zvracení. Hejma byl taky o ničem, Se Šmuclerem se to trochu zvedlo, ale i přesto nic objevného to nebylo... Hodnocení se stahuje pouze k V. Čechovi: 91% ()

kratajirka

Pořad, který Vláďa vynesl do milionářských výšin a rovněž pořad, který s jeho odchodem spadl do halířových nížin ... ()

audrey.ley

Asi nejlepší a nejpopulárnější vědomostní soutěž u nás. Vladimír Čech v roli moderátora nasadil laťku pěkně vysoko a nikomu se ji nepodařilo překonat. Pořad rozhodně stojí za zhlédnutí. Člověk si může v pohodlí svého gauče sám ověřit nebo doplnit své vědomosti. Tak schválně, kolik byste vyhráli? ;) ()

Anděl

Hrozně nerad bych dával dohromady díly s panem Vladimírem Čechem a s jeho nástupci. To by totiž ohromně kazilo pověst tohoto výborného pořadu. Ty barvy, hudba, tajemno, vynikající V. Čech, obří částky, husté, ale opravdu husté napětí, sevřené palce a přání o štěstí. To vše mě provázelo, když tento pořad TV Nova vysílala. Pořad si mě získal už když jsem byl malý a oblíbil jsem si ho natolik, že si ho i po 10 letech mile rád pustím a bavím se. Ještě bych rád doplnil, že moderátor Martin Preiss, mi taky nepřišel vůbec špatný. Byl chladnější, ale i tak bylo vidět že uvnitř ty výhry lidem prostě přeje a že je sám zvědaví, koho přivede až k miliónům (což sám také v jednom interview řekl). Ten byl taky fajn. Působil jako hráč, jako hazardér, gembler. Je celkem složité hodnotit, ale ačkoli se mi moc nechce, tak ty ostatní moderátory po Preissovi musím brát v potaz. S nimi šel pořad do kytek. 4/5* i když bych chtěl dát plný počet bodů. ()

Michel111

Zajímavý pořad, kde jsem se vždy dozvěděl něco nového. Ovšem jakmile se moderování pořadu chopil Martin Preiss a poté Ondřej Hejma, kvalita a zábavnost šla poněkud dolů. Hodnocení: 90% za díly s V. Čechem, 70% s M. Preissem a O. Hejmou ()

mover

Skvělá soutěž s Vladimírem Čechem, to se dá sledovat i dneska, formát pořadu určitě má svoje kouzlo, V.Čech výrazný suverénní ale zároveň inteligentní rozumný normální lidský, bravurně se k pořadu hodil, uměl podat i nějakou historku a bavit se k věci narozdíl od M.Preisse, což byl zoufalý slabý čajíček, nudný a unilý. Hejma tomu opět dodal říz a vtip a originalitu, byť s neortodoxním vzezřením, ale to neva. Šmucler je osobnost, zajímavý, gut, ale to už byl jiný pořad Milionář. Novodobé díly s Vašutem trapný a ani neuměl pravidla, nestojí za řeč. Nicméně hodnotím vysoko, protože první díly měly největší úroveň, Vladimír Čech vstřícný k soutěžícím, precizní a přirozený, za mě perfektní nejen proto že byl původní. Byla chyba tvůrců, že se ho tehdy svéhlavě zbavili, sami na to pak doplatili sledovaností... V té době holt už nebyl ředitelem Novy V.Železný, tak šlo všecko do kopru... ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů