Kirk (Jay Baruchel) je obyčejný kluk, ale s neobyčejným štěstím. Při své práci v letištní ochrance se seznámí až s hříšně krásnou Molly (Alice Eve), která světe div se, do něj zamiluje. Okamžitě si získá nejen Kirka, ale všechny jeho přátele, rodinu a bývalou přítelkyni. Vztah mezi atraktivní Molly a průměrným Kirkem však současně budí údiv i pochybnosti u ostatních a časem se projeví také u Kirka. I on si totiž uvědomí, že mezi ním a Molly je velký rozdíl a ona je úplně mimo jeho možnosti. (oficiální text distributora)

atmen

Komedie u které bych se nebál označení sci-fi. Ano, patřím mezi ty, kteří podlehly přesvědčení, že dnešním ženám (dívkám) jde při hledání partnera především o jeho postavení ve společnosti, moc a s tím jdou ruku v ruce i peníze. Nám mužům je vyčítáno, že jsme povrchní a jde nám jen o vzhled a nehledáma u protejšků duševní krásu. V době feminizace mohou být ženy spokojeny, v tomto ohledu nás už dohnaly, ba co víc možná již trumfly... Pokud chcete vidět pohádku: Kterak obyčejný, ničím zajímavý, ňouma k ženě s podobou anděla přišel, tak se pohodlně usaďte a nechte se unášet příběhem, který vás v životě určitě nepotká. My snílci, o tom ale budeme snít dál... ()

Lyžař

Nic nového pod sluncem. Kdo už někdy viděl nějakou typickou romantickou komedii, ví, kudy a kam povede tenhle snímek..nic překvapujícího zde není; ba naopak. Akorát mě docela zklamal komentář na obalu DVD: "Nejzdařilejší komedie od Pařby ve Vegas" - tohle vůbec ani při nejmenším není pravda. Vtipu zde aby člověk pohledal. ()

Olík

Loserská romantika šmrnclá Apatowskou svérázností a buranstvým teenagerských komedii. Kdyby Vám náhodou stejně jako mně začne postupem času zpočátku sympatický Jay Baruchel svou stále stejnou polohou lézt na nervy, tak stačí hodit očkem vedle na tu bohyni, na kterou nikdo z nás nemá a rázem zapomenete i těch pár laciných gagů jako předčasná ejakulace slízaná z kalhot psem a v hlavě Vám zůstane už pouze několik povedenějších momentů a především Alice Eve a taky Alice Eve a možná i Alice Eve a rozhodně Alice Eve. ()

hEROic

no film dejove totalne o nicem, ale na druhou stranu je to romantarna, u ktere jsem se nekolikrat zachechtal... a to se pocita... navic kdyz nic jineho, je se vetsinu casu na co divat -> Alice Eve ;) 60% ()

MickeyStuma

Romantický příběh o obyčejném klukovi, který si myslí, že nemá nato, aby mohl mít vážný vztah s pěkným děvčetem. Představa o sví nemožnosti a obyčejnosti mu ubírá na odvaze s jednou takovou mít vážný vztah. Až by se chtělo říci, že se jedná o příběh ze života. Takový chlapci opravdu jsou. Tento má ale kamarády, kteří ho podrží a v mnohém i pomůžou. A tady už to se skutečnou realitou krapet skřípe. Průměrné dílo, které nikterak neoplývá originalitou. Happy and je již obehraný a nijak překvapující. Pomalejší tempo je zvládnutelné, ale chybí tu více humoru. A tak se rozhodně nejedná o veselý snímek. Škoda, mělo to na víc. ()

Wallis3

O nejňoumovanějším ňoumovi a ňoumově bandě, kterej sbalí číčoidní číču, která je nejčíčonější, ani vlastně neví jak, pak se udělá - ,,A najednou jsem měl v kalhotách velkou mokrou lasturu" - či co to za plže, nebo mlže, číča se s ňoumou rozejde, v závěru sejde a vlhcí jsou spolu šťastně až do konce konců. Co na to říct jinýho, než stokrát ohraná písnička? ()

Smidak

Tak trochu klasické schéma romantické komedie podle šablony "božská ženská + ňouma chlap", ale funguje to parádně. Jay Baruchel hraje toho plachýho a nevěřícího si troubu kouzelně a Alice Eva je doslova dream come true lady. Film celkově opravdu baví a má pár momentů, které vás více než rozesmějou. Rozhodně jedna z lepších romantických komedií. 81%. /// EDIT: Po vícerých shlédnutích zvyšuju na 5*, baví mě to a baví! ()

Petyas

Velmi dobrá komedie na sobotní večer. Příjemný scénář, bez hollywoodských nesmyslů, vtipné, dobře natočené. Člověk se nenudí a na Alice Eve se velmi příjemně kouká. Všechno to má, z mého pohledu, pouze jedinou vadu na kráse - Jay Baruchel. Ten je tak neskutečně nesympatický, až z něj kolikrát vážně bolí oči. Jinak jsem se ale dobře bavil a shlédnutí toho filmu můžu vřele doporučit. ()

Mr.FreeZer

Typická americká komedie o vysněných láskách. Alice Eve je podle mě jasná desítka. Tento snímek mě potěšil a zárověň příjemně naladil. ()

Rasle

Príjemná romantická komédia, ktorá rozhodne pobavila. Film sa nesie v príjemnej atmosfére, dej je klasický a predvídateľný, o obohratom závere ani nehovorím ale skrátka keď sa kormidla chytí správny režisér tak to má iskru :). Len pre zaujímavosť, keď sa dej na začiatku filmu odohráva na hokejovom zápase, máme možnosť vidieť Mariána Hossu v čase keď hral za Pittsburgh ako dostane pekný bodycheck :). ()

poli00

Bohužel, ale tento film je jen další v řádě takzvaně amerických romantických komedií a neustále omýlaný bodový systém se mě až hnusil, to je prostě americkej styl. 35% ()

PEZ

Minusove body za predvidatelnost a schematickost (ako inak), ale dost vela plusovych bodov za sympatickost, miestami milu uprimnost a aj vtipnost. Par scen bolo takych, ze som sa vyslovene schuti zasmial. Nakoniec musim povedat, ze som dostal viac ako som cakal a keby to len trochu vybocilo z rom-com skatulky, bolo by to jasne za styri. Nechybalo vela. 7/10 ()

maciii

Příjemná komedie se spoustou nenásilného a milého humoru, celkem zdárně se vyhýbající trapným momentům a neustálému ponižování hlavního hrdiny. Už podle traileru je jasné jak to dopadne, ale pochybuju, že někdo od toho očekával něco hlubšího. ()

Prvotřídní First Class?

Prvotřídní First Class?