Príbehy neobyčajne obyčajných ľudí a ich túžby, ktoré sa naplnili. Show, v ktorej plníme sny divákov vo forme prekvapenia. Vo väčšine prípadov tieto sny budú nemateriálne. Dôležitý je životný príbeh, ktorý sa za snom skrýva. Show má široký dosah – ponúka divákom pozitívne emócie, rozprávku v živote, naplnenie snov a rovnako aj známe osobnosti (speváci, tanečníci, herci ako hostia programu). (TV Markíza)

Marek1991

Komerčné a farebné vyzdvihovanie ťažkých ľudských osudov, občasná pomoc a plnenie minimálnych prianí, pre zlepšenie nálady obetí nešťastia tohto sveta. Istú ľudskosť a myšlienky oceňujem, nepáči sa mi však istý hyenizmus a aj marketingové svinstvo okolo toho. Tak, či tak, je to však emocionálna bomba. Chcel by som vedieť, aká úprimnosť je tam zo strany moderátora a štábu, ale nehodnotím to cez dojmy, ale cez to, aké to je. Teta mi vravela, že jednej jej známej, čo má choré dieťa volali, či nechcú splniť nejaký sen, ona odmietla sa takto prezentovať. Je to veľmi rozporuplný program, ale na svedomie ľudí a ich správanie a nahliadanie na tento pominuteľný život a priority, ktoré v živote máme, to nie je až tak zlé. ()

Z0oMb3E odpad!

Neznášam tieto typy programov. Ešteže na telku celkovo moc nekukám, tak sa s podobnými formátmi nestretávam. Čo je predmetom programu? Hľadať čo najpohnutejšie životné príbehy a jatriť staré rany aby "obdarovaný" čo najviac revali. Túto reláciu sledujú pravdepodobne dva typy ľudí jednak tí, čo si pri sledovaní povzdychnú "Ach, ešteže je na tom niekto horšie, ako ja.", alebo ľudia z čistej škodoradosti. Blahosklonný výraz Rozborilovej tváre sa dá krásne čítať. Pery rozprávajú "neplač" hlava "plač, plač ten predáva." Je x dobrovoľníkov, či organizácií, ktoré podobným ľuďom v núdzi pomáhajú, a nepotrebujú sa pretŕčať pred obrazovkou a biť sa do pŕs "My pomáhame". ()

Makky

Niektoré príbehy sú výborné a najlepšie je Modré z neba vtedy, keď sa pomáha tam, kde je to naozaj potrebné. Nemyslím teraz vysnívané stretnutie s Gottom, ale mám na mysli pomoc bezdomovcom, sociálne slabým rodinám, postihnutým ľuďom a tak ďalej. Tí to naozaj potrebujú... Dodatok: Ehm, áno, to som videl v začiatkoch tejto relácie. No postupom času sa z toho stala ždímačka emócií so spomalenými zábermi na plačúcich trpiacich ľudí. Je mi z toho na grc a len vďaka tej pôvodnej myšlienke to neposielam do odpadu. ()

Bat55

V rámci rôznych slovenských relácií a iných televíznych programov ide o naozaj lepší prípad. Osobne mi to pripadá, ako tá najlepšia relácia kde ľuďom, ktorý nemali v živote šťastie, trpia nejakou chorobou, a inými problémami sa snaží pomôcť Vilo Rozboril, vždy s nejakým sponzorom, vďaka ktorému sa podarí vysnívaný sen splniť. Príbehy sú nadherne spravené a u Modrého z neba nemám čo kritizovať, i keď chápem, že niekoho to nebaví a viem aj pochopiť kvôli čomu. V tom ja chyby nevidím. ()

blackrain

Tenhle pořad přispěl velkou měrou k tomu, že jsem si uvědomila, že vlastně žádné problémy nemám a jestli nějaké řeším, tak jsou to v podstatě malichernosti v porovnáním s tím, co musí denně řešit lidé v pořadu. Na kolena mě dostal příběh mladé nastávající maminky, která náhle upadla do komatu, když byla v pátém měsíci těhotenství. Doktoři tak museli bojovat o dva životy najednou. Strašná představa, že by se něco podobného stalo mě nebo někomu blízkému. Z toho mě mrazilo v zádech. Nevím, jak správně ohodnotit tenhle pořad a nevím, jestli to jde. Na jednu stranu chci dát slušné hodnocení, na druhou stranu odpad. Tak teď babo raď nebo si mám hodit korunou? ()

stration

Právě jsem viděl díl o Jakubovi, který se toužil setkat s Demitrou. Pouze díky tomuto dílu hodnotím, jak hodnotím. Velmi působivé, ikdyž velmi agresívní a tlačící na pilu. ()

Hamaradža

Lacná televízna citová vydieračka, ale Vilo je sympatický a robia pekné veci pre ľudí čo to potrebujú a to je fajn si myslím. Stačí ignorovať to, aké komerčné to celé je :) Tron v komentári vystihol všetko podstatné :) ()

corona odpad!

