Režie:
Johannes BrunnerScénář:
Johannes BrunnerHudba:
Rainer KühnHrají:
Barbara Rudnik, Peter Lohmeyer, August Schmölzer, Gunnar Möller, Anna Brüggemann, Christoph Luser, Mina Tander, Arndt Schwering-Sohnrey, Julia Dietze (více)Hrají
Barbara Rudnik
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Přijď, sladká smrti (2000)
Zajíček bez oušek (2007)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Peter Lohmeyer
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Heidi, děvčátko z hor (2015)
Soul Kitchen (2009)
Bernský zázrak (2003)
August Schmölzer
Rakousko
Nejlepší filmy:
Schindlerův seznam (1993)
Pád Třetí říše (2004)
Bandits (1997)
Gunnar Möller
Německá říše
Nejlepší filmy:
Psi, chcete žít věčně? aneb Peklo u Stalingradu (1959)
Krycí název Oděsa (1974)
Mussolini: The Untold Story (1985) (seriál)
Anna Brüggemann
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Křížová cesta (2014)
Teroristé hákového kříže: Vyšetřovatelé - Jen pro služební použití (2016) (TV film)
Ne! (2021)
Christoph Luser
Rakousko
Nejlepší filmy:
Maximilian: Das Spiel von Macht und Liebe (2017) (seriál)
Drtič kostí (2009)
Můj nejlepší nepřítel (2011)
Mina Tander
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Zeiten ändern Dich (2010)
Svatební horečka v Campobello (2009)
Srdce mužů... a jedna opravdová láska (2011)
Arndt Schwering-Sohnrey
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Hanebný pancharti (2009)
Ďáblova dílna (2007)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Julia Dietze
Francie
Nejlepší filmy:
Fickende Fische (2002)
Láska v myšlenkách (2004)
Běž o život (2008)
Oliver Stritzel
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Ponorka (1981)
Pád Třetí říše (2004)
Lea (1996)
Gundi Ellert
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Oranžové léto (2011)
Auf der Straße (2015) (TV film)
Svatební horečka v Campobello (2009)
Rudolf Waldemar Brem
Německo
Nejlepší filmy:
Strach jíst duše (1974)
Martha (1974) (TV film)
Wildwechsel (1973) (TV film)
Branko Samarovski
Jugoslávie
Nejlepší filmy:
Vražedná stěna (2008)
Bílá stuha (2009)
Die Rebellion (1993) (TV film)
Heiko Ruprecht
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Okamžik rozhodnutí (2006) (TV film)
Utta Danella: Láska mezi lekníny (2011) (TV film)
Osudové léto v Andalusii (2020) (TV film)
Tom O'Malley
Nejlepší filmy:
(T)Raumschiff Surprise - Periode 1 (2004)
Každou vteřinou (2008)
Nečekaný záskok (2008) (TV film)
Gen Seto
Nejlepší filmy:
Nejvyšší nabídka (2013)
Antares (2004)
Komando v sukních (2001)
Samira Bedewitz
Nejlepší filmy:
Místo činu (1970) (seriál)
Vražda Katjy Weissové (2010) (TV film)
Philippine Pachl
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Brána k nebesům (2003)
Big Ben (1996) (seriál)
Budeš mou ženou? (2013) (TV film)
Nahoko Fort-Nishigami
Nejlepší filmy:
Polární záře (2017)
Místo činu (1970) (seriál)
Muž z Pekingu (2011) (TV film)
Lukas Miko
Rakousko
Nejlepší filmy:
Comedian Harmonists (1997)
V labyrintu mlčení (2014)
71 fragmentů chronologie náhody (1994)