V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy. Pořad se zakončí tak, že se sejdou dvě rodiny někde např. v restauraci a povídají si, jak se jim žilo ve vyměněné rodině (duklak2)

NinonL odpad!

Viděla jsem jen pár dílů zpočátku a přišlo mi to jako zoufalé obrazy lidské bídy. Nikdy nepochopím, proč mají lidé takovou potřebu exhibovat a vlastní ubohost dávat na odiv ostatním. Tohle vážně ne. ()

selfesteem odpad!

Když bydlíš v hnoji, pojedeš do domova "milionářů". Jsi-li abstinent, nakvartýrují ti do bytu alkoholika. Žiješ-li ve spokojeném manželství, přijede k tobě manželka, která řeší rodinnou krizi. Jsi-li ateista, vítej v rodině věřících! Jsi-li inteligent, přijede debil. A tak podobně. Přijde mi to jako trápení, konstantní trápení lidí, nejen odloučením od vlastní rodiny, ale i tím, čemu jsou vystaveni. Ale pokud za to chcete peníze, musíte trpět. Aby se diváci bavili. Na tohle koukat nemusím. ()

SaNcHeZ_cz odpad!

Zvrácenou základní premisu podporuje podobně zvrácené zpracování. Rodinné konflikty na míru a emoce v přímém přenosu. Problém je, že to působí uměleji než lžičky z NDR. ()

ivishka odpad!

Řekla bych, že velká spousta negativ již byla vyřčena za mě ale ovšem musím přidat pár svých dojmů, které mě neskutečně zaráží. Když už každý ví jak to chodí a určitě se už z toho důvodu, že do toho šel někdy na tuto věc podíval tak mu muselo být jasné, že spíše když už ten vztah co má celkem upadá i bez televizního štábu a spousty lidí co se na vás pak v televizi podívají a nestačí se divit kolik sprostých slov znáte, tak se raději rozejděte nebo rozveďte,protože nějáký telvizní štáb nebo úplně cizí člověk za vás váš problém nevyřeší.Uvítala bych spíše zpětné natáčení, které poodhalí tak trochu následky spojené s komercí některých pikantních výroků apod.,protože samo o sobě je to trochu o ničem, protože každý se umí přetvařovat před ostatními. ()

Karlas odpad!

Nezničitelná stálice naší obrazovky se, jako monument důkazu dekadence, stále tyčí a obtěžuje televizní diváky. V jakém stavu je společnost bavící se touto pokleslou reality show stavící na konfliktech, rozvratu a hysterii? Člověk se zamýšlí jestli to jsou skutečné osudy několika chorobomyslných rodin, co ze sebe dělají za pár korun blbce před celým národem nebo je to dovedná hra úchylných tvůrců a jejich amatérských herců. ()

MikO_NR_1909

Humanitárne posolstvo o láske, súdržnosti a ľudskej empatii :), alebo ako rozvrátiť plody manželstva, susedstva, kamarátstva a rozumných princípov televízneho marketingu. A najlepšie je, keď sa na týchto oduševnených troskách rehocú ďalšie trosky - doma z obývačiek. ()

blackrain

Pokud se vyhnu morálnímu hledisku, což ovšem nedělám příliš často, tak musím uznat, že pár dílů bylo skutečně vydařených. Do výměny by mě nikdo nedostal ani párem pivovarských volů. Prostě pořád nemůžu pochopit, že do toho lidi jdou. Asi v tom budou jenom prachy. Padesát tisíc je hodně lákavá suma a v podstatě za nic. Celkem jednodušše vydělaná. ()

Kreeki

Někdy celkem zajímavé sledovat vývoj během toho týdne, zvlášť když nováci vždycky vybírají dvě diametrálně odlišné rodiny, hold podle hesla jiný kraj, jiný mrav. Jen opravdu nechápu lidi, kteří se do takovéto reality show hlásí, pro peníze člověk zjevně udělalá úplně cokoliv, občas nad tím zůstává jen rozum stát. ()

topi odpad!

Tak tohleto je totální ubohost a páry, které do pořadu lezou jsou totální vylízanci a debilové!! Normální člověk by se styděl a musel by se hanbou propadnout!! Tohle je zábava 21. století!! Bravo vy ktreténi!!! ()

rt12 odpad!

Tosim toho většinu napsal za mě, velmi výstižně. Já musím hodnotit i morálku a ta je skandální, dekadentní a pokud se na takové pořady dívají děti, tak ,, pánbůh s námi a zlé pryč"! ()

Rakosnicek77

Tak posledních pár epizod mne přesvědčilo o faktu, že podobná sonda do životů našich spoluobčanů, alespoň mne docela šokuje. To co jsou schopni mít někteří jedinci doma za bordel a ještě si na to pozvou televizi, tak nad tím mi opravdu zůstává rozum stát. ()

slunicko2

Klasická inscenovaná reality show. 1) Pořad pěkně ukazuje, jak žijí někteří zmrdi kolem nás. 2) Jistěže ne všichni jsou takoví, někteří jsou prostě exhibicionisté. 3) Pro jiné je těch 50 000 Kč (dnes už sto), které dostanou za natáčení, dostatečná motivace. 4) Další jsou prostě debilové, kteří doufají, že si tak zachrání vztah. 5) Jiné dobrodružné povahy si chtějí něco nezvyklého vyzkoušet. 6) A divák, lačný senzací, jen zírá. 7) Výstižný koment: gudaulin**. ()

L_O_U_S

Ne, ne, tohle ne. Já vím, že člověk by svůj postoj k filmu nebo pořadu měl zdůvodnit a podložit argumenty, ale tady snad postačí, když řeknu, že se jedná o hloupou sračku. (474.) ()

Chrysopras odpad!

Sebelepší zpracování nemůže přebít zvrácenou ideu přímo v jádru tohoto pořadu. Nechci ani domejšlet, kam až tenhle trend tv "zábavy" dojde ( zvracecí smajlík ) ()

Sesitka

Docela by mě zajímalo, kdo to vymyslel. Kdysi jsem se na to dívala a docela se mi to líbilo, ale nyní se mi to líbí jenom trochu. Docela by mě zajímalo jestli to ti lidi jenom hrajou, nebo je to doopravdy. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů