Autosalon je pořadem, který se na Televizi Prima těší dlouhodobě slušné, a velmi stálé oblibě. Jak již napovídá sám název, seriál se věnuje všem motorovým vozidlům a trendům v jejich výrobě. Setkáte se tak s recenzemi nejnovějších vozů, radami na údržbu vozidla či novinkami ze světa motorsportu. Je sice logicky zejména mužskou doménou, díky častým recenzím vozů určených pro dámy by však mohl upoutat i mnohé diváky jemnějšího pohlaví. Důkazem toho je i smíšená moderátorská dvojice, ostřílený milovník automobilů Zbyněk Merunka upoutá spíše ženy, naopak krásná Jitka Čvančarová jistě zaujme každého muže. (oficiální text distributora)

LiborGondek odpad!

Autosalon mi bohužel přijde pouze jako parodie na seriózní automobilový pořad. Jakýsi tlouštík se při údajném testu auta nacpává u Mc Donalds, jiný "expert" zase vychvaluje nejlepší motor na světě, který nese označení htp... Děkuji, ale víc už opravdu vidět nemusím. ()

MI-380

Přehledné, pro kluky, co už v mládí měli sbírku autíček, poučné, a také bohužel přeplněné pochybnými soutěžemi a reklamou. Poslední dobou (může za to Top Gear?) zábavnější. 65%. ()

Kosmik 1

Tak nějak nevím....auta mě moc neberou. Navíc se jedná snad pouze o milionářské auta, na které stejně nemám a jen mě to zbytečně znervózňuje. :-) ()

ssfan

Vynikající český pořad o aktualitách ze světa automobilů, ale i jiných dopravních prostředků. 80% ()

Liqid

Nejlepší český pořad o autech dnešní doby. Zde na rozdí od Top Gear auta skutecne testují, nelikvidují a berou je vážně. Navíc testované vozy jsou nám, bežným uživatelům dostupné. Sice zde neuvidíte pravidelně 911 ani DBS, ale pokud chcete znát novinky na českém trhu, tak tohle je to pravé. Navíc takovej expert Pepa má vždy nějakej ten vtípek. ()

giovanni3

Vcelku zajímavý pořad na který se dá dívat u snídaně... Logicky se to nevyrovná zahraničním pořadům, ale kvalita tu bezesporu je, potíž je horší zajímavost moderátorů a posupná snaha něco okoukat z Top Gearu předělat to po Autosalonovsku a lidem to předkládat jako nový skvělý, svěží nápad (viz dráha kde se závodí s jakousi blondýnou co má na sobě vždy helmu, atd..)... 3z5 ()

made1

Po shlédnutí několika dílů s Josefem Vrtalem a Jiřím Dvořákem musím uznat, že jsem ještě neviděla tak zábavný pořad o autech. Nevím, co to přináší opravdovým fanouškům aut, ale pozorovat Vrtala, jak se snaží donutit auto jet do kopce na jedničku, zatímco ono má jinou představu, a Dvořáka, jak v létě přepravuje lyže, to mě baví. ()

HiddenDragon

(cerven 2014) Razantne snizuji hodnoceni z jednoho prosteho duvodu. REKLAMY. Tohle uz hranici primo s tresnym cinem znasilneni divaka, resp. vymyti mozku s nasledkem trvaleho ublizeni na zdravi. Aby cca 11min jely reklamy, a pak doslova stejnych 11min!!! program, aby naskocily opet reklamy.....WTF???? Nedivam se na televizi prave z techto zrejmych duvodu a na video nedam dopustit, ale tohle byla sila. Melo by se to jmenovat commercials salon. Pokud tohle neskutecny przneni nasich mysli Prima nezarazi, uz si to nikdo nepustim. Je mi fakt u pr...e jestli jim redakcni obedy a benzin plati Dement Block nebo jina firma, ale pomer 1:1 s reklamou je smesny i smutny zaroven. ()

Paity

Patrně nejlepší český pořad o automobilech v současnosti. Chcete se dozvědět něco o autě, které jste si třeba vyhlédli, jukněte se to Autosalon. Někdy sice hrozné hlody, ale někdy je to zase i vtipné. ()

HArna

Když na to náhodou narazím,končím s přepínání kanálů.Top Gear to sice není a nebude,ale drží si to už sakra dlouho velmi solidní úroveň. ()

Neshika

Pořad se vám mimo informace o autech snaží vetřít neotřelýma vtípkama a rádoby vynalézavými střihy. Pořád lepší než porovnávací tabulka na netu. ()

Sekmen

Od roku 2010 má pořad slušnou úroveň a kvalitu, proto se na něj rád dívám a sleduji novinky z autoprůmyslu. ()