• verbal

Ač je seňora Lopézová jak říkáme my ostravaci "fajna po pysku jak cyp" a "i po dvuch kurduplach ma furt katalogovu řiť", tak jako herečka a zpěvačka by oslnila tak maximálně v Pornomuzikálu. Klidně bych ji šukal a ani by nemusela moc škemrat, ale místo nějaké posrané mexické telenovely, kde "pózuje" výhradně oblečená, prověřím raději příště výjimečnou rychlost a dokonalou flexibilitu zápěstí mé pravé ruky u veledíla typu "Oil and Ass" s její daleko pružnější a méně prudérní jmenovkyní Lucious Lopez! Ta sice díru do světa šoubyznysu asi neudělá, ale alespoň si je vědoma, v čem tkví její pravé qality a neváhá jí ukázat a použít!!(8.7.2010)

• chrispe

Ze začátku to vypadalo na dávku čistý romantiky přímo do žíly a já se jen trochu pohodlněji uvelebila v polštářích, připravená... ani nevím na co, ale těšila jsem se. A pak začala být Zoe v podávní J.Lo (píše se to tak?) děsně hysterická, nedůvěřivá a protivná a ten její kroužek svobodných hrdých matek mě děsil čím dál tím víc a... tak vůbec :-)(27.10.2013)

• Guzo

Film je přesně takový, jaký si každý představí z popisku (romantická komedie s Jennifer Lopez a jedno klišé za druhým). Bohužel Jennifer není zrovna "Paní Herečka", takže film zachraňuje spíš všechno ostatní (herci, režie i scénář mi v rámci žánru přišli docela dobré). Jako komedie na jedno zkouknutí to proto docela funguje, jen u toho nesmíte moc přemýšlet. 5/10(3.9.2012)

KINO-Filmová noc-Špalíček/// Obsazení 7/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Prostředí 5/10/// +Alex O´Laughlin, Jennifer Lopez, Anthony Anderson, příjemná romantická linie -klišé vedle klišé a hodně nechutných scén a vůbec téma "těhotná matka" je podáno dost nechutně/// Záložní plán je kupodivu snesitelná a vlastně hodně příjemná romantická komedie, která je v některých pasážích i velmi zábavná. Navíc chemie mezi ústřední dvojicí funguje dokonale a je radost se na ni dívat. Bohužel film pohřbívá jakákoliv scéna z "schůze matek" a film úplně shazuje scéna porodu. Nešlo si nevšimnou, že hodně lidí znechuceně odcházelo ze sálu. Nemám nic proti naturalismu, ale nehledal bych ho v romantické komedii, která má pobavit a né znechutit./// Celkem 52%///(27.6.2010)

• Anarvin

Zápletka s těhotnou Lopez vzbuzuje naději, že by tentokrát mohlo jít o trošku jinou romantickou komedii. Bohužel se rychle ukáže, že bez sympatického ústředního páru a kompetentního štábu vám žádná zápletka nepomůže. Tvůrci sice asi vědí, za jaký konec se drží kamera, ale jejich výtvor je naprosto bez života. Jako by jen odškrtávali standardizovaný seznam toho, co do filmu musí nacpat. Nezajímavé prostředí, šnečí tempo příběhu, „milenci“ jsou bez náboje a vzájemné chemie. O'Loughlin je naprosto stoický, Jennifer Lopez naopak po většinu filmu protivně hysterická. O nějaké romantice tak nemůže být řeč a s komedií je to stejné. Humor se prakticky nekoná, vrcholnou švandou by mělo být padání do porodního bazénku, zvracení nebo opakování slova vagína. Jedinými světlými body jsou některé vedlejší postavičky (černošský taťka z traileru), jejichž představitelé evidentně už někdy slyšeli o komediálním podání nebo timingu. Ty ale mají ve filmu tak málo prostoru, že tu nekonečnou šeď už opravdu nezachrání.(6.9.2010)