Publicistický pořad České televize moderovaný od roku 2006 Norou Fridrichovou nám shrne uplynulý týden a seznámí nás s těmi nejdůležitějšími a nejzajímavějšími událostmi, které se v daný časový úsek odehrály. Především se pořad zabývá politickou scénou ať už celosvětovou či domácí, ekonomice a věnuje se aktuálním kauzám a případům ze širokého spektra událostí z celého světa. (Stocki)

Boudyy

Skvělý pořad s pohlednou moderátorkou, zajímavými a aktuálními reportážemi a samozřejmě "Malostranskými korekcemi", na které se vždy těším z celého pořadu nejvíce. ()

The Graduate odpad!

Propagandistická a manipulativní slátanina soudružky Fridrichové. Je naprosto nehorázné, že si tato "novinářka" týden co týden za peníze nás všech prezentuje soukromé názory své a svých spolupracovníků a ještě má tu drzost tuhle svou "one woman show" vydávat za službu veřejnosti. Nejafektovanější a nejzaujatější redaktorka současné ČT. ()

infernet

Malostranské korekce nemají chybu a minimálně jedna hvězdička je za Noru Fridrichovou, protože na ní se dá koukat. P.s.: Její vystoupení u Krause jsem neviděl a možná je to dobře, už kvůli tomu, jaké jsem se dočetl že bylo téma její diplomky a já se pohybuju hodně na severu Čech... ()

Dejvid17

sekaná mluva a valící se oči Nory Fridrichové mě často přivádějí k myšlence, co tý holce vlastně je, ale jinak kdyby nemluvila a nevalila oči tak je to pěkná zrzinka :D .. ehm.. ale k věci... skvělý publicistický pořad. Trefný, vtipný, chytrý.. žádnej bulvár... ()

route60

Žurnalistika v tom nejlepším slova smyslu, souhrn toho nejduležitějšího co se ve světě událo, výborný pořad ()

ZHODNOTITEL

TYPICKY ČESKÝ POŘAD S ČESKÝM POHLEDEM A HUMOREM NA VĚC Jsem rád, že alespoň jeden takový pořad u nás existuje a snad i vzhledem k jeho dlouhé historii neskončí. ZAJÍMAVÉ POTOM TAKÉ JE SLEDOVAT JEDNOTLIVÉ POLITIKY, KTERÝM SE NELÍBÍ, ŽE SE JIM NĚKDO SMĚJE 168 hodin je takovým funkčním bičem na neposlušné kluky a holky. Škoda, že to nesleduje asi tolik lidí, kolik by mělo. ()

carl.oesch odpad!

Jistě, na Soukupovy opusy to nemá. Tohle je poněkud jiný level žumpy. Ale o to víc je to horší, že stále ještě spousta lidí očekává, že ČT bude nestranná a objektivní. Místo toho je tendenční, propagandistická a co mně nikdo nevyvrátí - pracuje na zakázku. Je sice smutné, když si z kritiky ČT dělá "téma" obskurní figurka Soukup na své Zeman TV, ale problém je, když právě odkaz na tuto skutečnost vede řadu lisí k v zásadě stejně primitivnímu závěru jako ony "zemanovce" a "soukupáře", že tady se jim servíruje "pravda". A Fridrichová? I když je rodinkaření v ČT kapitolsma o sobě, Fridrichová je v tomto směru skutečně snad nejobskurnější. Začínala na Nově, nicméně potom se přesunula do ČT, kde si čistě náhodou vzala Fridricha a v rámci tohoto svazku "urychlila" svoji karieru skutečně raketovým způsobem. Co dodat. Zemanovci a "kavárníci" jsou dvě strany téže mince. Stejně jako jejich nenávistná, hloupá a hlavně vylhaná propaganda.....té většině normálních lidí by se asi dost ulevilo, kdyby tahle mince spadla do bahna kanálu, kam patří a kde by ji nikdo nehledal. ()

Stumbleine odpad!

Další z řady tendenčních, liberálně-levičáckých publicistických škvárů (se vzornou uvědomělou eurosoudružkou Fridrichovou v čele) určených pro voliče pětiprocentních stran havloidního eurodementobloku, pro voliče sluníčkových havlo-libtardů Drahoše a Šláfenberga, a v podstatě pro celou liberálně-levičáckou kavárenskou komunitu z ČSFD😏✊ ()

alanwilder odpad!

Fridrichová je takovou novou formou soudružky Pelikánové. Investigativní dokáže být jen na své odpůrce, jinak je to ubohost sama... ()

filmovyfan

Můj nejoblíbenější publicistický pořad. Dokáže výborně informovat o dění minulého týdne (ne jen na politické scéně) a ještě je doplněn o malostranské korekce, které dokážou vždy pobavit. ()

Salvator

Nenudí a zpravidla i pobaví. Výhodou tohohle pořadu je skutečnost, že - na rozdíl od mnoha podobných - nebere všechno smrtelně vážně. ()

Oggy007

A dám jich 5. Už jen kvůli těm kvičejícím levičákům tady, kteří házejí odpady jen proto, že se jim nelíbí, co se o jejich guru Andym dozvědí. ()