poster

Záložní plán

 • USA

  The Back-up Plan

 • Slovensko

  Záložný plán

 • Nizozemsko

  The Back-up Plan

Romantický / Komedie

USA, 2010, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackJag
  **

  Celý film jako by budil dojem, že jediný důvod, proč vlastně vznikl, dlí v lkavé povaze čtveráka scénáristy, který tak mocně fňukal po možnosti přivést k životu scénu, v níž by zhmotnil svůj vlhký sen - rozevlátý bobří kožich rodící lezby - až byly jeho nářky vyslyšeny. Asi to chtělo ještě něco málo té invence přidat :-) 30%(1.3.2015)

 • chrispe
  **

  Ze začátku to vypadalo na dávku čistý romantiky přímo do žíly a já se jen trochu pohodlněji uvelebila v polštářích, připravená... ani nevím na co, ale těšila jsem se. A pak začala být Zoe v podávní J.Lo (píše se to tak?) děsně hysterická, nedůvěřivá a protivná a ten její kroužek svobodných hrdých matek mě děsil čím dál tím víc a... tak vůbec :-)(27.10.2013)

 • verbal
  odpad!

  Ač je seňora Lopézová jak říkáme my ostravaci "fajna po pysku jak cyp" a "i po dvuch kurduplach ma furt katalogovu řiť", tak jako herečka a zpěvačka by oslnila tak maximálně v Pornomuzikálu. Klidně bych ji šukal a ani by nemusela moc škemrat, ale místo nějaké posrané mexické telenovely, kde "pózuje" výhradně oblečená, prověřím raději příště výjimečnou rychlost a dokonalou flexibilitu zápěstí mé pravé ruky u veledíla typu "Oil and Ass" s její daleko pružnější a méně prudérní jmenovkyní Lucious Lopez! Ta sice díru do světa šoubyznysu asi neudělá, ale alespoň si je vědoma, v čem tkví její pravé qality a neváhá jí ukázat a použít!!(8.7.2010)

 • Kratoc
  *

  Zatímco některé herečky umí stárnout s grácií spolu s přibývajícím věkem se mění i jejich role, tak některé, jako třeba JeLo se zuby nehty drží představy, že je jim stále dvacet. Bohužel JeLo i "hraje" tak jako by právě vylezla ze základky. Chápu, že někdy ten talent prostě Bůh nenadělil, ale po takové době by už také taková ženská, které je přes čtyřicet mohla mít trochu soudnosti a od těchto rolí se posunout někam dál (pokud možno co nejdále od filmu).(13.10.2010)

 • Ellise
  ****

  Ale mě se to líbilo. Dokonale to splnilo svůj účel. Je to taková milá oddychovka u které se dá zásmát. Až na ty nechutné scény s porodem do vody a to že to bylo dost naivní, ale to pominu protože to k tomu tak nějak patří. Já jsem si u toho odpočinula a myslím, že to nemá cenu nějak kritizovat, nebo se vymlouvat na herecké výkony Jenifer Lopez. Tohleˇprostě buď někomu sedne a nebo to není jeho šálek kávy.(19.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace