Vyrazit si na dovolenou na krásný ostrov v Tichomoří, to byl původní plán Jasona a Cynthie. Prožívají vážnou manželskou krizi a v letovisku Eden Resort poskytují prý skvělou terapii pro páry. Jenže to má háček. Pobyt je neskutečně drahý. A tak přemluví své přátele, ať jedou s nimi, protože pak dostanou skupinovou slevu. Dave se svojí ženou Ronnie jsou přesvědčeni, že manželskou terapii vůbec nepotřebují, přesto se nechají nalákat. Přemluví Lucy a Joeyho i Shanea s mladičkou přítelkyní Jennifer. Netuší však, že prázdninový Eden resort vede podivínský manželský poradce Marcel, který rozpozná, že i v těchto vztazích to dost skřípe. Všechny donutí, aby na svých vztazích začali pracovat. Z uvolněné dovolené se tak stává peklo na zemi. Jenže nic nespojí tak dobře jako společný nepřítel, v tomto případě Marcel a jeho lidé... (TV Nova)

Wlczak

Partička herců se vyjela pobavit na krásnej ostrov, jen tak mimochodem si u toho natočili tuhle kravinu, která jim vidělala na spoustu dalších podobnejch výletů, tak proč by to neudělali, že jo :D ()

HeyHou

Občas nějaký vydařený vtípek, většinu času ale nic moc.. Podruhé se na to asi nepodívám, možná tak před spaním, kdy mi nebude vadit, že po 10 minutách zavřu oči a film nedodívám ()

Bouřka

To se jednou potkali kámoši Vince Vaughn a Jon Favreau a řekli si, že by to chtělo vydělat nějaký prachy, ale aby si při tom užili a moc se u toho nenadřeli. Takže vymysleli plytký scénář na chatrných základech, vzali pár kámošů a odjeli do tichomoří si užít trochu srandy a při tom natočit film. Jo a skončí to happy endem, jak jinak. ()

lobo87

Priemerná americká komédia s viacerými známymi tvárami. A možno práve to bolo na škodu. S lepším scenárom by som si to vedel v tomto nádhernom prostredí predstaviť napríklad s menej opozeranými francúzskymi hercami ako príjemnú konverzačnú romantiku o vzťahoch a láske. Favreauov scenár len kĺzal po povrchu a držal sa tradičných klišé a stereotypov... 55% ()

fimler

No..... poprvé a naposledy.Tento film je přímo jenom na jedno shlédnutí.Nic od toho nečekejte dostanete film, který pobaví asi stejně jako hovno na špejli.Takže vůbec, ale něco na tom bylo hlavně krásné herečky a podle mě dobré výkony herců (3). :) ()

Domas88

Přesně takové komedie miluju, když se udělá vtipně a herci jsou skvělí pak vás hodně pobaví a tak to má být... ()

hwnd

Po půl hodině jsem zjistil, že jsem se u této "komedie" nezasmál ani jednou a že je to ukrutná blbost. ()

Figuska

Příjemná komedie, která páry musí pobavit určitě. Konečně něco trochu bez pitvoření a přehrávání, kromě kytarové scény a celkově 2. půlka šla trochu dolů. Zaslouží si víc než 51 %. ()

Lumpos

Velmi příjemné herecké obsazení, vydařené podání mezilidských vztahů. Myslím, že film měl ve své hloubce důležitá poučení. Ztvárnění partnerských problémů se mi velmi líbilo,takže se na tento film ráda znovu podívám, ale postrádala jsem trochu z té komedie.. ()

LilDevil

Mozno je to lacine a okukane alebo co to tu vsetko kritizuju, ale ja som bola spokojna.. sice som sa zasmiala len dva krat, ale mne to trafilo akurat temu do zivota, a to problemy parov, aj ked nie manzelskych (ale tak 5 rokov je 5 rokov..) a ako inac ukazat ludom, ze vztah nie je len to okuzlenie a hned ako sa ukazu problemy to prejde? Ked sa totizto hovori musis a nesmies, tak ludia ktomu maju negativny postoj ale takto im to moze nenapadne vnuknut nieco, co sa tyka ich zivota.. ale ani sa nedivim v dnesnej dobe, ze mame tolko rozvodov, ked si ludia nevedie najst cas ani na niekoho vedla koho kazdu noc zaspavaju :/ ()

FEAR99

Nezáživné a hlavně ukrutně nevtipné. Zasmál jsem se celkově nulakrát, pousmál tak 3x, možná 4x ale ani o další pousmátí víc. A to v tom hrajou herci, kteří ve svých předchozích filmech vtipní byli! A to zamrzí, když Vince Vaugh prakticky nemá co hrát, a Jean Reno? No, toho radši ani nekomentovat. A tak Trable v ráji mají pouze dvě pozitiva. Prvním jsou pěkné scenérie (které jsou povětšinou lepší než samotný film) a druhým fakt, že je to koukatelné. Ale jinak peklo v ráji, to Vám teda povím. Rozhodně jedna z těch nejslabších "komedií" roku 2009. 30 % ()

Stuck

Pro mě velmi příjemná oddechovka. Čtyři páry odlétají na exotický ostrov kde se svérázným způsobem pod vedením Jeana Rena léčí různé krize manželů. Vstaňte v 5 ráno a svlékněte se na pláži před ostatními a řekněte drahé polovičce jak je krásná či co si o ní myslíte. Nebo radši krmíte ryby a plavete mezi žraloky? U každého z nich se vydere jistý problém,který tráví jejich vztah. Gagy jsou většinou vtipné a né tolik okoukané. Pestrá paleta herců také přidává na kvalitě komedie. Nehledejte zajimavý příběh jen sledujete a bavte se. ()

bonovox

Hneď po pozretí filmu som chcel dať 3 hviezdy, ale ráno po uvážení všetkých pre a proti musím dať o jednu menej. Krásna príroda a pekní herci (herečky) totiž nedokážu zakryť stupidný scenár a totálnu bezmocnosť pána režiséra. ()

WoodoX

Vcelku absolútny priemer všetkého možného. Mal som pocit, akoby dostalo vo filme priestor príliš veľa hercov a žiaden z nich nevyužil svoj potenciál naplno. No film nenudil, scenérie boli lačné po ľudskom oku a mňa osobne dalo do kolien to osudovo-náhodné finále. Myslím, že sa to dalo spraviť aj inak a trochu realistickejšie. ()

Honzad007

Někdy jde jen o nevyužitý potenciál, někdy nejde vůbec o nic. A v tomto případě to platí dvojnásob. Zbytečně utracené peníze za tenhle filmový téměřodpad, bez jakékoliv známky inteligentního humoru nebo poctivé filmařiny. Tady nefunguje vůbec nic a jakousi míru slušnosti zachraňuje jen pskvělá lokalita a krásná Kristen Bell. ()

Hucocaky

Možno som tomuto filmu dal až moc vysoké hodnotenie, ale je mi to jedno. Toto je jedna z tých veľmi prijemných komedií počas ktorých to nieje len duchapusté sledovanie filmu, ale úprimná zábava. Bláznivé hašterenie medzi pármi nemalo chybu, milé prekvapenie 100% viac ako som od filmu očakával, škoda toho hodnotenia. ()