Súhlas s andersonom a len môj malý dodatok, je to nechutné emocionálne porno s odporne slizkým Rozborilom. A dúfam, že nikto neverí, že tu ide o plnenie snov (iba ak o sledovanosti, ak by nebola, tak sny končia). ()

Želik

Jednoznačne tento program hrá na city. Zámerne sú vyberané príbehy, ktoré človeka dojmú a chcú v ňom prebudiť ľudskosť. A u mňa sa im to darí na plnej čiare. Každý týždeň plačem ako dážď, ale aj napriek tomu je super pozerať sa na prekvapených a rozradostených ľudí. Našťastie ľudia ešte nie sú také svine a myslia občas aj na iných, nielen na seba. Čo sa týka Vila on sa na takúto reláciu hodí dokonale. ()

GILLWANDER odpad!

Relácia, kde trápny Vilo plní sny tým, čo to v živote nemali ľahké. A nie každý, kto mal možnosť sa dostať do relácie je ukazovaný v tom najlepšom svetle. 10% ()

peiton

Telvízia Markíza veľmi dobre vedela čo robí,ked išli do takéhoto projektu s hlavným moderátorom Vilom Rozborilom na čele.Zarábať na nešťastí,biede a utrpení druhých ľudí ? Ja osobne takýmto typom relácie neholdujem,nevidela som ani jeden diel.Stačí mi ked beží upútavka a dozviem sa všetko.Nečudujem sa,že relácia sa chvastá výborným ratingom,ved prečo nie?Vilko čo tak spraviť reláciu s opačného súdka,trebars o ľudskej radosti a šťastí...Ale obávam sa,že to by im nikto nesledoval,lebo, človek je tvor zvedaví a hlavne škodoradostní. Rád sa pozrie na druhých,ktorý trpia núdzou,len preto aby sa v duchu uspokojil a upokojil,že predsa nie je na tom až tak zle ako tí druhí o ktorých relácia vypovedá..Zaslúži si odo mňa 1 hviezdu,ale to len preto,lebo pomožu ľudom,ktorý to úprimne potrebujú,sú v núdzi.Bohužiaľ pomoc s vypočítavosti. 10% ()

Martin741 odpad!

Povodna myslienka bola fajn, o tom bez debaty. Ale ta hyena Rozboril zacal uspesne pracovat na znizovani kvality tohto diela smerom do zumpy. A tam aj tentokrat ta relacia je, hnoj v plnej nadhere. 0 % ()

Aljak odpad!

Kedysi som tejto relácii seriózne fandil a doslova som obdivoval ako dokážu "zachrániť" životy niektorých ľudí. Zdalo sa mi to ako veľmi pekná a morálne čistá myšlienka. Naozaj, spočiatku to tak podľa mňa aj bolo... Ale napokon sa z tohto projektu vykľula chorá "továreň na sny", avšak pod rúškou manipulácie, bezohľadnosti a útrap. Lebo nútiť ľudí, ktorí by najradšej zabudli na svoje problémy a trápenia, a namiesto toho žili normálnym životom, aby celému národu porozprávali kompletné dejiny svojej bolesti - to je fakt nechutné. Lebo určite každému dobre padne rozprávať ostatným ako chodí na chemoterapiu, ako každý deň trpí alebo ako mu zomreli rodičia pri nehode. Ale áno, ľudská bolesť dobre predáva, a keď sa to všetko pekne zostrihá, tak potom docielia to čo chcú - čím väčšie trápenie, tým vyššie zisky... ()

KajusaK

Velice nadprůměrný pořad , krásný, dojemný. Velice pěkně zpracované,vymyšlené.Obyčejné sny obyčejných lidí..Nejlepší. ()

hallelluja

...nemám problém s charitou, nemám problém s biznisom, zato mám obrovský problém s "charitou ako biznis modelom"!!!... jedna hviezda za ten emocionálny koncert na Rozborilovej tvári, nejeden "herec" by sa od neho mohol učiť... ()