Jo to nový typ hrdiny. Bezva chlapík. Je to agent Jones! Snímek kombinující hraný a kreslený film, začínající v reálném světě, kde Frank (Bill Murray) spolkne nebezpečný virus jménem Torax. Pak se hluboko v říši Frankova těla začne odehrávat boj bílé krvinky - agenta Jonese a jeho parťáka kapsle proti nachlazení Drixe a Thraxen a jím řízenou epidemií zla! Sledujte nejlepší nitrotělní dobrodružství všech dob. (oficiální text distributora)

lennyd

Hraná část filmu je docela ... drsná -- chátrání Billa Murraye je skvěle "nechutné" :) ... Zato kreslená část je úplně dokonalá -- kdyby byl celý film kreslený, bylo by to mnohem lepší -- takhle dvě hvězdičky za hranou část, čtyři za kreslenou -- když se to sečte, odečte, vynásobí a vydělí tak jsou to poctivé 3*..... Jen se tak zamýšlím jakou mají "policajti" práci uvnitř mě :) ()

Oskar

Vůbec ne tak nechutné, jak jsem se obával. Problém je, že co bez problémů snese kreslený film, je v hraných pasážích často na hranici. Ovšem ty hrané momenty tvoří dohromady cca 20% filmu a kresleným částem s výborně promyšleným vnitřním světem s vlastními pravidly, jsem se poměrně často smál. Při střízlivých, nepřehnaných nárocích se můžete docela pobavit. 60% ()

R1CH1E

Jak to jen říct?Při sledování jsem byl rozpolcený. Vystříhat z tohoto filmu všechny hrané scény, tak je to jeden z nejoriginálnějších, nejvtipnějších a prostě nej animovaných filmů. Bohužel ty hrané scény nikdo nevystříhal, což je totálně v prdeli, protože sráží celou kvalitu filmu minimálně o 2 hvězdy dolů. Nikdy bych nevěřil, že Bill Murray může hrát postavu, kterou budu nesnášet. Shrnutí? Animovaná část - 100% Hraná část - 10% ()

JohnnyD

Mám Farrellyovcov veľmi rád a ich humor taktiež, ale tu mi to vôbec nesedelo. Animované pasáže a humor tam je úžasný (spomienky na Bol raz jeden život), ale ich vulgárny humor (čo mám v iných ich filmoch rád) mi tam vôbec neišiel. Ak by sa toho ujal niekto iný, bolo by to 100%. Ale každopádne je to skvelý nápad a bolo by zaujímavé, ak by sa niečoho podobného chytili Pixarovci. ()

LaciLC

Spojenie herci-animácia sa už vo filmoch párkrát objavilo (výborný Space Jam, ešte lepšia Falošná hra s králikom Rogerom), ale toto je predsa len trochu iné. Humor Farrellyovcov je mi niekedy prijateľný (Niečo na tej Mary je, Blbý a blbší), niekedy zas nie (Ťažko zamilovaný). Agent Biela krvinka je veľmi priemerný film, aj v rámci tvorby týchto bratov. Aj som sa bavil, aj som sa nudil, celkovo mám z toho dosť rozporuplný pocit. ()