ÁNO: Animované časti sú fajn. Sú nielen nápadité, ale aj skutočne vtipné. Do určitej miery také parodovanie nášho sveta vo forme imaginárneho sveta vnútri ľudského tela. Zábava na také to lenivé nedeľné popoludnie, keď jediné, čo po fajnovom obede potrebujete, je tráviť pri niečom nenáročnom. NIE: Hrané časti zaostávajú. Aj to, ako sa do organizmu dostane vírus je zbytočne nechutné a hlúpe. A v tomto duchu sa nekreslené pasáže vinú ďalej.(8.9.2014)

Mám Farrellyovcov veľmi rád a ich humor taktiež, ale tu mi to vôbec nesedelo. Animované pasáže a humor tam je úžasný (spomienky na Bol raz jeden život), ale ich vulgárny humor (čo mám v iných ich filmoch rád) mi tam vôbec neišiel. Ak by sa toho ujal niekto iný, bolo by to 100%. Ale každopádne je to skvelý nápad a bolo by zaujímavé, ak by sa niečoho podobného chytili Pixarovci.(3.11.2005)

Hraná část ujde - Bill Murray je teda tatínek k pohledání... chudák ta holka a Farrellyové se opět v nechutnostech překonávají :-) Animovaná část - tak trochu "Byl jednou jeden život" v klasické 2D animaci, ale moc se líbil ten nápad natočit to jako klasickou policajtskou komedii se všemi možnými i nemožnými klišé (nezodpovědný starosta atd..). Celkově - fajn zábava.(16.2.2010)

Narazil jsem na to v TV pomerne nahodou a musim rict, ze je to asi nejprijemnejsi prekvapeni tohoto tisicileti. Urcite nejlepsi kombinace hraneho a animovaneho filmu vubec. Navic ta 2D se bez problemu vyrovna tem dnesnim 3D. Je sice hodne videt, ze tu hranou meli na starosti bratri Farrellove, ale vzdy presne nahrava te animovane. Treba ta navsteva kina snu byla skvela. Fekalnost jde zase pomerne daleko, ale vzdyt se jedna o lidske telo, takze proc se nepodivat treba do bedaru. Zajedeme do hemeroidu pro dobryho pravnika. 85% BTW podobny film jsem videl kdysi davno v ceskem provedeni, byl to nejaky kratky film, jehoz nazev uz jsem davno zapomnel. A tam ten clovek zemrel.(21.12.2009)

Vůbec ne tak nechutné, jak jsem se obával. Problém je, že co bez problémů snese kreslený film, je v hraných pasážích často na hranici. Ovšem ty hrané momenty tvoří dohromady cca 20% filmu a kresleným částem s výborně promyšleným vnitřním světem s vlastními pravidly, jsem se poměrně často smál. Při střízlivých, nepřehnaných nárocích se můžete docela pobavit. 60%(3.1.2008)