Tři úhly pohledu na jedno téma, tři strany diskutujících, tři čtvrtě hodiny živého vysílání. Neřešíme problémy politiků, ale témata, která působí starosti občanům a řešíme je přímo s nimi!
Na každé ze tří stran trojúhelníkového studia, v němž povede moderátorka debatu, jsou připraveni zastánci různých názorů na vybrané aktuální téma: dvě dvojice odborníků a tři občané. Nejde o to, aby se jeden host dostal do pozice "otloukánka", na kterého by útočili ostatní, každý bude mít šanci říct svůj názor na daný problém a obhájit ho. Navíc si všichni diskutující do studia mohou přivést své stoupence. Publikum tak bude dotvářet atmosféru živé debaty. (oficiální text distributora)

otík odpad!

Čím víc Jílková stárne, tím je tento pořad horší a horší. Parodie na jakoukoli debatu, která by měla někam vést. ()

VaHo odpad!

Talk-show, jaké není rovno. Místo, kde se střetnou odborníci s naprostými lajky a podivíny. Taková slušná inscenace diskuze po článkem na Novinky.cz. Křik, skákání do řeči, nesmysly, hysterie a uprostřed toho Jílková, která se snaží ten chaos udržet na uzdě. Moc se jí to nedaří. Skvěle by se ten pořad vyjímal na TV Barrandov nebo na TV Pohoda, ale nechápu, jak to tak dlouho dokáže přežívat na ČT. Vlastně chápu, ale je mi z toho smutno... ()

st.verka

Je opravdu užitečné z různých úhlů hovořit o tak závažných problémech, jako je zdravotnictví, školství, rasismus, exekuce, opatrovnictví... Jenže bohužel po každém pořadu na mě padne deprese z naprosté bezmocnosti cokoliv ovlivnit. Jen slova, slova, slova... Nejvíc nesnáším, když jeden druhému skáče do řeči. Projev naprosté nekultivovanosti. ()

SG_ever

Jílková, nech mluvit odborníky ! Vždycky je z toho cítit, že si myslíš, že tomu rozumíš víc jak oni. Dát více prostoru odborníkům a je z toho zajímavý a hodnotný pořad. Vrať se do kotle a tohle nech rozumným ! (20%) ()

RonaMidu

někdy se na to nedá koukat,i když témata vypadají před začátkem zajímavě....jindy se téma na nic nadějně rozjede....mohla bych se rozepsat,ale nechce se mi (no dobře,vidím to podobně jako Karlos80 ) ()

skrblik007

Hnůj, který se snaží působit jako diskusní pořad. Moderace jde už v první minutě k šípku a úroveň některých diskutujících "odborníků" je občas značně tragická. ()

Kri-kri odpad!

Dlouho jsem váhal, zda tuto zcela zbytečnou obdobu někdejšího Kotle s uštěkanou Jílkovou vůbec hodnotit. Nicméně poté, co jsem shlédl díl nazvaný "České vztahy s Ruskem a Čínou" mi to v rozhodování výrazně usnadnilo. Taková cílená anti-ruská a atni-činská propaganda, jakou ta osoba nyní kopající za kavárensko-chvilkařskou, rádoby veřejnoprávní instituci předvedla, to fakt nemá obdoby. Rusofoby a sinofoby nechala hovořit, jak se jim zlíbilo, zato jejich oponentům neustále skákala do řeči nebo překrucovala fakta. Madam "myslím na vás" je rovná jako vývrtka, neboť se řídí heslem: čí chleba jíš, toho píseň zpívej. Zasloužený odpad! ()

kurcatovium

Ta ženská umí být ale protivná! Bohužel občas je to silně kontraproduktivní... To když se rozjede zajímavá diskuse, která je ovšem té paní proti srsti. ()

Bedy

Michaela Jílková není zaujatý člověk, který nikomu nenadržuje. Talkshow se liší od pořadů podobného žánru a formátu, kde jsou moderátoři zaujatí a tím pádem se nic objektivního nedozvíme. M. Jílková dokáže z pozvaných hostů vytáhnout podstatné věci, které jsou pro diváky důležité. Jakmile se konverzace odchýlí od daného tématu, Jílková své hosty a publikum ve studiu upozorní. Libí se mi její zapálenost a myslím že pro diváky je velice sympatická. ()

H.Gordon

Já tu ženskou opravdu nemám ráda. Ona snad dělá všechno špatně. Nedodržuje si zdravý odstup, nenechá nikoho domluvit, je arogantní, s každým má problém. Pořad by to nebyl špatný, ale ona ho hrozně kazí. Škoda... ()

sskrblik odpad!

Jílková je těžce neprofesionální, skáče do řeči více než Václav Hlodavec a nenechá nikoho domluvit! Takže pořad "máte slovo" je nesmysl, když ho zůčastnění vůbec nemají + navíc cpe všem své úhly pohledu na danou problematiku a je zaujatá vůči názorům ostatních. Taky koho si tam vobčas pozve to by člověk těžko pohledal co to je za exóty... ()

Aven odpad!

Od pořadů, kde mají "obyčejní lidé" možnost sdělovat svoje vidlácké názory, čekám odpad defaultně, ale tohle je i díky Jílkové největší žumpa všech odpadů. ()

Autogram

Videl som len jeden diel o šmejdoch, ale moderátorka Jílková bola k sežrání. (16.5.2013) ---- Aj ďalšie nepravidelné sledovanie TV pořadu ma utvrdilo v tom, že Jílková si vie svojich hostí pekne srovnat ako v škole a nikto jej tam nebude robiť bordel. Že diskusia väčšinou nič nevyrieši, to je normálne, ale aspoň pobaví. Takže úspešný zábavno-publicistický program. (16.3.2017) ()