• HOCKEYKA

Horsia kopia telenovely Ked budes moja.Herci su menej atraktivni (azda len s vynimkou Rodriga),no a vrcholom je obstarozna Gaviota,uz na prvy pohlad absolutne nevhodna na ulohu neposkvrnenej panny.Na Palomu sa to nechyta ani zdaleka.(25.3.2012)

• Marek1991

Sledoval som túto telenovelu lebo ma opantala, bola taká iná, celkom aj zaujímavá, možno aj kvôli postave Gavioty a herečke, ktorá ju hrala, ale zas z toho bolo cítiť len lacný brak, hádky, intrigy, zápletky, hlúpe dialógy, takže hodnotím ako hodnotím.(16.4.2012)

• aliajas

A pozor!!! toto nie je len o tom, že je to telenovela, pretože som už zažila aj zaujímavú telenovelu. tu je problém v niečom úplne inom. Ak ste videli Palomu - a ja som sa tomu v našej domácnosti nemohla tak úplne vyhnúť - tak sledovaním tejto telenoveli si len doslova zopakujete jej dej. Videla som len pár scénok , no aj toľko stačilo na to, aby som zistila, že jedinou zmenou sú iný herci a produkt, ktorý pestujú. Zbytočné plítvanie materiálu. To by už fakt bolo také náročné zmeniť aspoň niečo?(21.6.2009)

• elanista1

Len za 2, lebo je to priamy obraz telenovely Ked budes moja. Je to sice velmi zdlhave a dalo by sa to o polovicu skratit, ale take su uz telenovely. K hodnoteniu tunajsich obyvatelov sa vyjadrovat netreba, vacsinou zaryti odporcovia telenoviel, ktori nevideli ani polovicu jedneho dielu a zakonite hadzu odpady, esteze sa tymto hodnotenim neriadim.(23.2.2011)

• genetique

Čistý odpad! 0%.(15.4.2009)