Nenechte se mýlit, Nikki (Ashton Kutcher) není gigolo. Je to jen podfukář, který využívá sex k parazitování na nejbohatších velkoměstských paničkách. Díky svému vzhledu a dokonalé taktice se lehce získává jejich přízeň a může si tak po jejich boku vychutnávat život na vysoké noze. Ženy mu poskytují bydlení zdarma, dávají fantasticky drahé dárky, umožňují přístup na VIP party a samozřejmě požadují spoustu sexu, což je Nikkiho hlavní zbraň. Ženy se díky němu cítí mladé, krásné a spokojené. Je to oboustarně užitečný vztah. Nickiho poslední obětí je Samantha (Anne Heche), krásná právnička ve středním věku, která mu dává víc, než kdokoliv dříve. Jenže Nikki potká nádhernou číšnici Heather (Margarita Levieva). Ta ho přijde navštívit k Samantě domů, když je paní domu mimo město. Heather podlehne kouzlu domu, který pokládá za majetek Nikkiho a začne s ním hrát stejnou hru, kterou on hraje s bohatými paničkami. Jenže když se Samantha vrátí domů, zjistí, že jí byl Nikki nevěrný a vyhodí ho na ulici. A tak se Nikki vydá za svým srdcem a snaží se získat Heather. Jenže dokáže žít poprvé v životě na vlastní pěst? (Bioscop)

klerik

Pre genaráciu odchovanú na HIGH SCHOOL MUSICAL to môže byť seriózna romantická dráma. Ja som vyrástol na iných veciach, ale tento filmík mi nevadil. Možno mal v sebe väčší potenciál predovšetkým pri vnútornom boji postáv, ale tu šlo skôr o to, že Kutecher "nie je ani múdry, ani vtipný, len pekný", takže tam jeho mierna topornosť sedela. Nie je to práve klasický romantický film, skôr taká young adult vzťahová dráma. Ja som to zvládol v pohode... ()

Larrysbride

Což o to, film to není úplně špatný, ale Margarita Levieva je pravděpodobně ta nejhorší herečka, kterou kdy Hollywood zřel... ()

bassator

Nikky kterého stvárnil Aston Kutcher by zasloužil pořádně proplesknout, aby se trošku probral, spratek jedek rozmazlenej. Ten mě tedy celý film s.... Jak jsem mu přál aby pořádně narazil a začal se chovát normálně... - 20. 2. 2011 - 20% ()

jojinecko

Ľahká komédia ako tvrdí distribútor??? Ak áno, tak trpká komédia... a ľahká len zdanlivo, na prvý povrchný pohľad... "To fuck or to be fucked up", tak to niekedy v živote chodí (nemyslím to samozrejme "doslova":). Ok, nie je to brilantná dráma, nemá brilantných hercov, ani brilantný scenár, režisér nie je nový režisérsky guru, ten film zapadne...Ale páčilo sa mi to...a veľmi! Vôbec nie nahotou (ktorá tu nebola prvoplánová, nech si kto hovorí čo chce!), ale svojou jednoduchosťou, priamočiarosťou a istým mixom naivity a inteligencie...Páčil sa mi nápad, prevedenie, myšlienka..až po tú záverečnú žabu! Veľmi príjemné a nečakané prekvapenie... ()

rikitiki

Nahý zadek Ashtona Kutchera ve vlastně dost smutném a hořkém filmu o tom, za co se lidé prodávají a jak se oceňují. Láska dvou šlapek ani nemůže skončit dobře. A ještě je tu několik odvážnějších erotických scén a pár neověřených rad ohledně randění se zkušenějšími ženami. ()

Ivoshek

Těch místních 52 procent docela sedí. Z nějakého důvodu mě ale v první půlce dost bavilo se na tu blbost koukat. Hodně se tam prcá a vůbec je to taková předvídatelná, jednoduchá záležitost. Ve druhé si to už začalo hrát na film s myšlenkou a to byla velká chyba. ()

