Tento pořad běžel v době, kdy byl šéfem TV NOVA Vladimír Železný, který ho zároveň i uváděl. Originální byl jeho pozdrav: "Dobrou chuť, pokud zrovna obědváte." Dozvěděli jsme se vše o novinkách, které nás čekají v nejbližších dnech v TV. Vladimír Železný zde diskutoval i o politice a jiných věcech. V roce 2003 byl tento pořad nahrazen jiným a ten se jmenuje Volejte NOVU. (duklak2)

CANNIBAL

Čtyři hvězdičky dávám za to, že za vedení ředitele Železného měla Nova lepší úroveň a dalo se na ní koukat. Od té doby co tam není je kvalita Novy rok od roku horší a horší a to vč. zábavných pořadů vlastní tvorby. ()

MM_Ramone

Vladimír Železný, dravý podnikateľ a politik. Rodák z ruského Kujbyševa, ktorý bol svojho času generálnym riaditeľom úspešnej českej komerčnej TV stanice Nova. Počas výkonu tejto funkcie sa pravidelne zjavoval na obrazovkách svojej televízie, v jeho vlastnej relácii "Volajte riaditeľovi". Tam vystavoval na obdiv svoju aroganciu, samochválu a všeznalosť. Bol v tom dobrý, pretože je ohromujúce ako málo ľudí si uvedomilo zavádzajúci, lživý obsah jeho kecov. Neraz sa musel za svoje výroky zodpovedať Rade pre rozhlasové a televízne vysielanie, ktorá ho obviňovala (myslím, že celkom oprávnene) z porušenia podmienok nestrannosti a vyváženosti. Mr.Železný je proste jedna veľká hviezda. * ()

Dan9K

Naprosto geniální pořad, jehož jediným negativem je, že už skončil. Těch legendárních nápadů a etap, co tam proběhlo; šachy, snad i kolo štěstí, pes Novák, krasavice za telefonem, zajíc Zaza, koláče, lízání prdeIe odéesákům, odkládání brýlí, pirátské vysílání Jana Vávry, předepsané dopisy pro plynulé najetí na téma, které bylo zapotřebí pořešit, předvádění nefunkčních internetových stránek, odpovídání kolik má ta a ta telenovela dílů a hlavně vysoce objektivní reakce na tehdejší geopolitickou situaci...a ty hlášky! "Já bych měl pro vás námět na reportáž" ()

freddy

Nezlobte se na mne, ale já nemohu jinak. Každou sobotu v pravé poledne jsem usedal před obrazovku a těšil jsem se na známý obličej pana Železného a na to, co se od něj zase pěkného dozvím. Omlouvat mě může snad jen můj tehdejší věk (když se začal pořad vysílat, tak mi bylo 7 let) a musím se přiznat, že tehdy jsem ne všemu rozuměl, obzvláště ne věcem politickým a jim podobným, které pan Železný řešil. Ale každý díl tohoto pořadu jsem si užil a dodnes mám v paměti určité střípky. Tenhle pořad mi nikdy nesměl utéci, ať jsem byl doma, u babičky, nebo třeba v létě na dovolené s rodiči, vždycky jsem se prostě chtěl dostat v sobotu v poledne k televizi a podívat se na tento pořad. A to aniž bych věděl, co mě k tomuto pořadu tak přitahuje. Dokonce se musím přiznat, že jsem jako dítě několikrát zvedl telefon a sám jsem nějaký programový dotaz panu řediteli zavolal (měl jsem jeden oblíbený dotaz, který jsem tam za celou dobu vysílání pořadu zavolal minimálně pětkrát). Prostě pořad Volejte řediteli spolu s pořadem Eso pravidelně patřily ke koloritům mé normální typické soboty. A tak se snad na mne nikdo nebude a ani nemůže zlobit, že na tento pořad vzpomínám s nostalgií a že ho mám spojený s mým dětským pohodovými a bezstarostným obdobím. A z nostalgie nemohu a ani nechci jinak, nežli udělit pět hvězdiček. ()

Wacoslav1

No ty vole je to nadsazka ale ja musim dat za 5* Vlada byl proste borec pozdravil popral dobrou chut pokud prave obedvate a ja netrpelive vzdy cekal kdy padne dotaz budete vysilat 30 pripadu majora zemana? odpoved nekompromisni Nikoliv! pak prisla lekce sebestrednosti na peoplemetrech jsme se dozvedeli jak nova valcuje konkurenci na co exluzivniho prave zakoupili prava atd proste Zeleznej si z toho dokazal vzdy udelat naprosto nekompromisni one man show takze nemuzu hodnotit jinak a jeste jeden nespochybnitelnej fakt at byl zac co byl zac dokud sefoval nove tak tahle stanice za neco stala dneska? bida zmar a utrpeni darmo mluvit... ()

Xmilden

Komediální vložka největšího televizního magnáta. Hypnotický Vladimír s odpovědí na každou otázku zkrátka měl vždy pravdu. ()

Phobia

Call Ironman :-). Někdejší pravidelný výplach mozku pro jedince ochotné nechat se sebou manipulovat, případně pro ty, kterým při jídle nevadilo neustálé nevěřícné vrtění hlavou. Chvilkama to byla vážně sranda a dobře se to parodovalo:-) 15%. ()

-bad-mad-wolf- odpad!

Bude Betty na konci krásná? Získá Esmeralda zrak? Měl jsem své dětské doupě vedle obývacího pokoje s televizí a Železné kecy jsem musel poslouchat každý víkendový oběd. Nazdar. ()

A_FISH

Tak tady nevím - pět nebo odpad? Ale protože jsem se pokaždénemohl dočkat, až tahle geniálně zvrácená zábava začne, (miloval jsem to víc než 902 10) odkládám brýle a Mr.železnému píšu za pět. ()

paascha odpad!

Tehdy ještě "poctivý" říďa a jeho koláče. Zbyla jen zlodějina století, okradený hloupý cizinec, miliardový podvaod, zaplacený z našich peněz a jeden spokojený židáček, co už není říďa, ale europosranec. kdyby to někdo natočil jako film, dostane to odpad za debilní a neuvěřitelný scénář! ()

LiVentura odpad!

Škoda takových pitomců, těch na obrazovkách upřímně opravdu chybí.! Figurína klasického brakaře se vším všude. :-)))))) ()

salahadin odpad!

"Dobrou chut, pokud právě obědváte." To jsem každou neděli potřeboval slyšet. Železného přání mi ji totiž impozantním způsobem zkazilo. Nicméně nic nešlo tak krásně parodovat. "Píše divák, pan Váňa z Brna..." ()

GilEstel

Pořad VOLEJTE ŘEDITELI a Vladimír Železný, který ho zosobňuje, je do značné míry symbolem doby a celé jedné generace televizní zábavy. O tom, jaká ta doba byla, dobře vypovídá i samotný pořad. Na jednu stranu neuvěřitelný obdiv a příklad toho, jak by měla fungovat moderní nesocialistická televize, na druhou stranu odstrašující příklad toho, jak by televize (a média obecně) fungovat neměla. Železný vybudoval „rodinnou“ televizi pro každého, která u nás neměla konkurenci. Lidé na to koukali, jak na zlatý tele. Každý se toho chtěl účastnit. Každý chtěl být alespoň podvědomě součástí tohoto rodinného mediálního impéria. Bylo to skoro jako celonárodní poblouznění, které v podobné souvislosti nemá obdoby. Sobotní modlitbičky, kdy k nám otec zakladatel Novy promlouval hezká slova a dával morální soudy se stejnou samozřejmostí, jako ukazoval koláče televizní sledovanosti, jsou odsouzeníhodné a zároveň nostalgicky nezapomenutelné. Zneužití mediální moci k osobním politickým cílům, je zřejmá. Lidi si to tenkrát jen neradi připouštěli. Vezměme si z této doby to pozitivní a ze špatného se poučme. Jak ale bývá dobrým českým zvykem, raději odsoudit všechno a smést to ze stolu. Jak krátkozraké. Pouze to vypovídá o strachu z vlastní minulosti a nemožnosti se poučit z chyb minulých. ()

Ruut

Bože, jak já to strašně miloval. vláďa s koláčema, poskakující Zaza, další koláče, divácké dotazy na to kolik má jaký seriál dílů, opět koláče, laškování o motýlku, koláče ... a hlavně skvělá šou, kterou žralo pulka národa ()