Nastala chyba při přehrávání videa.
 • R1CH1E
  ***

  Jak to jen říct?Při sledování jsem byl rozpolcený. Vystříhat z tohoto filmu všechny hrané scény, tak je to jeden z nejoriginálnějších, nejvtipnějších a prostě nej animovaných filmů. Bohužel ty hrané scény nikdo nevystříhal, což je totálně v prdeli, protože sráží celou kvalitu filmu minimálně o 2 hvězdy dolů. Nikdy bych nevěřil, že Bill Murray může hrát postavu, kterou budu nesnášet. Shrnutí? Animovaná část - 100% Hraná část - 10%(5.11.2009)

 • Guran
  ****

  Kreslený svět v lidském těle a normální prostředí mimo něj. Dobrý nápad. Do těla Franka se dostane nebezpečný bacil, tak nebezpečný, že mu bude hrozit i smrt, ale jsou tu bílé krvinky a tabletka, kteří se pokusí Franka zachránit. Film je moc dobře udělaný a sehraný, nicméně se tu vyskytuje i pár nechutných scén, které tady ale nebudu vypysovat. Snímek znovu a znovu mám rád odmalička, takže proto je mé hodnocení tak veliké, ale jsem si jist, že se bude líbyt každému.(20.3.2015)

 • Fujara777
  ***

  ÁNO: Animované časti sú fajn. Sú nielen nápadité, ale aj skutočne vtipné. Do určitej miery také parodovanie nášho sveta vo forme imaginárneho sveta vnútri ľudského tela. Zábava na také to lenivé nedeľné popoludnie, keď jediné, čo po fajnovom obede potrebujete, je tráviť pri niečom nenáročnom. NIE: Hrané časti zaostávajú. Aj to, ako sa do organizmu dostane vírus je zbytočne nechutné a hlúpe. A v tomto duchu sa nekreslené pasáže vinú ďalej.(8.9.2014)

 • Torgal
  ***

  Keď som zbadal aká režisérska dvojica stojí za týmto počinom, pripravil som sa na záplavu hrubozrného až fekálneho humoru. Miera typického farrellyovského humoru ale bola tentokrát na nečakane nízkej úrovni a držala sa viac menej len hraných pasáží s nechutným Billom Murraym. Animované pasáže sú určite tá lepšia časť filmu a chvalabohu tvoria aspoň dve tretiny minutáže. Svet ľudského tela je veľmi dobre vymyslený a je zábavné sledovať ako to tam všetko funguje. 6/10(4.6.2012)

 • Tuax
  ***

  Být to celé jen animovaný film bylo by to i na pět, být to celé hrané bylo by to na jednu hvězdu. Takhle je v tom obrovský rozpor a promarněný potenciál i nápady, zapadající takto do průměru. Škoda každé filmové sekvence, která v tomto byla. Animovaná pohádka drsnějšího rázu, než byl seriál Byl jednou jeden život, by určitě získalo sympatie nejednoho diváka i přestože hlavní agent bílá krvinka, byl takový hejsek.(16.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace