Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lennyd
  ***

  Hraná část filmu je docela ... drsná -- chátrání Billa Murraye je skvěle "nechutné" :) ... Zato kreslená část je úplně dokonalá -- kdyby byl celý film kreslený, bylo by to mnohem lepší -- takhle dvě hvězdičky za hranou část, čtyři za kreslenou -- když se to sečte, odečte, vynásobí a vydělí tak jsou to poctivé 3*..... Jen se tak zamýšlím jakou mají "policajti" práci uvnitř mě :)(18.2.2004)

 • Han22
  ***

  Hraná část ujde - Bill Murray je teda tatínek k pohledání... chudák ta holka a Farrellyové se opět v nechutnostech překonávají :-) Animovaná část - tak trochu "Byl jednou jeden život" v klasické 2D animaci, ale moc se líbil ten nápad natočit to jako klasickou policajtskou komedii se všemi možnými i nemožnými klišé (nezodpovědný starosta atd..). Celkově - fajn zábava.(16.2.2010)

 • Fujara777
  ***

  ÁNO: Animované časti sú fajn. Sú nielen nápadité, ale aj skutočne vtipné. Do určitej miery také parodovanie nášho sveta vo forme imaginárneho sveta vnútri ľudského tela. Zábava na také to lenivé nedeľné popoludnie, keď jediné, čo po fajnovom obede potrebujete, je tráviť pri niečom nenáročnom. NIE: Hrané časti zaostávajú. Aj to, ako sa do organizmu dostane vírus je zbytočne nechutné a hlúpe. A v tomto duchu sa nekreslené pasáže vinú ďalej.(8.9.2014)

 • Torgal
  ***

  Keď som zbadal aká režisérska dvojica stojí za týmto počinom, pripravil som sa na záplavu hrubozrného až fekálneho humoru. Miera typického farrellyovského humoru ale bola tentokrát na nečakane nízkej úrovni a držala sa viac menej len hraných pasáží s nechutným Billom Murraym. Animované pasáže sú určite tá lepšia časť filmu a chvalabohu tvoria aspoň dve tretiny minutáže. Svet ľudského tela je veľmi dobre vymyslený a je zábavné sledovať ako to tam všetko funguje. 6/10(4.6.2012)

 • Tuax
  ***

  Být to celé jen animovaný film bylo by to i na pět, být to celé hrané bylo by to na jednu hvězdu. Takhle je v tom obrovský rozpor a promarněný potenciál i nápady, zapadající takto do průměru. Škoda každé filmové sekvence, která v tomto byla. Animovaná pohádka drsnějšího rázu, než byl seriál Byl jednou jeden život, by určitě získalo sympatie nejednoho diváka i přestože hlavní agent bílá krvinka, byl takový hejsek.(16.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace