Rozpočet $35miliónovTržby USA $37,490,007Tržby Celosvetovo $77,477,008Tržby za predaj DVD v USA $11,068,685 //počet predaných kusov 657,729║ komédia presne na hrane ale asi pre Jennifer Lopez mám slabosť v týchto tuctových zmýkačkách, lebo skoro vždy ju v pohode strávim a ani v tomto prípade ma neotrávila /50%/(16.1.2011)

• Primavera

Keby som premýšľala nad rolou mamy a videla tento film, určite by som ostala bezdetná. Keby som videla pažravú J-Lo nad hrncom mäsa žrať z neho jak prasa, krátko na to po milovaní s mužom grcať pred ním a všetky tie ďalšie scény...tak by som túto spoločensky dôležitú rolu prenechala druhým... Jediné, čo ma zaujalo, boli štyri orgazmy v priebehu jednej rýchlovky v syrárni. Tak tú syráreň chcem! :-) Jedna hviezda len za to, že Alex je fakt sexi.(9.9.2012)

• jafuska

tak co napsat k tomuto filmu? začátek slibný, ale pak se zbytečně protahovali některé stopáže filmu, až na konec bylo vše zdlouhavé, Jennifer Lopez zahrála dobře, je to fakt pěkná herečka, ale bohužel v poslední době hraje v docela nezáživných filmech, což je velká škoda, má dobrý potenciál jako herečka, a umělé oplodnění pro sovbodné matky? Pokud vím, v realitě by to nebylo možné, no budiž ve filmu je nejspíš dovoleno úplně všechno, Pro mě zklamání, škoda(16.10.2010)

• sovereign

Skoda, ze som nemal na vcerajsi vecer zalozny plan. Z romantickych komedii, ktorych sa v poslednej dobe vyrojilo naozaj nespocetne mnozstvo tato obsahuje suverenne najviac nepodarenych akoze vtipnych scen a uveritelnost emocii oboch hlavnych hrdinov sa priblizuje nule. Takisto otravuje zbytocne natiahnuta minutaz a zensky spolok hrdych matiek. Ale animovany uvod je vydareny!(2.12.2010)

• numi

Od romantické komedie s Jennifer Lopez se asi zázraky čekat nedaly, ale nejhorší na tom je, že jsou i horší aspekty tohoto filmu. Takhle odfláknutou stěžejní pasáž romance opusu (rozhádání se - ať již důvod, vývoj či roz(h)řešení) jsem už dlouho neviděl. Opakem budiž Alex O'Loughlin, jehož civilní projev potěší, stejně jako svěží pánský humor při debatách na pískovišti... (Více: http://blog.musicserver.cz/clanek/145/Kino-b-log-Zalozni-plan-4-10/)(1.6.2010)