KINO-Filmová noc-Špalíček/// Obsazení 7/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Prostředí 5/10/// +Alex O´Laughlin, Jennifer Lopez, Anthony Anderson, příjemná romantická linie -klišé vedle klišé a hodně nechutných scén a vůbec téma "těhotná matka" je podáno dost nechutně/// Záložní plán je kupodivu snesitelná a vlastně hodně příjemná romantická komedie, která je v některých pasážích i velmi zábavná. Navíc chemie mezi ústřední dvojicí funguje dokonale a je radost se na ni dívat. Bohužel film pohřbívá jakákoliv scéna z "schůze matek" a film úplně shazuje scéna porodu. Nešlo si nevšimnou, že hodně lidí znechuceně odcházelo ze sálu. Nemám nic proti naturalismu, ale nehledal bych ho v romantické komedii, která má pobavit a né znechutit./// Celkem 52%///(27.6.2010)

No jo, opět 53%, proč se už přestávám divit.. Pro mě tenhle film byl rozhodně velkým překvapením, téměř nic jsem od něj nečekala, prostě další romantickou komedii s Jennifer Lopez, ale hodně mě to překvapilo. Bylo to ohromně vtipné, až na některé nechutné momenty. Nojo, zase to bylo předvídatelné, neoriginální a bla bla, všechny tyhle věci co vy "kritici" těmhle filmům vyčítáte, tam opět byli. Ale mě to zase nevadilo. Tenhle žánr mám prostě ráda a tahle komedie mě mile překvapila. 3*(19.6.2010)

• Jericho666

Vcelku jsem si i říkal, že na romantické komedii není co zkazit.... Nějak se potkají, něco se mezi nimi stane, pak se to pokazí ale ve velkém finále se k sobě zas vrátí a žijí šťastně... Téma na tisíce provedení... Zde je tomu taktéž, nicméně je to vcelku hrozně zahrané, nudné a až na pár světlých scén, kterých je tam bohužel méně než kolikrát se za celý film oblizují, je celý film jedno velké utrpení...(3.1.2011)

Alan Paul spolupracoval na seriálu Řím, jinak je bezvýznamný televizák. Jlo úplně žeru, ne jako herečku ale jako ženskou a kromě asi 2 věcí hrála v samých debilních sračkách. Tuhle komedii jsem přetrpěl velmi snadno, protože má pár vtipných okamžiků: "To je kočičí hovno, nebo tvoje hovno? Tak to je cizí hovno, kolikrát ti mám říkat , nehraj si s cizími hovny". Jlo s bříškem je ještě hezčí než bez břicha. Taky tu uvidíte exkurzi do amerického sociálního systému. Je tu spočítáno, jaká je ekonomická pohroma pro rodinu, mít dvojčata. Ve filmu Jlo neustále blije, krká a strká si kuře do vlasů. Nádherná scéna je, když dostane strašný hlad a žere guláš s vánočkou a celá se pokydá jídlem jako já když příjdu z hospody. Opravdu se toho nebojte, sledovat se to dá.(9.10.2010)

• Autogram

Pokiaľ sa akurát netočil prenos zo zúfalého klubu Hrdých slobodných matiek, tak sa to dalo pozerať. Na J.Lo sa dá celkovo pozerať vždy a asi jej to zostane až do dôchodku, tým získava film o jednu hviezdu viac, ako si zaslúži. Najlepšia scéna asi na pieskovisku: Deti? Ja mám tri. -- Ale veď on je piesok! -- Pri treťom ti to už bude celkom jedno.(9.5.2013)