• Primavera

Keby som premýšľala nad rolou mamy a videla tento film, určite by som ostala bezdetná. Keby som videla pažravú J-Lo nad hrncom mäsa žrať z neho jak prasa, krátko na to po milovaní s mužom grcať pred ním a všetky tie ďalšie scény...tak by som túto spoločensky dôležitú rolu prenechala druhým... Jediné, čo ma zaujalo, boli štyri orgazmy v priebehu jednej rýchlovky v syrárni. Tak tú syráreň chcem! :-) Jedna hviezda len za to, že Alex je fakt sexi.(9.9.2012)

Pokud nekdo tento film hodnoti mene jak dvemi hvezdickami, mel by si zamest pred svym vlastnim prahem. Film je sice predvidatelny jako vychod Slunce, plny ohranych klise a od zacatku je jasne, jak to skonci, ale je jasne, ze scenar byl psan srdcem, vtipne sceny nejsou trapne, jsou zabavne, je tu dokonce nekolik skvelych vtipnych hlasek (i.e. That pillow is a bitch! ), cely film provazi prijemna muzika, pribeh si tak plyne...opravdu velke prekvapeni. Z celeho filmu bych vytkl jen 4 minutovou cast s porodem v bazenku, nejen chlapy to muze rozhodit :D. Pro bezneho divaka je to urcite na 60%, pro fanouska Jeniffer Lopez je to minimalne na 80%, je tam vazne sexy :))(9.5.2010)

Hrozne som sa tohto filmu bala, ze aky paskvil z toho vznikne, ale cuduj sa svete, bolo to take mile male prekvapenie. Nebolo to ani nijako zavratne vtipne, hoci par momentov bolo fajn, ale vyzarovala z toho taka celkom pohodova atmosfera. Jennifer bola sice afektovana, ale nie az tak, ako sme zvyknuti, Alex bol prijemny, no a babicka, kamoska a pejsek na vozicku boli vynikajuci. Az na par nechutnych scen tykajucich sa zenskeho porodu a navstevy gynekologa to bolo celkom znesitelne a mne ta hodina a tristvrte usla celkom prijemne.(21.4.2010)

Na jednu stranu neuvěřitelně hloupá romanťárna, kde se JLo chová jak naprostá trubka, nadruhou stranu až překvapivě vtipná komedie. O'Loughlin hraje dle vzoru nastoleném zkušenějším Paulem Ruddem a je docela snasitelný až bych řekl docela symptatický. JLo jak už jsem zmínil je chvílemi k zabití (spíš většinou), ale jisté sympatie má. Hodně nevyrovnaný,ale místy vážně zábavný snímek.(14.1.2012)

KINO-Filmová noc-Špalíček/// Obsazení 7/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Prostředí 5/10/// +Alex O´Laughlin, Jennifer Lopez, Anthony Anderson, příjemná romantická linie -klišé vedle klišé a hodně nechutných scén a vůbec téma "těhotná matka" je podáno dost nechutně/// Záložní plán je kupodivu snesitelná a vlastně hodně příjemná romantická komedie, která je v některých pasážích i velmi zábavná. Navíc chemie mezi ústřední dvojicí funguje dokonale a je radost se na ni dívat. Bohužel film pohřbívá jakákoliv scéna z "schůze matek" a film úplně shazuje scéna porodu. Nešlo si nevšimnou, že hodně lidí znechuceně odcházelo ze sálu. Nemám nic proti naturalismu, ale nehledal bych ho v romantické komedii, která má pobavit a né znechutit./// Celkem 52%///(27.6.2010)