Reklama

Reklama

Zoe má za sebou spoustu partnerských vztahů, ale najít toho pravého se jí nikdy nepodařilo. Protože se jí zdá, že hledání trvá příliš dlouho, rozhodne se stát svobodnou matkou. Domluví si návštěvu lékaře za účelem umělého oplodnění. Ve stejný den, kdy byla na klinice, potká Stana, dokonalého mladého muže, který se opravdu velmi podobá princi na bílém koni. Zoe své rané těhotenství před ním nejprve tají, ale posléze dospěje k rozhodnutí říci mu pravdu. Stan zvažuje, zda ve vztahu pokračovat, ale nakonec jí oznámí, že ano. Navštíví s ní dokonce i ultrazvuk, kde zažije další šok. Zoe nečeká jedno, ale hned dvě děti. Stan se stále drží, ale jen do chvíle, kdy jednoho dne vyřkne osudná slova, že sice čekají děti, ale že nejsou jeho. Zoe se naštve a okamžitě se s ním rozejde... (TV Nova)

(více)

Videa (4)

Trailer 1

Recenze (200)

Ant 

všechny recenze uživatele

Další z tuctu romantických komedií, které se v kině objevují každý týden. Což je škoda, protože zrovna tenhle kousek měl potenciál, být něčím víc. Na jedné straně máme perspektivního režiséra a hlavní pár Jennifer Lopez/Alexe O'Loughlina, kteří jsou kupodivu nejmenším problémem celého filmu. Tím je jak jinak příběh. Nudný a předvídatelný film. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

KINO-Filmová noc-Špalíček/// Obsazení 7/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Prostředí 5/10/// +Alex O´Laughlin, Jennifer Lopez, Anthony Anderson, příjemná romantická linie -klišé vedle klišé a hodně nechutných scén a vůbec téma "těhotná matka" je podáno dost nechutně/// Záložní plán je kupodivu snesitelná a vlastně hodně příjemná romantická komedie, která je v některých pasážích i velmi zábavná. Navíc chemie mezi ústřední dvojicí funguje dokonale a je radost se na ni dívat. Bohužel film pohřbívá jakákoliv scéna z "schůze matek" a film úplně shazuje scéna porodu. Nešlo si nevšimnou, že hodně lidí znechuceně odcházelo ze sálu. Nemám nic proti naturalismu, ale nehledal bych ho v romantické komedii, která má pobavit a né znechutit./// Celkem 52%/// ()

Reklama

Olík 

všechny recenze uživatele

Minutu na to co svobodná Zoe opustí kliniku, na které se nechala uměle oplodnit svede verbální souboj o prázdné taxi s tím pravým – to je náhodička, že???? A pak už to jede….další náhodné setkání, první rande, druhé rande, hodíme se k sobě?, bude dobrý otec?, chce jím vůbec být?, rozchod, slzy, happy end…………….zkrátka romantická komedie s Jennifer Lopez – však je všichni známe. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Jennifer Lopez se nechá uměle oplodnit, ale má to jednu vadu na kráse. Nemá chlapa, ale splašit ho bude maličkost. Náhodné setkání se sympatickým trhovcem a výrobcem kozích sýrů Alexem O´Loughlinem vyvrcholí nejprve společnou bitvou o taxík, do kterého oba naráz usednou a pozdější opětovné setkání na tržišti už určí, že se tihle dva vydají na společnou cestu životem. Ovšem těhotenství, a následně porod dvojčat, není až taková procházka růžovým sadem, zvláště když se ideální vztah začne komplikovat a ideální muž se ještě na otce necítí. Jennifer Lopez se po delší herecké pauze vrátila v plné síle a hlavně kráse. Přišlo mně, že omládla a do romantických filmů se hodí víc, než některé jiné herečky, se kterými jsem za poslední dobu absolvoval výlet do romantických vod. Lopez vyšla z duelů Catherine-Zeta Jones (Sexy 40) a Jennifer Aniston (Výměna) jako jasný vítěz. Umí si ze sebe udělat legraci a její ztřeštěná a správně trhlá Zoe, mně perfektně pasovala do role a její kreace byla vtipná, nepostrádala potřebně romantické zasnění v kombinaci s jejími zasněnými pohledy a mrkajícími umělými řasy, to na mě fungovalo, jak mělo. Vedle charismatické Lopez, to má každý herecký kolega velmi těžké, a nezáviděl jsem nepříliš známému Alex O´Loughlinovi jeho úkol neztratit se vedle ní. On nakonec nebyl vůbec špatná volba a hodili se k sobě, což se nedá prohlásit třeba o jiných dvojicích. Vtipných situací bylo nečekaně dost, a koho by napadlo, že porod jedné z jejích kamarádek bude spíše připomínat exorcismus, než přivádění nového života na svět. Comeback Lopezové se vydařil, a aby se ještě více zviditelnila, tak v závěrečných titulcích zpívá skladbu "What Is Love?", která je stejně líbivá a příjemná, jako tento milý, romantický film. ()

sigf07 

všechny recenze uživatele

Při sledování jsem se nemohl zbavit dojmu, že jde jen o slabý výplach podobně zaměřeného "Kdopak to mluví". Ani ten film není žádná bomba, ale je v určitém ohledu originální, vtipný a může se spolehnout na charismatické duo Travolta - Alleyová. O Záložním plánu to bohužel neplatí. V podstatě dostanete to, co se vám vybaví po přečtení stručného popisu filmu - s tím rozdílem, že vaše fantazie se s námětem asi popere lépe a nejspíše se dokáže vyhnout křečovitým dramatickým výstupům a rádoby vtipným skečům, z nichž banda důchodců, sklouzávající po plodové vodě, patří mezi ty lepší. Co víc dodat? Že Lopezová opět stejně špatně hraje tu pohodovou holku z lidu nebo že postava O´Loughlina je tak neuvěřitelně hodná, až to prostě není reálné? Zmiňované "Kdopak to mluví" ve mě kdysi vyvolalo dojem, že čekat dítě s milovaným partnerem je štěstí a že bych si to jednou taky rád zkusil. Po Záložním plánu si naopak říkám "Bez antikoncepce ani ránu"... ()

Galerie (34)

Zajímavosti (3)

  • Psa Nuts hrali tri rôzne psy. (dwdb)
  • Jennifer Lopez sa vyjadrila, že ju scenár zaujal, pretože práve porodila dvojičky. (dwdb)

Reklama

Reklama