Záložní plán

Záložný plán

Romantický / Komedie

USA, 2010, 100 min

• Autogram

Pokiaľ sa akurát netočil prenos zo zúfalého klubu Hrdých slobodných matiek, tak sa to dalo pozerať. Na J.Lo sa dá celkovo pozerať vždy a asi jej to zostane až do dôchodku, tým získava film o jednu hviezdu viac, ako si zaslúži. Najlepšia scéna asi na pieskovisku: Deti? Ja mám tri. -- Ale veď on je piesok! -- Pri treťom ti to už bude celkom jedno.(9.5.2013)

Sice to byla strašná blbovina, ale na konci jsem měla takový ten přihlouplý úsměv. Doteď nevím, jak se tam dostal. První půlka filmu moc vtipná nebyla, ale ta druhá to trochu vylepšila. Porod do vody si mohli nechat, myslím, že po tomhle zážitku si hodně lidí rozmysí počít potomka. A samozřejmě film strašně přeháněl ohledně těhotenství, jako pažravá velryba, která se nikam nevejde snad těhotná žena nevypadá. Aspoň moje přání do budoucích let :)(11.5.2010)

• sigf07

Při sledování jsem se nemohl zbavit dojmu, že jde jen o slabý výplach podobně zaměřeného "Kdopak to mluví". Ani ten film není žádná bomba, ale je v určitém ohledu originální, vtipný a může se spolehnout na charismatické duo Travolta - Alleyová. O Záložním plánu to bohužel neplatí. V podstatě dostanete to, co se vám vybaví po přečtení stručného popisu filmu - s tím rozdílem, že vaše fantazie se s námětem asi popere lépe a nejspíše se dokáže vyhnout křečovitým dramatickým výstupům a rádoby vtipným skečům, z nichž banda důchodců, sklouzávající po plodové vodě, patří mezi ty lepší. Co víc dodat? Že Lopezová opět stejně špatně hraje tu pohodovou holku z lidu nebo že postava O´Loughlina je tak neuvěřitelně hodná, až to prostě není reálné? Zmiňované "Kdopak to mluví" ve mě kdysi vyvolalo dojem, že čekat dítě s milovaným partnerem je štěstí a že bych si to jednou taky rád zkusil. Po Záložním plánu si naopak říkám "Bez antikoncepce ani ránu"...(1.10.2010)

Já jsem sice dala tři hvězdy, i když se nebráním dojmu, že je tenhle snímek hrubě pod časoru. Je to uhozené, a v podstatě o ničem..Příběh se motá pořád v kruhu jestli chci nebo nechci být rodičem. Ale když sečtu všechno kolem a kolem..dívat se na to dá..takový příjemný film o tom, jestli jste připraveni sdílet s druhým tak velkou věc jako je dítě.(31.1.2015)

• Flego

Mladá Zoe ( Jennifer Lopez ) nemá šťastie na vzťahy, ale túži po dieťati. Tak si vymyslí tzv. "záložný plán" a nechá sa umelo oplodniť. Následné stretnutie so Stanom ( Alex O´Loughlin ) všetko zamotá... A potom nasleduje klasická klišoidná romanca, ktorú ocenia romantickejšie typy, ale najdôležitejší je fakt, že dve tretiny filmu to všetko funguje. Potom prichádza nevkusná a zbytočná scéna, zopár scenáristických zakopnutí a takto upotený film sa úspešne natiahne o zbytočných 20 minút. Všetko milé a vtipné je razom preč a divák netrpezlivo čaká na koniec.(21.5.2010)