Thomick

*SPOILER* Teda nikdy jsem nezkoušel z luxusní restaurace utéct bez placení s tím, že jsem ve svém jídle objevil kus alobalu, ale pochybuju, že by pak v reálném světě číšník sebral oba talíře s výrazem "aha, tak jo, mějte se!" a beze slov odkráčel. --- No, a podobně na větvi jsem byl z většiny scén. Už při úvodním monologu mi bylo jasné, že nemáme co dočinění s pouhým "samcem", ale normálním ALFASAMCEM, kterých po světě může běhat ... no, pár. Člověk měl skutečně dojem, že to Mackenzie u holek hraje na Kutcherův šarm, případně holý zadek, a u pánů na dlouhovlasou Anne a okouzlující Margaritu (za ně ty dvě hvězdičky), které pak obě, pokud možno nejednou, svlékne. Vždyť jakmile dvacet minut vyloženě čekáte na ten sex a pomalu se ho nemůžete dočkat, je něco špatně. Navíc kde Mackenziemu docházela slova, tam nechal hrát zase Kutcherův "supr výraz", po němž se ženskejm odpouštělo jedna báseň (zaplaťpanbůh, že se k němu nakonec všechny ty tři osudový dívky nevrátily, protože je přece tolik fajn - to už by byl vážně vrchol) a takhle pořád dokolečka. Ani těch "vztahových pravd" tam tolik nebylo (zhruba dvě?), takže ve finále solidní břečka! ()

eraserhead666

Kutcher v trochu nezvyklé roli (ne, že by je nezvládal - tady se snažil i trochu odlišit - ale moc často je nedostává). Líbila se mi poloha příběhu o lidech, kteří si vlastně nelžou a v míře možností jsou k sobě upřímní a hodně se mi líbil závěr filmu. Musím říct, že i když mě hubené blondýny většinou nechávají chladnými, na Anne Heche by se tady dala smažit vajíčka. ()

ARI50

Hodně jsem se bavil neustale jen šukat a šukat Kutcher jsi podle mně mislím to tady zahral velmi dobře nic neměl obyčejny ale přesto vynalezavý a vědel jak do čeho jít a jak jse vším naložit přesto prvotřidni hajzl ale na každeho se karta obráti povedene drama. Samec jak má byt. ()

Morholt

Kutcher je profesionální bezskrupulózní zlatokop, kterej se jednoho krásnýho dne zamiluje a všechno je rázem jinak. Takže další kýč jako prase, kterej se od svejch bratříčků liší snad jen lehce netradičním koncem. Jinak se neni na co koukat, protože hlavní představitel hrál dobře naposledy v Hele vole kde mam káru a zbytek ansáblu taky nestojí za moc. Zachraňuje to jen nahatá Anne Heche, která už má sice roky, ale pořád vypadá móóóc dobře. 10% ()

Handle

Nemám rád vyloženě "prošu*ané" filmy, řekl bych že od toho tu jsou jiní... Ovšem odvážnější sexuální scény se vidí málokdy, avšak nic jinýho mně v paměti asi nezůstane. Herci sice nebyli zas tak špatní, ale ono to bylo opravdu o ničem. Jinak se na to ale jakž takž dalo koukat, řekl bych tedy, že se jedná o průměrný film... Ale kde bylo to "Drama" ? ()

Kamca_

Tahle role Ashtonovi výborně sedla. Ne jako v seriálu Dva a půl chlapa ... Dějově film sice nepřináší nic nového, ale i tak se mi líbil. Musím se přiznat, že jsem čekala trochu jiný konec. 75%. ()

jhrasko

Chcelo by to podstatne viac sexu, cynizmu, nadhľadu a zžieravosti. A predovšetkým viac ropúch a bielych myšiek. Ashtona Kutchera poslať definitívne na hodiny herectva a Anne Heche k dietológovi na kontrolu. Gucci, Armani, Gaultier a všetky Vaše "Handry" - F.off !! ()

RelaxMan

Dostal jsem chuť na pohodovou romantickou komedii a po shlédnutí traileru k tomuto filmu jsem si řekl : tak tohle bude to pravé . No a ono nebylo ! Ono je to totiž erotické drama ! A. Kutchera jako herce mám rád , ale tady byl fakt na pěst . Nemyslím jeho herecký výkon , ale to jak se chová jeho postava ve filmu . Určitě k tomu přispěl i hodně špatně zvolený dabing , který se k němu vůbec nehodil . Příště bych si to radči pustil v originálním znění . Na druhou stranu , film je to natočený dobře . Herecký výkony jsou slušný , dialogy dobře napsaný , lokalita také stojí za to . Jako správné drama , to má i špatný konec , což je u tohoto filmu docela plus , protože aspoň je to reálné a nespadne to do filmového kýče . ()

Xquick

Od tohodle filmu jsem dostal přesně co jsem od něj čekal. Příběh velmi jednoduchý, kořeněný dávkou poloh. Kutcher v takovém typu filmu exceluje. Pro mě 80%. ()

Ajinka126

Jak natočit skoro nic neukazující porno s herci ? Takhle :-D Ani bych nečekala, že jsou dámy ochotné se až tolik odhalit před kamerou... Ale musím říct, že Asthon při sexu nevypadá dobře a tváří se spíš jako by to neuměl.. A můj osobní postřeh: nosí pořád stejné rifle... to je mi ale SAMEC :-D ()