Kirk (Jay Baruchel) je obyčejný kluk, ale s neobyčejným štěstím. Při své práci v letištní ochrance se seznámí až s hříšně krásnou Molly (Alice Eve), která světe div se, do něj zamiluje. Okamžitě si získá nejen Kirka, ale všechny jeho přátele, rodinu a bývalou přítelkyni. Vztah mezi atraktivní Molly a průměrným Kirkem však současně budí údiv i pochybnosti u ostatních a časem se projeví také u Kirka. I on si totiž uvědomí, že mezi ním a Molly je velký rozdíl a ona je úplně mimo jeho možnosti. (oficiální text distributora)

Lucas87

Docela komický film, kamoši hlavního hrdiny jsou správní dementi a dávají tomu správný říz, zatímco hlavní hrdina je opravdu totální idiot, kterého byste kopali do hlavy hned od začátku filmu. Alice Eve je taková druhá Reese Witherspoon :) ()

pepa3rd

Obával jsem se, že to bude hodně velká kravina, prolezlá vulgárními a fekálními vtípky, které by poslaly film rovnou ke dnu. Nicméně vcelku mile překvapila snesitelná dávka prvního a absence druhého. Nakonec je tu sice docela příjemná, ale místy značně bláznivá romantická komedie, zapadající někam k snesitelnému průměru. 50 % ()

dakarin

...mě to přišlo jednak trochu trapné, ale tentokrát také zpracování daného motivu spíš hloupé než vtipné :-( ()

Kingjiri

Jak už napsal Psema - průměrná a vlastně klišoidní romantická komedie, která má však sympatický obsazení hlavních rolí a solidně napsaný postavy. Kirk totiž nehraje totálního idiota a Molly zase nehraje namyšlenou nanynku. Objeví se i nějaká ta životní pravda (nedostatek sebevědomí ničí partnerský vztahy popř. zabrání vůbec jejich vzniku), nicméně na vzhledu hodně záleží, ačkoliv se nám snímek snaží nakukat něco jinýho. Humor je občas lehce vulgární/fekální, ale s mírou, takže i takový holení koulí od kámoše neni uplně trapnou scénkou. Kdyby si páni scénáristi víc pohráli s příběhem (závěr), mohlo jít o adepta na čtyři hvězdy. ()

Torgal

Baruchelovo pitvorenie pre tentokrát bolo zužitkované k prospechu filmu a s Alice Eve mu to kupodivu celkom sekne. Scenáristicky to nie je žiadny zázrak a téma sa dala spracovať aj kreatívnejšie, no kvôli sympatickým postavám (T.J. Miller vo vedľajšej úlohe kraľuje) to všetko funguje oveľa lepšie, než by si zaslúžilo a ja som sa bavil veľmi dobre. 7/10 ()

E lan

Povedená nenáročná romantická komedie s neotřelými herci, slušným scénářem a roztomilou zápletkou. Od začátku člověka film baví, fóry jsou někdy na hranici vkusnosti, ale většinou to spíše zábavě prospívá než naopak. Jen více takovýchto komedií... ()

netWoor

další díl prciček, jen s trochu jinými herci. Občas i vtipné, ale bohužel se vše ubírá po předpokládané cestě s předpokládaným cílem ... ()

Petulka88

Překvapivě sympatická a hlavně vtipná romantická komedie, kterou táhne nejen krásná ,,desítka" Alice Eve, ale i mile neprůbojná ,,pětka" Jay Baruchel. ()

Ceberus

Dvě a půl hvězdy. Jelikož má Baruchel zjev klasického nekňuby (něco jako Jason Biggs z Prciček), tak přesně sedne na svou roli. Stejně tak se asi žádný chlap nebude hádat o to, jestli Alice Eve je nebo není ona "desítka". Každopádně příběhová linka se drží zažitých standardů teenage romantických komedií, takže ničím nemůže překvapit. Jedno zhlédnutí bohatě stačí. ()

Polnoch

Až príliš béčková záležitosť. Je to veľká škoda lebo tento film má dobrú myšlienku, nie je len o stupídnych vtipoch ale aj o odkaze, ktorý v konečnom dôsledku skutočne môže pomôcť ľuďom v situácii hlavnej postavy tohto filmu. ()

forkys

Je to sice klišé, ale dobře podané. Když už nic, tak alespoň lůzerům na zvednutí sebevědomí? Radši nad tím moc nepřemýšlet, jinak by dojem z celku stál za nic. Byl jsem předpojatý vůči Baruchelovi, ale do dané role byl asi nejlepší možnou volbou. Nejvíce pobavila hláška "Dvacet minut s tvojí rodinou a bude žádat o soudní zákaz styku". ()

ZnalecH

Všichni jsme lidi. A lidi jsou emocionální bytosti. Žádné hodnocení není 100% objektivní. Hodnotíme hlavně podle dojmu a pocitů. A u tohoto filmu jsem zažíval momenty lásky, vzrušení a smíchu. Nejedná se o oscarový film, ale doporučuji odhodit předsudky a pustit si tuto báječnou podívanou. ()

haWranka

Taková ta záležitost, která člověka jednorázově celkem pobaví, ale zapomene na ni a víckrát není třeba. Pár vtípků mě i rozesmálo, ale zas tu bylo až moc scén, při kterých mi až bylo trapně a kdy jsem i posunula čas... ()

Euchrid

Přijemný nadprůměr, což v romcomech znamená předčit stovky a stovky filmů. Parádní vedlejší postavy a i ta zápletka - ač zní hrozně - je v důsledku i docela chytrá. ()

Prvotřídní First Class?

Prvotřídní First Class?