Chcete být milionářem?

(pořad)
Soutěžní
Česko, 2000, 45 min

Chcete být milionářem? Úspěšná soutěž, kde můžete své znalosti proměnit za skutečně velké peníze. K dispozici máte tři nápovědy (pomoc publika v sále, 50 na 50 a přítel na telefonu), pokud nevíte jednu ze čtyř nabízených odpovědí na danou otázku. V celé škále otázek jsou tři záchytné body, což znamená, že ona částka soutěžicímu zůstane. Věřte, že Vladimír Čech (Martin Preiss) nejednoho člověka na "horkém křesle" zviklal. (cheyene)

rakovnik

Xichty Vladimí Čecha (ten byl ještě zlatý, oproti ostatním), "prodlužování" napětí, neadekvátní hudba a dlouhé reklamy...koukám se občas rád :-) "...však má Železný dost prachů a Čechovi se podívám do tváře..." :-) ()

Mefistofelle

Dle mého názoru to byla jediná soutěž na NOVĚ, která kdy stála za to a kde šlo opravdu o znalosti a ne jen bezduché předvádění se. Škoda, že takové věci už nedávají. ()

Rodriguez

Vláďa Čech byl hnacím motorem téhle soutěže o těžké prachy, ale jak to tak bývá, všechno dobré jednou skončí. 45% ()

Redík

Žáčátek soutěže nasadil velmi vysokou laťku což se promítalo i na sledovanosti v televizi. Jenže s postupem času se soutěž ubírala do stereotypní šedi, kam po výměnách moderátoru definitivně zabředla a byla ukončena. Snaha o oživení na Primě skončila taktéž fiaskem. ()

MarekT

Výborná soutěž, na které mi nevadila ani ta nevyhnutelná srážka se stereotypem - je to samozřejmě zásluhou Vladimíra Čecha, který svým brnkáním na nervy dodával pořadu hlavně v nejtužších chvílích atmosféru. Tuhle soutěž bych dokonce považoval za nejlepší, co se kdy v Česku objevila, ovšem to by nesměli včas zasáhnout manažeři shůry a vyměnit moderátora. S Čechovým odchodem kvalita upadla a jelikož hodnotím jako celek, musím v konečném součtu hvězdu ubrat. Jinak tradičně dobrá je také parodie z dílny Zdeňka Izera. ()

Martrix

Takový moderátor, jako byl Vladimír Čech, se už v žádném soutěžním pořadu neobjevil a i když měli tvůrci možná pocit, že lidem jde jen o soutěžení...s příchodem Preisse a dalších, se z tohoto pořadu stala estráda na úrovni Poulíčkova Kolotoče. Hodnocení se vztahuje pouze na díly moderované VČ ()

gabin(a)

Čtyři hvězdičky jsou za období s Vladimírem Čechem, kterého ještě více oceňuji, když občas vidím v repríze, tedy bez nervů. Teď mi to jeho natahování připadá naopak zábavné. Byl opravdu výborný. Nejvíc když začal mavat s těmi svymi čisly, jak zpívá Jarek Nohavica.....Ostatní uvaděči tragičtí. Prý bude nový Milionář, tak doufám, že se tam nenacpe nenažraný Dejdar. Nebo Kostková, Pawlowská a podobné antikoncepční pilulky televizní zábavy.... ()

WolfR

Za éry Vladimíra Čecha to byla vysoce kvalitní vědomostní soutěž. Jeho slovní hříčky a umění zpracovávat soutěžící bylo neuvěřitelné a já se mnohdy skvěle bavil, ale i něčemu naučil. Po jeho odchodu kvalita klesla. Nicméně za jeho doby to byl, troufám si tvrdit, skvost mezi televizními soutěžními pořady! Především tedy za toho Čecha 3 hvězdy. ()

tom88

Celkom dobrá vedomostná súťaž, ktorá je síce dosť naťahovaná a zdĺhavá, ale vďaka dobrému Vladimírovi Čechovi pozerateľná záležitosť, ktorú som sem tam naozaj sledoval. Len tie reklamy ma tam pekne srali. ()

SeanLSD

Ďalšia ukážka toho, že kvalita moderátorského prejavu zmôže veľa. Vladimír Čech bol skvelý castingový ťah. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů