Není to tak zlé, jak jsem myslel, že bude. Nad vodou to drží Alex, Jennifer je opět trošku mimo, ale příběh není až tak špatný, tudíž v pohodě koukatelné. Pravdou ovšem je, že je tam více nechutných scén než-li těch komediálních, škoda... Kdyby přeobsadili hlavní hrdinku, mohlo to být i lepší. 5/10!(17.10.2010)

Jennifer Lopez jako nezadaná žena, která už nechce čekat, až potká životní lásku, a tak absolvuje umělé oplodnění, aby po cestě z tohoto zákroku náhodou svou životní lásku potkala? Trochu ujetý příběh, ale tak proč ne, aspoň je zde pokus natočit a nabídnout divákovi nějaký neokoukaný námět. Bohužel zde ale asi veškerá originalita končí, dále je film prodchnut mnoha žánrovými klišé jako ona ho chce, on váhá, nakonec jí on chce ale ona nevěří, že to s ní myslí vážně, prostě klasika, ale ona by asi byla nuda koukat se na film, kde všechno jde jako po másle a kde nejsou žádné konflikty a zvraty. Proto výše zmíněné filmu zase tak moc nevyčítám, spíše konstatuji. Ale jako romantická komedie film docela funguje, dalo se u toho pobavit a užít si ho, ale nemohu se zbavit dojmu, že už jsem viděl mnohem více lepších a zapamatováníhodných romantických komedií. Tento film tak v mých vzpomínkách zůstane zapsán v rámci žánru spíše jako průměrný, a to je také důvod, proč ode mne získává tři hvězdy.(20.7.2014)

• chrispe

Ze začátku to vypadalo na dávku čistý romantiky přímo do žíly a já se jen trochu pohodlněji uvelebila v polštářích, připravená... ani nevím na co, ale těšila jsem se. A pak začala být Zoe v podávní J.Lo (píše se to tak?) děsně hysterická, nedůvěřivá a protivná a ten její kroužek svobodných hrdých matek mě děsil čím dál tím víc a... tak vůbec :-)(27.10.2013)

• keddy79

Je to přesně tak, jak jsem četla v nějaké recenzi. Celkem příjemně a nenásilně ubíhající čas, ale za pár dnů, nebo v mém případě za pár hodin, budete jen těžko vzpomínat na děj. Původně jsem dala hodnocení v podobě 3 hvězd, ale vzpomněla jsem si na scénu s rituálním porodem za doprovodu bubínku, a musím jednoznačně snížit! Čím vícekrát tento snímek vidím, tím musím jít níže!(19.6.2010)

• Olík

Minutu na to co svobodná Zoe opustí kliniku, na které se nechala uměle oplodnit svede verbální souboj o prázdné taxi s tím pravým – to je náhodička, že???? A pak už to jede….další náhodné setkání, první rande, druhé rande, hodíme se k sobě?, bude dobrý otec?, chce jím vůbec být?, rozchod, slzy, happy end…………….zkrátka romantická komedie s Jennifer Lopez – však je všichni známe.(13.12.2010)