Reklama

Reklama

Zoe má za sebou spoustu partnerských vztahů, ale najít toho pravého se jí nikdy nepodařilo. Protože se jí zdá, že hledání trvá příliš dlouho, rozhodne se stát svobodnou matkou. Domluví si návštěvu lékaře za účelem umělého oplodnění. Ve stejný den, kdy byla na klinice, potká Stana, dokonalého mladého muže, který se opravdu velmi podobá princi na bílém koni. Zoe své rané těhotenství před ním nejprve tají, ale posléze dospěje k rozhodnutí říci mu pravdu. Stan zvažuje, zda ve vztahu pokračovat, ale nakonec jí oznámí, že ano. Navštíví s ní dokonce i ultrazvuk, kde zažije další šok. Zoe nečeká jedno, ale hned dvě děti. Stan se stále drží, ale jen do chvíle, kdy jednoho dne vyřkne osudná slova, že sice čekají děti, ale že nejsou jeho. Zoe se naštve a okamžitě se s ním rozejde... (TV Nova)

(více)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (200)

blackJag 

všechny recenze uživatele

Celý film jako by budil dojem, že jediný důvod, proč vlastně vznikl, dlí v lkavé povaze čtveráka scénáristy, který tak mocně fňukal po možnosti přivést k životu scénu, v níž by zhmotnil svůj vlhký sen - rozevlátý bobří kožich rodící lezby - až byly jeho nářky vyslyšeny. Asi to chtělo ještě něco málo té invence přidat :-) 30% ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

KINO-Filmová noc-Špalíček/// Obsazení 7/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Prostředí 5/10/// +Alex O´Laughlin, Jennifer Lopez, Anthony Anderson, příjemná romantická linie -klišé vedle klišé a hodně nechutných scén a vůbec téma "těhotná matka" je podáno dost nechutně/// Záložní plán je kupodivu snesitelná a vlastně hodně příjemná romantická komedie, která je v některých pasážích i velmi zábavná. Navíc chemie mezi ústřední dvojicí funguje dokonale a je radost se na ni dívat. Bohužel film pohřbívá jakákoliv scéna z "schůze matek" a film úplně shazuje scéna porodu. Nešlo si nevšimnou, že hodně lidí znechuceně odcházelo ze sálu. Nemám nic proti naturalismu, ale nehledal bych ho v romantické komedii, která má pobavit a né znechutit./// Celkem 52%/// ()

Reklama

lucijelucije 

všechny recenze uživatele

Já jsem sice dala tři hvězdy, i když se nebráním dojmu, že je tenhle snímek hrubě pod časoru. Je to uhozené, a v podstatě o ničem..Příběh se motá pořád v kruhu jestli chci nebo nechci být rodičem. Ale když sečtu všechno kolem a kolem..dívat se na to dá..takový příjemný film o tom, jestli jste připraveni sdílet s druhým tak velkou věc jako je dítě. ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Jennifer Lopez jako nezadaná žena, která už nechce čekat, až potká životní lásku, a tak absolvuje umělé oplodnění, aby po cestě z tohoto zákroku náhodou svou životní lásku potkala? Trochu ujetý příběh, ale tak proč ne, aspoň je zde pokus natočit a nabídnout divákovi nějaký neokoukaný námět. Bohužel zde ale asi veškerá originalita končí, dále je film prodchnut mnoha žánrovými klišé jako ona ho chce, on váhá, nakonec jí on chce ale ona nevěří, že to s ní myslí vážně, prostě klasika, ale ona by asi byla nuda koukat se na film, kde všechno jde jako po másle a kde nejsou žádné konflikty a zvraty. Proto výše zmíněné filmu zase tak moc nevyčítám, spíše konstatuji. Ale jako romantická komedie film docela funguje, dalo se u toho pobavit a užít si ho, ale nemohu se zbavit dojmu, že už jsem viděl mnohem více lepších a zapamatováníhodných romantických komedií. Tento film tak v mých vzpomínkách zůstane zapsán v rámci žánru spíše jako průměrný, a to je také důvod, proč ode mne získává tři hvězdy. ()

Kratoc 

všechny recenze uživatele

Zatímco některé herečky umí stárnout s grácií spolu s přibývajícím věkem se mění i jejich role, tak některé, jako třeba JeLo se zuby nehty drží představy, že je jim stále dvacet. Bohužel JeLo i "hraje" tak jako by právě vylezla ze základky. Chápu, že někdy ten talent prostě Bůh nenadělil, ale po takové době by už také taková ženská, které je přes čtyřicet mohla mít trochu soudnosti a od těchto rolí se posunout někam dál (pokud možno co nejdále od filmu). ()

Galerie (34)

Zajímavosti (3)

  • Psa Nuts hrali tri rôzne psy. (dwdb)
  • Jennifer Lopez sa vyjadrila, že ju scenár zaujal, pretože práve porodila dvojičky. (dwdb)

Reklama

Reklama